KLGS Sp. z o. o.

Myślenice

Opinie o KLGS Sp. z o. o.

Marta

Aktualnie firma poszukuje kobiet do pracy jako Pracownik Produkcyjny. Ktoś z Was pracuje na tym stanowisku w KLGS? Co możecie doradzić osobom, które zastanawiają się nad aplikacją? Dużo informacji na temat warunków zatrudnienia podanych jest już w treści oferty pracy. Co warto wiedzieć o samej pracy?

maciek

Czy ktoś z obecnych pracowników KLGS orientuje się, czy rekrutacja na stanowisko operatora wtryskarki jest nadal aktualne? I jak wrażenia z pracy na tym stanowisku? :)

Zostaw opinię o KLGS Sp. z o. o. - Myślenice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KLGS Sp. z o. o.