Opinie o TRI (Poland) Sp. z o.o. - Zagórz w Zagórz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TRI (Poland) Sp. z o.o. - Zagórz. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w TRI (Poland) Sp. z o.o. - Zagórz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TRI (Poland) Sp. z o.o. - Zagórz w Zagórz

Stary Nowy wpis

Ja pracuje na logistyce. Dzieki za poparcie ktos widzi w koncu ze pracujemy. Bedac na fajce duzo mozna zobaczy czemu kierownik z produkcji ze swoimi coreczkami o 14.50 sa juz za brama? Kilka razy to juz widzialem nas tezymaja do 15 czemu nie ma rownego traktowania? One maja inne uprawnienia? Ja widzial ze pracujom na ampiransie.

Pracownik Nowy wpis

@Nowy Przeraża Cię jak można na kogoś pisać, a popatrz na swój komentarz.. Napierdzielasz tak samo jak cała reszta na inne działy. Zamiast obserwować to weź się do roboty, może w końcu nie będzie tyle NG do zwrotu z uretanu. Jak ktoś nie ma ochoty robić w tej firmie to droga wolna, poszukać sobie innej pracy. Wszędzie dobrze tam, gdzie nas nie ma. Dopóki nie było internetu to tylko rodzina wiedziała, że idioci się urodzili, teraz każdy "mądry" ma odwagę napisać co popadnie, a jak przyjdzie co do czego to kuli (usunięte przez administratora)

Naiwnii

Jacy jesteśmy naiwni Za miesiąc styczeń ,z tytułu podwyższenia najniższej krajowej ,zakład musiał dopłacić do najniższej , w zależności od 300 do 600 zł A tu niespodzianka , w soboty niektórzy idą do pracy , i nie pomyślą że pracują za darmo W tym przypadku zakład dopłaci mniej ????no bo przeciez biedą mieli więcej godzin wypracowanych Odsyłam ,do wglądu w paski tych co nie pracowali w soboty , kwoty będą te same Zakład takich potrzebuje, A my nie myślimy ,lub myślimy po szkodzie I tak nas zakład umiejętnie potrafi wykorzystać, Tak bedzie również z kwietniowymi podwyżkami , ale Przewodnicząca i tak ogłosi sukces

Dom Nowy wpis
@Naiwnii

Chłopie, dopłacają do najniższej,tak ale za nadgodziny płacą dodatkowo i za nocne tez dodatkowo.

Irek

To nie tylko Ten pan, poświęca w ten sposób czas w pracy. Proponuję przyjść sie pracy biura przy logistyce , tam to dopiero sielanka Nie dzieje się nic .Panie Dyrektorze popędzić do roboty , albo przepędzić z roboty. A kierownik Paweł , ten to ma tupet nawet monitor w laptopie wyposażył w szybę zasłaniającą pole widzenia by spokojnie oglądać... Co? A na domiar tego niektóre osoby z biura, przychodzą w soboty bo 100%+ No tak trzeba posiedzieć

Produkcja
@Irek

No i nie którzy pracownicy od Anety ze zmiany to też sielanka o 9 kawka a na przerwę o 11.50 a spowrotem o 12.35 , też tak bym chciała 45 min przerwy

Logistyka
@Produkcja

Super że ktoś się nami przejmuje ale są przyjęcia na logistykę więc serdecznie zapraszamy

Uważajcie na (usunięte przez administratora) który się nie dawno przyjął na uretan... Ludzie mówią że bierze za coś od ludzi kasę po za bramą i nie oddaje ... Wysoki, z grzywką...

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie TRI (Poland) Sp. z o.o. - Zagórz? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Jak długo trwa proces awansu w TRI (Poland) Sp. z o.o. - Zagórz?

koles

nic do powiedzenia

Balu

Chodzi jeden z drugim dumny jak paw ,a Witek wielki pracownik a na nocnej zmianie siedzi cały czas w biurze i sprawdza wyniki meczów na live i ogląda filmy na Youtube widziałem na własne oczy i kilka osób też widziało.A na pierwszej mało do (usunięte przez administratora) nie wejdzie dyrektorowi i pani Z QA

Zostaw merytoryczną opinię o TRI (Poland) Sp. z o.o. - Zagórz - Zagórz

• Jak się pracuje w TRI (Poland) Sp. z o.o. - Zagórz?

Zobacz opinie na temat firmy TRI (Poland) Sp. z o.o. - Zagórz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TRI (Poland) Sp. z o.o. - Zagórz?

TRI (Poland) Sp. z o.o. - Zagórz