Herbalife EMEA Financial and Operations Service Center Sp. z o.o.

Opinie o Herbalife EMEA Financial and Operations Service Center Sp. z o.o.

Maja

W internecie znajdziecie bardzo dużo ofert pracy w Herbalife EMEA Financial and Operations Service Center Sp. z o.o. Jak myślicie skąd wynikła potrzeba na tak wielu nowych pracowników? W firmie występuje rotacja czy może rozwija się dynamicznie, stąd ta ilość ofert? Zachęcam Was do opisania aktualnej sytuacji tego pracodawcy zwłaszcza, że ostatnia aktywność na tym forum miała miejsce ponad rok temu.

asd

Pewnie, że może być mała firma @łukasz, ale ostatnio i tak nie pokazało się żadne ogłoszenie. To doskonały znak na to, ze warto się nimi intersować bo może się będą rozrastać i będzie dobry start do nich.

Zostaw opinię o Herbalife EMEA Financial and Operations Service Center Sp. z o.o. - Kraków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Herbalife EMEA Financial and Operations Service Center Sp. z o.o.