Hair And Beauty Południe Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Hair And Beauty Południe Sp. z o.o.

Waldi

Co słychać w firmie? Nie piszecie nic na forum!

Iwona

@jajeśli zniknęły jakieś komentarze oznacza to, że zostały one zarchiwizowane przez administratora za naruszanie zasad regulaminu. Dlatego przed zamieszczeniem komentarza należy zapoznać się z jego treścią. Chętnie dowiemy się również jak obecnie wygląda praca w firmie. Na jakie benefity/warunki pracy mogą liczyć pracownicy obecnie?

ja

Nie ma sensu o to pytać, bo nie ma sensu tracić czasu (i nerwów!) w tej firmie. Jak ktoś szuka więcej informacji, to poczytajcie sobie opinie o firmie DLM z Suchego Dworu, choć na gowork dużo negatywnych poznikało - nie bez powodu ;)

ola

czy nadal poszukujecie pracowników hurtowni nowych?

Zostaw opinię o Hair And Beauty Południe Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hair And Beauty Południe Sp. z o.o.