GLOBALNE CENTRUM ODSZKODOWAŃ GCO Sp. z o.o. Sp. k.

Chorzów

Opinie o GLOBALNE CENTRUM ODSZKODOWAŃ GCO Sp. z o.o. Sp. k.

użytkownik zarejestrowany

@Pomorzanin firma GLOBALNE CENTRUM ODSZKODOWAŃ GCO nic nie zapewnia swoim przedstawicielom? A czy chociaż oferuje jakieś dodatki jak karta na siłownie, ubezpieczenie? Daj znać, bo to ważna kwestia dla osób, które myślą nad pracą w tej firmie.

użytkownik zarejestrowany

@Wolny niestety, ale firmy nie mają obowiązku dawać odpowiedzi zwrotnej. Ale rozumiem Twoje rozgoryczenie. Czy opisałbyś szerzej swoje doświadczenia z rekrutacją? Ile miała etapów? Jak się do nie przygotować? Te informacje przydadzą się osobom teraz aplikującym do GLOBALNEGO CENTRUM ODSZKODOWAŃ GCO.

użytkownik zarejestrowany

@Nie zainteresowany a czy Ty jesteś pracownikiem firmy, czy też brałeś może udział w procesie rekrutacyjnym? Mógłbyś powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach z GCO?

Wolny
@Maja 21.06.2017, 09:44

Ja brałem udział w procesie rekrutacji. I mimo obietnic nikt do mnie nie oddzwonił.

użytkownik zarejestrowany

@Doradca a na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy firmy? Rozumiem, że w GCO zajmujesz stanowisko doradcy. Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda Twoja codzienna praca.

Nie zainteresowany
@Maja 18.04.2017, 15:08

Tylko prowizja.

Pracownikierownik
@Katow 29.09.2016, 06:28
i nie znajdą na te warunki, co proponują.

A ile proponują podstawy? Etat czy działalność?

Pomorzanin
@Pracownikierownik 29.09.2016, 07:51
A ile proponują podstawy? Etat czy działalność?

Żadnej podstawy, własna działalność, samochód i inne koszty po Twojej stronie. Ja podziękowałem.

ali

W ogłoszeniu to mogą napisać i milion! Ściema.

Starka
@ali 31.08.2016, 19:35
W ogłoszeniu to mogą napisać i milion! Ściema.

Też tak uważam. Poszukaj sobie firmy z dłuższym stażem na rynku. Nie będziesz świecił oczami u klienta.

Zostaw opinię o GLOBALNE CENTRUM ODSZKODOWAŃ GCO Sp. z o.o. Sp. k. - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GLOBALNE CENTRUM ODSZKODOWAŃ GCO Sp. z o.o. Sp. k.