Opinie o Horton Kirby Poland Sp. z o.o. w Dobra

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Horton Kirby Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Horton Kirby Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Horton Kirby Poland Sp. z o.o. w Dobra

Ciekawski Nowy wpis

Jak tam produkcja katalogow sie kreci? Ilosci w dol czy gore?

Jak wygląda sprawa grafiku w Horton Kirby Poland Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Życzliwy Nowy wpis

Teraz jak już pozbyli sie duetu K&K. Jest spoko. No może poza kierownikiem magazynu wyjatkowy Buc. Nie potrafi pracować z ludźmi ciągle ma tylko jakieś obiekcje. Ewidentnie ten człowiek ma problem ze sobą.

Zuza

Duzo niedobrego robi pani K , nagrody sie daje swoim chociaz pracuje cala zaloga. Podwyzki w pracy to tez zawily temat, calkowicie niezrozumialy. Ciekawe czy Prezes wie o wszystkich zagraniach pseudo pani dyrektor.

Felix
@Zuza

Masz racje Zuza caly czas malo i malo a pianke spijaja nieliczni. Wszystko chaotyczn na juz na teraz zeby tylko byla premia za wysylke, oczywiscie nie dla szarych pracownikow

Łukasz
@Zuza

Nie zasłużyłaś to nie dostałaś. Glowną cechą pracujacych tam ludzi jest zawiść i plotkarstwo. Wielki szacunek dla P.Kasi dla mnie bardzo kompetentna osoba znająca sie na swojej pracy. Potrafiła trzymać wszystkich i wszystko w ryzach. Po jej odejściu dopiero będzie bałagan. Pozdrawiam byłą już P.Dyrektor. Wszystkiego dobrego Pani życzę.

ona Nowy wpis
@Łukasz

Już tam nie pracujesz...Czemu odnoszę wrażenie, że komentarz jest złośliwy...Szacunek ? Szacunek do obecnego Kierownika i owszem, bo na szacunek trzeba sobie zapracować. Praca lekka, zarobki ok, atmosfera ? zależy na co i na kogo się patrzy. Przy tylu osobach zatrudnionych można natknąć się na sympatyczne jednostki jak i na te....wredne. (jak wszędzie).

Firma Horton Kirby Poland Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Ola

To było 25 lecie :) a poza tym bonem była jubileuszówka :)

@Ola

Skoro piszesz o nagrodach, może mogłabyś dodać jakie benefity dostają obecnie pracujące osoby. Czy można liczyć na dodatki w postaci premii lub płatnych nadgodzin?

Zila
@Marcin

Dalej nie wie co mam zrobić

Beata
@Zila

Niezbyt rozumiem, do czego się odnosisz. Pracujesz w Horton Kirby? Jeśli tak, to czym się tam zajmujesz?

Justyna

@Ola czy te bony/nagrody są tylko z okazji jakichś rocznic w firmie, a poza tym nie można liczyć na żadne dodatki?

AAS

Firma spoko, praca ok. pensja zawsze na czas. Polecam

Adrianek

To jest firma, w której za 20 lat pracy z małym odsetkiem zwolnień przy przechodzeniu na emeryturę dostaje się uścisk dłoni prezesa i bon 500 plus na zakupy

Cyprian

Dzień dobry, Czy firma prowadzi rekrutacje? Jakie wymagania stawiają kandydatom?

Bolo

Horton się poprawił z wynagrodzeniami to na plus, minus to to że nie ma sobót ale jak kto lubi.

Dora

Pracuje w Hortonie od 7 lat i generalnie jestem zadowolona. Dla mnie najważniejsze to pewna pensja zawsze na czas. Pani K. To już chyba przeszłość więc pewien etap firmy się skończył. Lubię atmosferę w Horton Kirby Poland Sp. z o.o. za: Spokój i atmosfera

Waldi

Czy firma normalnie działa? Sporo dobrego słyszałem

Przyszly pracownik

Hej Chcialabym pojsc tam do pracy jako pracownik produkcji.Czy ktos wie na czym polega praca przy tych katalogach?czy praca wymaga specjalnych umiejetnosci?czy bede miala czas na przyuczenie czy nie?pozdrawiam pracownikow firmy.

Ulka

Macie jakiś powód, że od bardzo dawna nikt nie pisał? Jest tak dobrze czy tak źle?

Jak wygląda obecnie sytuacja z zarobkami i premiami w Horton Kirby Poland Sp. z o.o.? Ktoś mógłby podzielić się taką informacją? Będzie ona ważna dla tych, co chcą aplikować do firmy.

edf

@puik na samym poczatku to raczej chyba moze byc ciezko tak sadze..ale z czasem podjrzewam ze to wyangrodzene bdzie wyzsze ni i pewnie beda jakies premie

Bobo

A jak. Z kierownikiem magazynu w porządku gość czy da się z nim pracować

Orginalny

Moim zdaniem atmosfera w pracy jest obecnie lepsza niż jeszcze pół roku temu. No ale zaszły pewne zmiany więc mam nadzieje że to na plus firmy.

Bobo

Witam Firma Żenada jeden wielki rodzinny układ pewne osoby są nietykalne i mogą robić co im dusza zapragnie, Pan Prezes nie wie co się dokładnie dzieje w jego firmie, zastraszanie ludzi to podstawa tej firmy nie polecam.

off

A jak jest z praca aktualnie w Horton? Aktualnie przyjmowane są osoby do pracy na produkcji: pracownicy produkcyjni, szwaczki, operatorzy maszyn Polecacie? W biurach -jak najbardziej, co do produkcji trudno mi się wypowiadać. Co powinienem wiedzieć o pracy w tej firmie z punktu widzenia pracownika? Praca na produkcji- na hali (ew. magazyn) przy produkcji katalogów tapet. Firma zapewnia pełne przeszkolenie i przyuczenie do pracy na danym stanowisku. Wymagania praktycznie żadne -wystarczy chcieć, co w dzisiejszych czasach wcale nie jest takie oczywiste. Zarobki może nie powalają na kolana, ale nie różnią się od poziomu w tego typu zakładach w regionie. Po okresie próbnym dochodzi premia uznaniowa zależna od wyników pracy. Umowa o pracę, pensja zawsze na czas. Obowiązuje system zmianowy. Jakie obowiązują godziny pracy na recepcji? Biura zarządu i produkcji pracują w godz. 08.00-16.00 Jak zazwyczaj pracownik jest promowany i oceniany w firmie? Na produkcji obowiązuje podstawa plus premia uznaniowa, w biurach różnie, zależnie od stanowiska. Jak można opisać kulturę organizacyjną firmy? Firmie zależy na długoterminowym zatrudnieniu, prawie wszyscy pracownicy biurowi oraz duża część pracowników produkcyjnych to pracownicy z wieloletnim stażem. Komunikacja: pod samą firmą przystanek autobusowy komunikacji miejskiej, linia 105, dojazd z Krzekowa ok 15 min.

Zostaw merytoryczną opinię o Horton Kirby Poland Sp. z o.o. - Dobra

• Jak się pracuje w Horton Kirby Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Horton Kirby Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Horton Kirby Poland Sp. z o.o.?

Horton Kirby Poland Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 42 ocen.
  • Szczecińska 1F
    72-003 Dobra

Horton Kirby Poland Sp. z o.o.