Polskie Centrum Doradztwa Energetycznego

3.2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Polskie Centrum Doradztwa Energetycznego

PW Nowy wpis

Polse Centrum Doradztwa Energetycznego dba o swoich pracowników i organizuje cykliczne szkolenia jak również pełne wsparcie na co dzień.

Jarosław Nowy wpis
@PW

A czy w PCDE pracownicy bez doświadczenia też są mile widziani? Mówię o np świeżo upieczonych studentach. :) Znasz firmę od środka więc na pewno wiesz coś na ten temat. Może wiesz, jakie obowiązki tu wykonują?

Wojciech Nowy wpis

Pcde daje bardzo dużą swobodę działania, szkolenia pozwalaja na komfortowe rozmowy z klientami. Kompleksowe podejście do rynku energetyki na mega plus.

Czy Polskie Centrum Doradztwa Energetycznego organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

RP Nowy wpis
@Pytanie

Jest bardzo duzo szkolen - plus wsparcie merytoryczne w trudniejszych tematach

ja

@OldOne jaki kosztów np nie zwrócili ?

OldOne
@ja

Za papierosy i Wieśmaka

OldOne

Brak zwrotów kosztów. Brak szkoleń handlowych. Bez bazy klientów ciężko będzie cokolwiek osiągnąć.

Ulka

Polskie Centrum Doradztwa Energetycznego ma opinię bardzo dobrego pracodawcy a te opinie nie spadają z nieba!!!

Joachim
@Ulka

Jak wygląda struktura wlascicielska firmy? Pan Armand to rocznik 88 więc chciałbym wiedzieć kto jest gwarantem stabilności i przejrzystości firmy w dalekiej perspektywie.

Armand Naporowski
@Joachim

Panie Joachimie, myślę, że większość osób w biznesie, w wieku 30 lat patrzy na świat odpowiedzialnie i zależy im na stabilizacji firmy w której pracują. Podobnie jest u nas. Moje pełne wsparcie i zaangażowanie w życie PCDE, a także dbałość o rozwój i bezpieczeństwo są najlepszym gwarantem stabilności i przejrzystości naszej organizacji. Dowodem na to jest doskonała sytuacja finansowa naszej spółki, która umożliwia nam nieprzerwany wzrost oraz niezależność od instytucji finansowych. Dzięki temu, możemy też współpracować w przyjaznej atmosferze :)

Chukck
@Joachim

Niski kapitał zakładowy i brak dużych instalacji (powyżej 50kW). Proszę sobie odpowiedzieć.

Czy Polskie Centrum Doradztwa Energetycznego zapewnia kartę multisportu?

Łatwowierny

Nie

ja

Menadżer sprzedaży instalacji fotowoltaicznych - czy dostaje on służbowe auto - bądź zwrot za paliwo? Oraz telefon, laptop?

Czy w Polskie Centrum Doradztwa Energetycznego są szkolenia zewnętrzne?

PCDE
@Pytanie

Oczywiście, że tak. Na przykład wczoraj mieliśmy szkolenie zewnętrzne z pomp ciepła :)

Kalina

Z serca polecam - bardzo fajna współpraca. Firma rzetelna, wysokie standardy - szkolenia, produkty.

pracownik nr1

witam, na jakie zarobki można liczyć na stanowisku Asystent audytora energetycznego/audytor energetyczny? (oczywiście w przybliżeniu, nie chodzi mi o konkretne pieniądze, a raczej o rząd wielkości) pozdrawiam

Szymon
@pracownik nr1

Witaj. Czy zdecydowałeś się aplikować na stanowisko asystenta audytora-energetycznego? Rozważam, czy proces rekrutacyjny w dalszym ciągu jest aktualny.

Grzegorz Szczepańczyk

No więc tak może i rzeczywiście te pozytywne opinie są prawdziwe.. Ale dziwi mnie jedno obserwuje pcde w Kielcach cały rok 2017 i zauważyłem że co dwa miesiące są nowe ogłoszenia oferty pracy na stanowisko przedstawiciela biznesowego b2b jaki wniosek z tego czy przez cały rok nie znaleźli odpowiedniego pracownika, pracowników czy jest to drugi powód który wszyscy dobrze znamy,

PCDE
@Grzegorz Szczepańczyk

Bardzo cieszymy się z faktu posiadania tak oddanego fana, który obserwuje nas regularnie przez cały rok :) Dziękujemy za poświęcony czas i podzielenie się własnymi odczuciami z obserwacji. Według badań Dave'a Kurlan światowego eksperta w dziedzinie sprzedaży, niestety tylko 26% populacji stanowią dobrzy sprzedawcy, a wśród nich 6% to superhandlowcy. Mimo starannego doboru partnerów ("przedstawicieli biznesowych") profesjonalnych szkoleń i wsparcia jakie zapewniamy, podobnie jak w innych firmach, nie każdemu kandydatowi udaje się zakończyć okres próbny z sukcesem... Mamy jednak nadzieję, że dzięki wprowadzeniu nowej formuły szkoleń w 2018 roku pomożemy większej ilości osób stać się superhandlowcami :) Właśnie rozpoczęliśmy nowy nabór :D

Józef lat 58

Witam Złożyłem aplikacje i dowiem się co piszecie o tej firmie jest prawdziwe Serdecznie pozdrawiam

Andrzej

Współpracuję z PCDE od od pięciu miesięcy i zdecydowanie mogę potwierdzić pełen profesjonalizm. Zachęcam do współpracy.

Adam S.

Podjąłem ostatnio pracę w tej firmie. Relacje w środku są bardzo dobre, od razu zauważyłem, że nikt nikogo nie traktuje z góry. A co do tych zarzutów o nieuczciwości, to też mam wrażenie, że to wpisy konkurencji. To właśnie dzięki uczciwości firma się rozwija, a klienci są zadowoleni. Zachęcam do współpracy i do skorzystania z usług tej firmy.

Sławek N.

Jak w każdej strukturze tak i w tej zdarzają sie nieporozumienia . Współpracuje z PCDE prawie od samego początku a ze nadal to robię o czymś to świadczy ;)

Paweł

Jeżeli chcecie dostawać cotygodniowe zawały, bo szef wyżywa się na was z powodu rodzinnych, mieć stresującą i niepewną pracę oraz być nieadekwatnie wynagradzani to.... źle trafiliście. PCDE to grupa PROFESJONALISTÓW, którzy podchodzą do siebie na zasadzie partnerskiej a nie PAN -- NIEWOLNIK. Szczerze polecam tego pracodawcę, ponieważ ta firma jeszcze dużo osiągnie. A skąd to wiem? Firmę, rodzinę, system czy cywilizację buduję się od podstaw, a są nimi zdrowe zasady, które w firmie panują. Pracowałem w wielu miejscach, gdzie wyzysk, szykanowanie, stres i brak szacunku do niewolnika ( nie współpracownika) okazywał się gwoździem do trumny. Mam wrażenie, że niektóre komentarze pisze konkurencja z powodu bólu czterech liter, no cóż zawiść i zazdrość to też cecha ludzka, na szczęście u nas nie występująca.

Kamil

Współpracuję z PCDE od prawie 2 lat polecam mega profesjonalne podejście do klienta jak i współpracowników ( bardziej partnerów w biznesie nie ma podziału szef / pracownik) Mega wartości uczciwość długotrwałe relacje to mi się najbardziej podoba Osobą ambitnym chcącym być uczciwie wynagrodzonym za wykonaną pracę polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Polskie Centrum Doradztwa Energetycznego - Kielce

Polskie Centrum Doradztwa Energetycznego