Polskie Centrum Doradztwa Energetycznego

Kielce

Polskie Centrum Doradztwa Energetycznego

Opinie o Polskie Centrum Doradztwa Energetycznego

Co możecie powiedzieć o warunkach pracy w Polskie Centrum Doradztwa Energetycznego? Jakie są mocne strony tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.

Ulka

Polskie Centrum Doradztwa Energetycznego ma opinię bardzo dobrego pracodawcy a te opinie nie spadają z nieba!!!

Joachim
@Ulka 23.02.2018 19:13

Jak wygląda struktura wlascicielska firmy? Pan Armand to rocznik 88 więc chciałbym wiedzieć kto jest gwarantem stabilności i przejrzystości firmy w dalekiej perspektywie.

@Joachim 23.02.2018 21:22

Panie Joachimie, myślę, że większość osób w biznesie, w wieku 30 lat patrzy na świat odpowiedzialnie i zależy im na stabilizacji firmy w której pracują. Podobnie jest u nas. Moje pełne wsparcie i zaangażowanie w życie PCDE, a także dbałość o rozwój i bezpieczeństwo są najlepszym gwarantem stabilności i przejrzystości naszej organizacji. Dowodem na to jest doskonała sytuacja finansowa naszej spółki, która umożliwia nam nieprzerwany wzrost oraz niezależność od instytucji finansowych. Dzięki temu, możemy też współpracować w przyjaznej atmosferze :)

Grzegorz Szczepańczyk

No więc tak może i rzeczywiście te pozytywne opinie są prawdziwe.. Ale dziwi mnie jedno obserwuje pcde w Kielcach cały rok 2017 i zauważyłem że co dwa miesiące są nowe ogłoszenia oferty pracy na stanowisko przedstawiciela biznesowego b2b jaki wniosek z tego czy przez cały rok nie znaleźli odpowiedniego pracownika, pracowników czy jest to drugi powód który wszyscy dobrze znamy,

PCDE
@Grzegorz Szczepańczyk 21.12.2017 13:06

Bardzo cieszymy się z faktu posiadania tak oddanego fana, który obserwuje nas regularnie przez cały rok :) Dziękujemy za poświęcony czas i podzielenie się własnymi odczuciami z obserwacji. Według badań Dave'a Kurlan światowego eksperta w dziedzinie sprzedaży, niestety tylko 26% populacji stanowią dobrzy sprzedawcy, a wśród nich 6% to superhandlowcy. Mimo starannego doboru partnerów ("przedstawicieli biznesowych") profesjonalnych szkoleń i wsparcia jakie zapewniamy, podobnie jak w innych firmach, nie każdemu kandydatowi udaje się zakończyć okres próbny z sukcesem... Mamy jednak nadzieję, że dzięki wprowadzeniu nowej formuły szkoleń w 2018 roku pomożemy większej ilości osób stać się superhandlowcami :) Właśnie rozpoczęliśmy nowy nabór :D

Szukasz pracy?

Józef lat 58

Witam Złożyłem aplikacje i dowiem się co piszecie o tej firmie jest prawdziwe Serdecznie pozdrawiam

Armand Naporowski

To już zaczyna być nudne... Jesteśmy uczciwą, rzetelną i zaufaną wśród Klientów i Współpracowników firmą. Powyżej potwierdzili to nasi Partnerzy, którzy w przeciwieństwie do zawistnej konkurencji nie boją się podać swoich danych. Proszę o interwencję Administratora, gdyż te regularnie pojawiające się negatywne i obraźliwe komentarze nie mają żadnego związku z rzeczywistością. Podejrzewam, że wszystkie zostały wystawione z jednego adresu IP.

Andrzej

Współpracuję z PCDE od od pięciu miesięcy i zdecydowanie mogę potwierdzić pełen profesjonalizm. Zachęcam do współpracy.

Adam S.

Podjąłem ostatnio pracę w tej firmie. Relacje w środku są bardzo dobre, od razu zauważyłem, że nikt nikogo nie traktuje z góry. A co do tych zarzutów o nieuczciwości, to też mam wrażenie, że to wpisy konkurencji. To właśnie dzięki uczciwości firma się rozwija, a klienci są zadowoleni. Zachęcam do współpracy i do skorzystania z usług tej firmy.

Sławek N.

Jak w każdej strukturze tak i w tej zdarzają sie nieporozumienia . Współpracuje z PCDE prawie od samego początku a ze nadal to robię o czymś to świadczy ;)

Paweł

Jeżeli chcecie dostawać cotygodniowe zawały, bo szef wyżywa się na was z powodu rodzinnych, mieć stresującą i niepewną pracę oraz być nieadekwatnie wynagradzani to.... źle trafiliście. PCDE to grupa PROFESJONALISTÓW, którzy podchodzą do siebie na zasadzie partnerskiej a nie PAN -- NIEWOLNIK. Szczerze polecam tego pracodawcę, ponieważ ta firma jeszcze dużo osiągnie. A skąd to wiem? Firmę, rodzinę, system czy cywilizację buduję się od podstaw, a są nimi zdrowe zasady, które w firmie panują. Pracowałem w wielu miejscach, gdzie wyzysk, szykanowanie, stres i brak szacunku do niewolnika ( nie współpracownika) okazywał się gwoździem do trumny. Mam wrażenie, że niektóre komentarze pisze konkurencja z powodu bólu czterech liter, no cóż zawiść i zazdrość to też cecha ludzka, na szczęście u nas nie występująca.

Kamil

Współpracuję z PCDE od prawie 2 lat polecam mega profesjonalne podejście do klienta jak i współpracowników ( bardziej partnerów w biznesie nie ma podziału szef / pracownik) Mega wartości uczciwość długotrwałe relacje to mi się najbardziej podoba Osobą ambitnym chcącym być uczciwie wynagrodzonym za wykonaną pracę polecam

Rekrut

Zgadzam sie z Poszukiwaczem, szkoda czasu na rozmowy kwalifikacyjne, rowniez bylem i wiekszego cyrku dawno nie widzialem. Zdecydowanie odradzam!

poszukiwacz

Rozmowa kwalifikacyjna to jedno wielkie nieporozumienie...

PCDE
@poszukiwacz 20.04.2017 20:50

Poszukiwaczu, my również nie jesteśmy szczęśliwi, że nie udało Ci się zakończyć "rozmowy kwalifikacyjnej" sukcesem. Z pewnością naszym celem nie było wywołanie Twojego poczucia nieporozumienia, jednak nie możemy przyjmować do naszej firmy wszystkich osób, które do niej aplikują... Poszukujemy osób o określonych cechach, a zwłaszcza kierujących się w życiu podobnymi do nas wartościami. Niestety nie jest napisane, którego dokładnie etapu rekrutacji (której rozmowy) i jakiego stanowiska dotyczyła aplikacja oraz w której części Polski odbyła się rozmowa. Tak czy inaczej życzymy Ci Poszukiwaczu odnalezienia wymarzonej pracy, wielu sukcesów i dalszego rozwoju kariery :)

Armand Naporowski

Witam, Na pewno nikt kto z nami pracował czegoś takiego by nie napisał... Wszyscy w Polskim Centrum Doradztwa Energetycznego dbamy o dobrą atmosferę w pracy oraz uczciwe i przejrzyste warunki współpracy. Przykładamy również szczególną uwagę na zadowolenie Klientów, bo najważniejsze są dla nas długoterminowe relacje. Dla mnie osobiście, jest bardzo przykro czytać taką opinię, wiedząc, że mogła wystawić ją tylko konkurencja. Naszym błędem był brak monitoringu Internetu wywołany pewnością, że jesteśmy jedną z najbardziej przyjaznych firm w Polsce.

Zostaw opinię o Polskie Centrum Doradztwa Energetycznego - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polskie Centrum Doradztwa Energetycznego