Opinie o LEVEL WORK w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy LEVEL WORK. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w LEVEL WORK na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LEVEL WORK w Warszawa

Zatrudniają raczej cudzoziemców jako kasjerów (imielin), nie wiem jak jest ze stanowiskiem pakowacz.

Level Work
@Anonim

Zatrudniamy głównie obywateli Polski a w wymienionym miejscu nie posiadamy oferty pracy, więc zaszła pomyłka Panie Anonim.

MAREK

FIRMA Z KTÓRA MOŻNA SIĘ DOGADAĆ, BYŁEM NA SPOTKANIU NA PAKOWACZA DO MAGAZYNU ALE WCZEŚNIEJ PRACOWAŁEM NA SŁUCHAWCE, PANI Z TEJ FIRMY ZAPROPONOWAŁA MI PRACE W FIRMIE STUDIO MODERNA W ZWIĄZKU Z MOIM DOŚWIADCZENIEM. GODNA STAWKA GODZINOWA A PRZEDE WSZYSTKIM DOBRE PREMIE O KTÓRYCH TYLKO GADAJĄ W INNYCH CALL CENTER

Ona

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej z Panią ... Nie otrzymałam informacji zwrotnej. Brak szacunku do drugiej osoby.

Ona

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie LEVEL WORK padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Konstruktor CAD Catia.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.

@nowy pracownik, czy możesz napisać coś więcej na temat przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej do firmy LEVEL WORK? Napisałeś, że szybko znalazłeś pracę. Czy już rozpocząłeś zatrudnienie? Jak oceniasz swoje pierwsze dni w pracy? Na pewno inne osoby na forum będą zainteresowane twoją relacją.

@Monika

Jestem inwalida grupy przyjencia do pracy catering paczkowy okecie

nowy pracownik

fajna agencja, bardzo miła i rzeczowa Pani rekrutująca, szybko znalazłem prace. pozdrowienia! :)

Bardo rozczarowana!

Witam, jakiś czas temu wysłałam aplikacje na ogłoszenie i po krótki czasie zadzwoniła do mnie Pani z tej zacnej agencji. Zaprosiła mnie na spotkanie nie mówiąc nic konkretnego. Pojechałam na to spotkanie, bo mi zależało mimo iż do Warszawy mam 100 kilometrów w jedną stronę. Wstałam o 5 rano, by nie spóźnić się na spotkanie. Wchodzę na spotkanie i jedna z tych Pań oznajmiła mi - jak nazywa się firma, gdzie się mieści i że na maila wyśle mi próbny projekt, który będzie decydował o moim przyjęciu. Spotkanie trwało dosłownie trzy minuty. JA SI PYTAM, PO JAKĄ CHOL..E BYŁO TO SPOTKANIE? NIE MOŻNA BYŁO OD RAZU PRZEZ TELEFON TEGO WSZYSTKIEGO POWIEDZIEĆ ? KOMPLETNY BRAK SZACUNKU DO LUDZI TEJ MŁODEJ PANIUSI I TEJ ŚMIESZNEJ AGENCJI. Ogólnie jak popatrzyłam na siedzibę tej agencji i te panie co tam są i jak obsługują inne osoby to stwierdziłam, że to jest praca moich marzeń. Złota robota, nie narobisz się, a zarobisz. Posiedzisz przed laptopem 8 h, wezwiesz kogoś na dwuminutowe spotkanie i tyle z Twojej roboty. Więc jeśli szukacie pracy to tylko w Levels Work! Ale ludzi to te panie nazywane rekruterkami to kompletnie nie szanują. NIE POLECAM

Olek

Słyszałem sporo dobrego i chcę aplikować. Podpowiecie jak idzie rekrutacja?

@Ania, jakie warunki zatrudnienia zostały Ci zaproponowane przez LEVEL WORK? Jak bardzo różniły się od tych zaoferowanych Ci przez późniejszego pracodawcę? Jak trafiłaś na tę firmę i co skłoniło Cię do rozpoczęcia z nią współpracy? Proszę Cię o wypowiedź na ten temat.

@Monika

Warunki zatrudnienia były bardzo podobne do tych które zostały później zaproponowane mi przez pracodawcę. Od początku poinformowali mnie że zatrudnienie jest na okres próbny 3 miesiące przez nich a później przechodzę do pracodawcy na stałe i dostane podwyżkę. Odpowiedziałam na ogłoszenie zamieszczone w internecie, poszłam na spotkanie i zostałam zatrudniona. Wszystko od początku wydało się być ok i było.

Mariush

Sporo plusów sobie nabili. Firma poniżej poziomu. Moze dla totalnych desperatów którzy nie cofną się przed niczym aby żyć marzeniami godziwej płacy.

@anonymous Chętnie dowiemy się więcej o tym jak wyglądała Twoja współpraca z LEVEL WORK. Czy długo pracowałeś/łaś poprzez agencję? Czy po tym czasie pracodawca również zaproponował Ci, tak jak Ani, bezpośrednie zatrudnienie?

@Marcin W., ważne, że przedstawiłeś sytuację z LEVEL WORK, która Cię spotkała. Na tym właśnie forum powinny znajdować się wszystkie uwagi i spostrzeżenia osób mających styczność z tym pracodawcą, aby były cennym źródłem informacji o tej firmie.

Marcin W.

Kilka miesięcy temu miałem podjąć pracę za ich pośrednictwem, zrobiłem badania wstępne do pracy, ale w międzyczasie trafiła mi się lepiej opłacalna praca, więc zrezygnowałem...Niby wszystko ok, ale zażądali zwrotu pieniędzy za zrobione badania, straszyli windykacją jak nie oddam im tych 50zł za badania/orzeczenie. I ja głupi im oddałem, ale dopiero po czasie się dowiedziałem, że nie mieli do tego prawa, bo za wszystkie badania płaci PRACODAWCA!. Nieważne czy badania są pozytywne czy negatywne lub pracownik w trakcie zrezygnuje. ZAWSZE ponosi koszt badań PRACODAWCA! Więc jeżeli będziecie mieli taką sytuację, to nie dajcie się naciągnąć!!! Pozdrawiam Marcin W.

@ktośśiek, czy od momentu zamieszczenia przez Ciebie wpisu na tym forum dotyczącym LEVEL WORK, udało Ci się na własną rękę zdobyć interesujące Cię informacje o tym pracodawcy? Jeżeli tak, to z uwagi na przeznaczenie tego forum, proszę Cię o pozostawienie ich w tym miejscu. Będą one ważne również dla innych osób poszukujących info o LEVEL WORK przed aplikowaniem do niej.

ktośśiek

Moze ktos pracował??Napiszę ktoś coś?Dziwne, ze 0 opini.

Zostaw merytoryczną opinię o LEVEL WORK - Warszawa

• Jak się pracuje w LEVEL WORK?

Zobacz opinie na temat firmy LEVEL WORK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LEVEL WORK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LEVEL WORK
3.6/5 Na podstawie 146 ocen.
  • Barkocińska 6
    03-543 Warszawa