Thtg Sp. z o.o.

Thtg Sp. z o.o.
4 27

Opinie o Thtg Sp. z o.o.

NEO

Moje opinie też zniknęły już dwukrotnie (nie były pozytywne)

Wkurzony

ktoś tu usuwa komentarze. bardzo nie ładnie. Portal chyba jest po to żeby ludzie poznali prawdę nawet tę złą o pracodawcy

MarekM
@MarekM 16.07.2018 10:29

Nie muszę chyba dodawać, że były bardzo krytyczne. Władze tej żałosnej firmy wolą płacić za usuwanie opinii niż budować firmę na normalnych zasadach, ale firma, w której nikt nie zarabia, zarządzana wyjątkowo nieudolnie, niestabilna finansowo i kadrowo nie przetrwa. Klienci wcześniej czy później odchodzą do poważnych ludzi i poważnego podejścia do biznesu. Jak widać nie staram się być anonimowy i nie wstydzę się tego co piszę, bo to i tak najłagodniejsza wypowiedź, na jaką może się zdobyć ktoś, kto zetknął się z p. Rafałem i jego ekipą.

Karol

@wkurzony, na forum żaden post nie ma prawa znikać od tak. Jeśli jakiś komentarz nie spełnia regulaminu forum, to tylko wyłącznie wtedy, administrator go weryfikuje. W innych wypadkach, wpis pozostaje na stronie. @wkurzony, a co powiesz na temat umowy o pracę, o którą pytałem?

Karol

@jaanonim, pojawia się wiele głosów w podobnym tonie jak Twój, zastanawia mnie tylko jedno, na jaką w takim razie umowę zatrudnia pracowników Thtg? Skoro przy rozliczeniu są jakieś niejasności, to zapis na papierze powinien je rozstrzygać.

jaanonim

Nie polecam współpracy. Niejasne warunki(usunięte przez administratora)

anonymous

Miałam a właściwie mam do czynienia z firmą. Nie polecam (usunięte przez administratora)

ja
@anonymous 16.02.2018 12:02

Pan Szef pojawia się czasem, bo zwyczajnie pracuje na etacie.

Zostaw opinię o Thtg Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Thtg Sp. z o.o.