Thtg Sp. z o.o.

Poznań

Thtg Sp. z o.o.

Opinie o Thtg Sp. z o.o.

Karol

@MarekM @NEO Jeśli zauważyliście, że Wasze opinie zniknęły, to musiały one naruszać w jakiś sposób regulamin Gowork. Zachęcam Was jednak do ponownego wypowiedzenia się na temat pracodawcy, jakim jest firma Thtg. Zrobicie to? @Rekrutacja A możesz nam konkretnie powiedzieć, dlaczego nie polecasz nam tego pracodawcy? Jestem przekonany, że wiele osób byłoby tym zainteresowanych.

Klient Alfa

Z przykrością stwierdzam jako klient, że jedyne co oferuje ta firma to wyciśnięcie kasy i pozostawienie samemu sobie. Całkowity brak intuicyjności oprogramowania, błędy i braki systemu są tak duże, że zwyczajnie czuję się oszukany. Dla jasności - zrezygnowaliśmy z usługi jednostronnie wypowiadając umowę, niestety marnując czas i pieniądze.

nrjeden

Rola "handlowca" polega tam na "sprzedaży" "produktu" o nazwie "Robot thtg" KTÓRY NIE ISTNIEJE - firma zainteresowana niby-automatycznym znajdowaniem leadów nie dostanie nigdy nic takiego. Ostrzegam przedsiębiorców chętnych testować nowe metody pozyskiwania klientów - trzymajcie swoją chciwość na wodzy :) Przecz z oszustami!

Rekrutacja

nie polecam!!!!

NEO

Moje opinie też zniknęły już dwukrotnie (nie były pozytywne)

Wkurzony

ktoś tu usuwa komentarze. bardzo nie ładnie. Portal chyba jest po to żeby ludzie poznali prawdę nawet tę złą o pracodawcy

MarekM
@Wkurzony 08.06.2018 11:45

Moje opinie już 2 razy "zniknęły", wydaje się,że portal zarabia na usuwaniu opinii, również rzeczowych i konkretnych.

MarekM
@MarekM 16.07.2018 10:29

Nie muszę chyba dodawać, że były bardzo krytyczne. Władze tej żałosnej firmy wolą płacić za usuwanie opinii niż budować firmę na normalnych zasadach, ale firma, w której nikt nie zarabia, zarządzana wyjątkowo nieudolnie, niestabilna finansowo i kadrowo nie przetrwa. Klienci wcześniej czy później odchodzą do poważnych ludzi i poważnego podejścia do biznesu. Jak widać nie staram się być anonimowy i nie wstydzę się tego co piszę, bo to i tak najłagodniejsza wypowiedź, na jaką może się zdobyć ktoś, kto zetknął się z p. Rafałem i jego ekipą.

Karol

@wkurzony, na forum żaden post nie ma prawa znikać od tak. Jeśli jakiś komentarz nie spełnia regulaminu forum, to tylko wyłącznie wtedy, administrator go weryfikuje. W innych wypadkach, wpis pozostaje na stronie. @wkurzony, a co powiesz na temat umowy o pracę, o którą pytałem?

Karol

@jaanonim, pojawia się wiele głosów w podobnym tonie jak Twój, zastanawia mnie tylko jedno, na jaką w takim razie umowę zatrudnia pracowników Thtg? Skoro przy rozliczeniu są jakieś niejasności, to zapis na papierze powinien je rozstrzygać.

jaanonim

Nie polecam współpracy. Niejasne warunki(usunięte przez administratora)

anonymous

Miałam a właściwie mam do czynienia z firmą. Nie polecam (usunięte przez administratora)

ja
@anonymous 16.02.2018 12:02

Pan Szef pojawia się czasem, bo zwyczajnie pracuje na etacie.

Zostaw opinię o Thtg Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Thtg Sp. z o.o.