Euroline

Opinie o Euroline

Hanna Nowy wpis

Orientujecie się czy sytuacja wróciła do normy i jest praca w tej firmie? Bo jakiś czas temu pojawiła się opinia, że źle się dzieje bo brakuje pracy?? . Tak samo zastanawia mnie to, czy nadal ten "kryzys" trwa, bo na stronie firmy nie ma żadnych aktualnych ofert pracy i wy tez nic nie piszecie. Wiecie coś w tej sprawie, jak aktualnie sytuacja wygląda?

Inez Nowy wpis
@Hanna

Czy coś wiadomo o ofertach pracy? W marcu 2023r. będzie praca?

REDUKCJA 2020 Grudzień

Witam jeśli chodzi o Firmę Euroline w Wołowie to już od Stycznia 2020 zaczyna zle się dziać nie ma roboty a pracować trzeba mamy teraz nowego kierownika ale też mamy złe przeczucia zamiast robić tapicerkę to tniemy kartony i sprzątamy przywożą całe komplety 80szt i można jechać do domu ludzie niechcą się tu przyjmować bo płacą tylko 1800 zł nie długo ludzie będą się zwalniać albo potrzekaja na redukcję która prawdo podobnie będzie pod koniec tego roku będziemy słuchać brygadzisty umyj podłogę zdrab brud z szyby bo nie ma roboty.

Seed Nowy wpis
@REDUKCJA 2020 Grudzień

W Lesznie też nie za wesoło. Ludzi się nie szanuje. Titanic chyba się robi

Tymek

Czy firma normalnie funkcjonuje bo taki spokój na forum jest dość niepokojący szczególnie po waszych informacjach.

Hanna Nowy wpis

to co się tam dzieje

Hanna

Ile aktualnie się zarabia w tej firmie? Widziałam opinię, że w 2020 roku zarabiało się 1800 zł, a teraz ile? zmieniła się dużo ta kwota?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Euroline? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Jak teraz wygląda praca w firmie,jak z zarobkami na początku i po okresie próbnym?

Tapicer

2 pytania. Kto jest teraz kierownikiem i jakie meble są robione?

fherufgerifhegiu

W wołowie w Firmie Euroline niedługo bedzie redukcja bo nie ma już ludzi do pracy zostało tylko 20 osób

Harnas

Witam . Nowy system plac w oddziale wolow to istna parodia. Na obecną chwilę osoby które potrafiły wyrobić nawet do 140% akordu będą zarabialy dużo mniej ,niż osoby które zaledwie były w stanie wypracować 70% . W G rudniu 2015r pan dyrektora złożył nam życzenia świąteczne z obietnicą większych zarobków , dla osób współpracujących z zakładem. Obecnie większe zarobki będą miały tylko nieroby ,które miały wszystko w (usunięte przez administratora) Firma euroline szuka oszczędności ?zrobili z nas sobie cyrk ,problem z tym że małpy nie dają się trenować? Na pytanie zadane Panu dudzinskiemu o zmiany i zarobki padła odpowiedź " bo za dużo zarabialiscie " Idealna odpowiedź która chciał usłyszeć pracownik produkcji . Pozdrawiam ludzi których można porównać z (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Euroline - Wołów

• Jak się pracuje w Euroline?

Zobacz opinie na temat firmy Euroline tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Euroline