Syldorf GmbH & Co. KG

Opinie o Syldorf GmbH & Co. KG

Dawid

Będę próbował się dostać bo sporo dobrego o Syldorfie słyszałem. Dam znać co i jak.

Chętny

Planuję wyjazd z drugą połówką do pracy za granicę, trafiliśmy na tą agencję i ciekawi nas, ile realnie się zarabia w tym momencie na rękę oraz jakie są opłaty za mieszkanie?

Matti

Moim zdaniem praca w Syldorfie jest ok. Kasa, umowa, ludzie. Jak dla mnie

Pawel

Praca ns dobrych warunkach jeśli chodzi o umowę i pieniądze. Z ludźmi też ok, bo można się dogadać. Miałem awaryjna sytuację i musiałem jechać do PL i nie robili z tym problemów.

@Pawel

Witam imiennika, no to racja, można się dogadać

Tommy
@Pawel

To racja, jak awaryjna sytuacja to potrafią zrozumieć człowieka

Pawel

Praca z Syldorfem jest ok. Kasa, ludzie, umowa. Ludzie może i mają różne oczekiwania ale jest dobrze według mnie.

Czaro

Polecam, ogólnie warunki jak najbardziej ok.

pakko

Dobre warunki współpracy. Człowiek wie na czym stoi, kasa jest ok.

Romik90

Polecam. Wszystko odbyło się tak, jak powinno.

zako

Jest ok, kasa się zgadza, ludzie też ok

Łukasz
@zako

popieram, nie ma co się spinać, może i ludzie maja różne oczekiwania ale już nie raz się zdarzało że żałowali zmiany

Łukasz

Polecam jak ktoś szuka pewnej roboty gdzie człowieka szanują i można dobrze zarobić.

Bambino

Wydaje mi się ze za 260 na h powinno być minimum 12 euro

Greenos

Praca w dobrym systemie w moim przypadku to 3 tyg pracy i 1 tydz wolnego. Normalna umowa, jasno człowiek wie co ma robić. Na miejscu nie ma niespodzianek jeśli chodzi o warunki i jakieś nieścisłości. Polecam!

Aneta
@Greenos

I możesz na ten tydzień wrócić do kraju, tak?

Taki tam

Warunki mieszkaniowe ok wypłacalni są pomagają w formalnościach ale sama praca jest dla Wołów większość ludzi biega jak poparzeni lizanie 4 liter to porządek dzienny i pokazywanie jakim to się nie jest za każdą pomyłkę podpisywanie kartek szacunek pewnej pani do pracowników tragiczny jeśli ktoś chce zacząć w Niemczech to polecam na chwilkę ale potem jak najdalej i ogarniać coś na własną rękę i nie wśród rodaków bo zjedzą człowieka ogólnie (usunięte przez administratora) który powinien być zgłoszony do odpowiednich instytucji istne szaleństwo no ale kto co lubi

Kamil

Warunki pracy ok. Zgodne z tym co w ofercie.

Były pracowni

Odradzam oszuści I tyle . 1000 euro to takie pieniądze zarabiałem w Polsce.

Ron
@Były pracowni

To chyba za 3 tygodnie pracy i zaliczki miałeś. U mnie wyszło 1600 na rękę po odciągnięciu mieszkania. Chyba że taki cienki jestes i premii nie dostałeś.

@Ron

Przestań ściemniać bo wiem co tam się dzieje .dlatego co chwilę są rekrutacje. Nawet operatorzy zarabiają 1300 to co ty (usunięte przez administratora) 1600 hahaha chyba pod stołem dorabiasz.

Klaudia

Witam,czy mogłabym prosić o nr telefonu do firmy i czy przez telefon ktoś mówi po polsku? Złożyłam aplikację na komisjonera i czekam na odzew ale chciałabym sama zadzwonić i dowiedzieć się jak postępuje rekrutacja. Z góry dziękuję

Kasper
@Klaudia

Zrobisz jeden z największych błędów w życiu. Chyba, że chcesz się nabawić problemów z kręgosłupem. Nie polecam!!!

Ross

Miala być robota na chwilę a leci kolejny miesiąc. Jasne warunki, firma szanuje ludzi i to doceniam. Kasa pewna, do tego ludzie tacy którzy nie robią innym pod górkę, da się dogadać.

Urszula
@Ross

No to akurat plus, że się tak przedłużyło! A ile zarabiacie? Są jakieś możliwości rozwoju tutaj? Sama szukam pracy i tak próbuję się zorientować.

@Ross

U mnie podobnie było. Niby miał być moment a tu człowiek dalej pracuje i zmiany nie będzie

Pawel

Nie narzekam bo warunki są dobre. Kasa, ludzie umowa. Normalnie da się dogadać.

Teraz można sobie pluć w brodę że zrezygnowałem. Trudno, tak się ułożyło. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć że to była dobra praca.

Poldek

Jestem teraz i powiem szczerze że jest dobrze. Ludzie naprawdę konkretni i ogarnięci. Załatwiają dobrą robotę.

Zostaw merytoryczną opinię o Syldorf GmbH & Co. KG - Landshut

• Jak się pracuje w Syldorf GmbH & Co. KG?

Zobacz opinie na temat firmy Syldorf GmbH & Co. KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 583.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Syldorf GmbH & Co. KG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 526, z czego 399 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 81 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Syldorf GmbH & Co. KG?

Kandydaci do pracy w Syldorf GmbH & Co. KG napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Syldorf GmbH & Co. KG