Syldorf GmbH & Co. KG

Opinie o Syldorf GmbH & Co. KG

Derek

Nie polecam tej firmy jak na zapier...nie i Pchanie wózków gdzie normy nie idzie zrobić bo dają takie zlecenia gdzie musisz latać po całym magazynie aby wszystko pozbierać po jednej sztuce i zarobek 1000 euro to chyba jakie jaja. Zanim podejmiesz pracę to tak gadają obiecująco i w systemie 3 na 1 godziny ponoć 145 gdzie nie ma możliwości wyrobić bo jest tyle pracowników że pracujesz po 7 godzin gdzie po półtora godziny przerwy bezpłatnej porażka. Nie polecam

Byly
@Derek

Jedni pisza ze za malo godzin, inni narzekaja ze za duzo, wiec sie w koncu zdecydujcie co piszecie. Pracowalem ponad 9 miesiecy i byly okresy ze godzin bylo multum a byly tygodnie ze mniej, lecz zawsze to co obiecane. Zmienilem firme, poniewaz chcialem blizej granicy i sie rozczarowalem. W Syldorfie wszystko bylo zorganizowane, od mieszkana po dojazd do pracy, wyplaty byly rowniez w terminie. Nie dogodzisz nikomu na 100%, co do mnie to poelecam, i jak by magazyn byl blizej kraju to bym nie szukal czegos innego.

Dariusz

Ciekawe kiedy szefostwo tej wspaniałej firmy przyjedzie na hale Np porozmawiać z swoim pracownikami Np co można by zmienić żeby polepszyć No chyba ze się boja spojrzeć ludzia prosto w oczy ?

Debron

Syldorf to porządna firma z którą warto podjąć współpracę.

Szymon

Syldorf to firma z którą warto wyjechać. Normalne godziny pracy, fajni ludzie, system pracy też taki który pozwala i pracować za granicą i spędzać czas z rodziną, jak dla mnie to w tej chwili najlepsza opcja pracy za granicą.

@Szymon

Hej jaka to oferta pracy i w jakim regionie. Napisz do mnie na E mail: becia4b10@wp.pl

Remek

W skali 1-10 dam mocne 8 a nawet 9. Bardzo fajna praca, mili ludzie, pieniądze płacone na czas

@Remek

Hej co to za praca i gdzie. Napisz do mnie na E mail: becia4b10@wp.pl

Poldek

Nie można narzekać, bo płacą na czas, zgodnie z tym co w umowie. Człowiek ma zorganizowane zajęcie w pracy, jest według mnie ok.

@Poldek

Hej, mógłbyś opisać lokcje w której jesteś mam na myśli warunki i na czym polega Twoja praca . Pisz na E mail: becia4b10@wp.pl

Miłosz

Czy można zarobić godne pieniądze ? Jak z podatkiem jak się ma rodzinę ? Czy jest szansa zrobić średnia ponadprzeciętną ?

Simonte
@Miłosz

Kasa naprawdę dobra. To co w ofercie zgadza się z tym co w rzeczywistości,

Mały
@Simonte

W szczególności, że zarabia się 7,80€ netto

@Simonte

Hej, możesz więcej opowiedzieć o swojej pracy i lokacji ? Pisz na adres E mail: becia4b10@wp.pl

Duzy
@Mały

Jak dla niektórych to nawet to 7,80 jest za dużo z takim podejściem jak maja . Nagle w Polsce wszyscy zarabiali po 5.000 to trzeba tam było siedzieć . Niestety w DE euro nie rośnie na drzewach . Trzeba zasuwać a nie marudzić i wymyślać . Jak komus nie pasuje firm jest dużo można przebierać tydzień tu dwa tygodnie tam jak komu pasuje . W Syldorfie trzeba się nabiegać i napracować lekko nie ma ale tez nikt nie obiecywał złotych gór. Potrzeba mi było trochę czasu ale jak nabrałem wprawy to wtedy ja decyduje ile robię paczek 240 albo 300. Mieszkanko mam swoje przynajmniej spokój . Swoja prywatność nie trzeba się z nikim użerać . Wyposażenie mieszkań jest super. Nie tak jak np w Holandii 150 tobolow taszczyć . Od garnków do poduszek i pościeli . Tutaj wszystko jest na miejscu i w dobrym stanie . Nie jakieś obsmarkane i brudne .

Pracowałem rok i chyba za dużo żeby zarobić godne pieniądze musisz niezle się nabiegać ja wiem ze niby coś za coś ale za ta prace w zimnie z sobotami powino Być te 1400 na rękę tam powoli są takie zarobki jak w Pl bo w Pl już bez problemu idzie zarobić 5 tys zł i czy to się opłaca moim zdaniem nie większość ludzi ma duży problem z kręgosłupem ale co się dziwić jak biegają jak nie normalni wyzysk

Misiek

Kolejna osoba co zarabia 5 tysięcy w Pl. Napewno jeszcze przy standardowych 8 h i od poniedziałku do piątku ????. Są jeszcze ludzie , którym się dobrze powodzi ????????.

Puli

@Syldorf Dzień dobry dlaczego nie płacicie pracownikom DIET ?? ????????????????

Osoba
@Puli

Jak chcesz dostać dietę skoro nie odbywasz podróży służbowej tylko jesteś na miejscu. To, ze zabiera cię auto z miejsca zamieszkania i dowozi do pracy , to nie podróż służbowa . Jak ja zostałem przez nich wydelegowany na Buttenheim to miałem i diety i koszty podróży . Widać ze pisze znowu jakiś desperat , którego wywalili albo sam nie dawał rady i znowu chce hejtowac bez końca . Ludzie kokosów nie ma nigdzie ta praca tutaj tez nie należy do lekkich. Zreszta wszyscy , którzy zasuwają to wiedza . Co z tego ze gdzie indziej dostanę 1500, lub 1700 jak muszę swoje mieszkanie sfinansować i dać No 400€. Można iść BMW szuka tylko bez pośredników . Co chwile przestój . Ktoś kto wyrabia dobra normę nie ma tez 1100 ani 1200. Jasne zaraz się dowiem ,ze trzeba pchać ciężki wózek i biegać . Potem plecy wysiadają . No niestety a gdzie dzisiaj jest coś za darmo powiedz to tez tam chętnie pójdę . Tutaj jest przynajmniej system , który można pod siebie dopasować . Ilu jest takich , którzy poszli. Na przerwie się nasłuchałem jaka to super maja nagrana robotę. Patrzę za miesiąc a on biegnie na gangu. Pytam się a ty co? Słyszę odpowiedz na 450€ przyszedłem dorobić . Czy muszę jeszcze cos dodać ? Żona pracuje w Pl w sklepie . Owszem zarabia około 4.500 na rękę , tylko tak samo 6 dni w tygodniu bez dodatku za sobotę , no i od 10 do 12 h . Wiec proszę to ze jedna osobna wylewa tutaj teraz wszystkie żale i próbuje wszystkim innym obrzydzić chęci . To nie jest OK.

@Puli

Dzien dobry, diete placi sie na wyjazdach na delegacje jak pracownik nie ma gdzie np. ugotowac i spi w hotelu. Tutaj praca jest na miejscu i pracownicy sa dowozeni z mieszkania na miejsce pracy, odleglosc od 30 do 35 km w zaleznosci od mieszkania. Serdecznie pozdrawiamy

Nigdy więcej

Ta strona jest tak wiarygodna jak propaganda Korei północnej! 11e brutto za pracę w zimnie i takim tempie to jakaś kurde kpina. Praca dla desperatow. Brak dodatku za sobotę możesz liczyć na normę jeżeli masz kontakty

@Nigdy więcej

Skoro jest tak zle dlaczego widzę , ze ludki ściagają swoje rodzeństwo lub znajomych ? Ktoś tu chce się odegrać .

Matik

@Syldorf Bardzo ciężka Praca za niezbyt dobra kasę musisz nacharować się za trzech zamówienia są przepisywane nie raz nie idzie urobić normę a co dopiero 300 na h najgorsze są przerwy bezpłatne np koniec zamównien często było tak ze siedzieliśmy na kantynie od 9.20 do 10.40 ZA DARMO bez dobrej normy zarobki 1100 do max 1200 zarobki praktycznie jak u nas w kraju w Polsce pracowałem tam 5 miesięcy i wróciłem do Polski i zarabiam w Polsce 5 tys Na rękę NIE POLECAM !!

Lipos

Firma daje radę na rynku i oferuje warunki które są fair.

Tag

Bhp w tej firmie nie występuje do czasu jak ktoś zrobi sobie krzywdę brak podwyżek

Pracowałem jako stapler Półtorej miesiąca tam i moja opinia jest następująca: Plusy - zakwaterowanie pokój jednoosobowy - wynagrodzenie ok 2000€ - lokalizacja wszędzie blisko sklepy typu lidl Rewe itd - praca stabilna Minusy - teamleaderzy to osoby które ledwo znają Niemiecki nie są zorganizowane drą się jak pój….. a jak nie masz normy to znajdą problem o wszystko do ciebie Pozdrawiam Sebastiana mam nadzieje że to kiedyś przeczytasz ( Nie ma to jak spier…ć listę osób do zabrania później poskarżyć się Teresie że się spóźniłem XD) - lokalizacja 40km do pracy kierowcy jeżdżą (usunięte przez administratora) - Norma 130palet na dzień przy ilości komisjonerów jaka tam jest wyrobienie tej normy graniczy z cudem - Ludzie co pracują tam po kilka lat same Ślązaki którzy za żle ustawiony karton w alejce zrobią aferę na cały magazyn a na koniec pójdą się poskarżyć Ogólnie rzecz biorąc nie polecam

Jak na razie wszystko tak, jak być powinno. Zadnych problemów z kasą, atmosfera w robocie czy godzinami pracy.

wariat

Witam nie polecam za sobote 0 dodatku dlaczego Pani Beata nie da dodatku za sobotę ? żeby zarobic gdzieś 1700 na reke to musisz zrobic dobre 350 na h pchajac wózek !!!!! czekam na odpowiedź firmy dlaczego nie ma dodatku za sobotę ?!

@wariat

Dzien dobry, w umowie o prace przez pana podpisana sa wyraznie wypisane jakie dodatki obowiazuja. Sa to dodatki za nocke, za prace w niedziele lub w swieta. Dodatkow za sobote kodeks pracy w Niemczech nie przewiduje, tym samym podpisana umowa. Pozdrawiamy.

Porażka 1100/200 euro za cały miesiąc pracy nie rozumiem tego za taka praca ciężka minimum powino być 1400 euro na czysto nie rozumiem Dlaczego sZefostwo nie da zarobić ludziom I nie da podwyżek musisz biegać żeby zarobić

Omikocur

Jestem po dwóch wyjazdach do niemiec za ich pośrednictwem. Wszystko zgodne z ogłoszeniem, które zamieścili na swojej stronie internetowej. Po rozmowie z rekruterem uznałem, że warto zaryzykować. Na miejscu - wszystko zgodne z warunkami umowy. Zakres pracy - ok. Nadgodziny - dodatkowo płatne, zgodnie z zapisami umowy. Wiadomo polak jedzie na pracę na akord, a nie to by klepać l4 w Niemczech. A jak ktoś tam był t5o wie o czym mówię :)

Patryk

Dają radę i można liczyć zawsze na to że będzie wszystko dopięte na tip top. Opłacalna robota.

Mikor

Polecam. Fajny system pracy, dobra kasa I pomoc w razie wątpliwości czy pytań

Kamil
@Mikor

Dużo dobrego o nich w sieci. Możesz powiedzieć jak z kasą w porównaniu do innych jeśli jeździłeś z innymi.

Zostaw merytoryczną opinię o Syldorf GmbH & Co. KG - Landshut

• Jak się pracuje w Syldorf GmbH & Co. KG?

Zobacz opinie na temat firmy Syldorf GmbH & Co. KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 583.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Syldorf GmbH & Co. KG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 526, z czego 399 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 81 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Syldorf GmbH & Co. KG?

Kandydaci do pracy w Syldorf GmbH & Co. KG napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Syldorf GmbH & Co. KG