LEMAR Leszek Ogórek

Nawojowa

Opinie o LEMAR Leszek Ogórek

Qwerty

Niestety, wszystko to prawda. Człowiek [usunięte przez administratora] Co do płac, 100 zł na wypłate - ALE ZA 3 MIESIĄCE. To nie żadna firma tylko KPINA I JEDNO WIELKIE NIEPOROZUMIENIE.

Wsciekly

[usunięte przez administratora] Jeżeli ktokolwiek chce pracować to firmę LEMAR należy omijać szerokim łukiem!!!!! Zgadzam sie z ponizsza opnia... Zlodziej,oszust,czlowiek bez honoru.. Nie polecam w zadnym wypadku tej firmy ... Moj zarobek przez 3 miesiace w delegacji wynosil 100zl ... Brak słow[usunięte przez administratora] Omijac Ta firme z daleka .[usunięte przez administratora]

zły

Zostaw opinię o LEMAR Leszek Ogórek - Nawojowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LEMAR Leszek Ogórek