Opinie o Rossmann w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Rossmann. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Rossmann na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rossmann w Wrocław

Nie polecam pracy w pasażu grunwaldzkim we Wrocławiu. (usunięte przez administratora) straszny. Wykorzystują cie na każdym kroku . Kierowniczka Anna nie ma szacunku do pracowników. Tak samo jej koleżaneczkami asystentki które całymi dniami siedzą na plotkach w biurze i nic nie robią. Na nockach cie gnoja. Robisz wszystko ty a jak coś jest złe to sprawdzają cie na kamerach. BARDZO współczuje wszystkim pracownika którzy tam zostali. Niech uciekają jak najszybciej

Bungee

Czy ktoś wie czy nadal jest tak w pasażu grunwaldzkim?

. Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Wstyd (usunięte przez administratora) ???????????? Pracowniczki nie potrafią nawet zmienić cenówki od 10 dni. Przy kasie nie przyznają się do błędu, nie potrafią nawet przeprosić za swój błąd. Zastanówcie się kogo zatrudniacie. Powinniście się wstydzić, za co płacicie swoim pracownikom? Za (usunięte przez administratora) się na zapleczu? Hit (usunięte przez administratora)

Czy urlop w Rossmann jest płatny 100%?

trocherozzcarowana Nowy wpis

kurde, czy ktokolwiek kiedykolwiek zglaszal szanownemu rossmannowi w łodzi, ze te fartuchy w lecie to porazka?! nie idzie w tym poliestrowym (usunięte przez administratora) pracowac!

Bungee Nowy wpis

Czy ktoś wie czy nadal jest tak w pasażu grunwaldzkim?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Rossmann. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Jaki jest styl zarządzania w Rossmann?

Porażka

Kadra kierownicza na ul Suchej to jedno wielkie (usunięte przez administratora). Brak profesjonalizmu i demotywujące zachowanie. Odradzam.

Emi

Praca w Rossmannie to porażka.Szczególnie we Wrocławiu. Jedno wielkie kolesiostwo.Regionalna J.K przymyka oko na swoje lizuski.Gośka z Oławskiej i P. z Galerii dominikañskiej robią co chcą.Wykupują wyprzedaże ,zastraszają ludzi.(usunięte przez administratora)!Regionalna nie raz to zatuszowała.Jak G.ma na pieńku z jakimś pracownikiem to regionalna szybko go przenosi na inny sklep.Taki układ.Grafik się zmienia kilka razy w miesiącu.Zero szacunku do człowieka.Tylko zakazy i nakazy.Porażka

Edward
@Emi

Poważna sprawa. Tak czytam i się zastanawiam, czy warto tam w ogóle aplikować, jak się tak dzieje. Ale nie napisałeś w sumie w jaki sposób jest to zastraszanie? Bo wiesz różnie to można odbierać. Podasz przykłady? Będę Ci wdzięczny.

Emi
@Edward

Jak „postawisz „ się kierowniczce to z automatu zastępca i jej asystentki Ciebie gnębią.Jest fatalna atmosfera.Masz np.12 godzinną zmianę i nie wolno iść zapalić.Non stop Cię woła do biura i straszy notatkami i zwolnieniem z pracy za byle błąd.Był to proces długoterminowy.Tych co lubi robi im grafik na rano a tym co nie to drugie zmiany do 23 i do 1,2 w nocy gdzie nie masz już powrotu do domu normalnym środkiem transportu publicznego. Napisałam oświadczenie że mam dziecko do 4 ego roku życia i nie mogę pracować w godzinach nocnych to były komentarze żebym wycofała ten wniosek i zgodziła się pracować jak wszyscy.Innym brała prośby grafikowe pod uwagę a mi nie.Kierowniczka sama wychodzi palić a innym zabrania.Chowa sobie wyprzedaże i później to kupuje a nam nie pozwala odłożyć produktów w promocji żeby kupić sobie po pracy.Grzebanie ręką w mojej teoerbce po zakończeniu pracy to standard w tej firmie,tak zwane sprawdzanie czy nic nie ukradles.Telefonu nie masz prawa mieć przy sobie musi leżeć w socjalu.

Weronika
@Emi

Hmmma płąca chociaż dobrze za takie warunki? Cięzko wg bylo się dostać? Miałaś już wcześniej doświadczenie?

Monia

Cześć, rozważam zatrudnienie na stanowisku kasjera, jakie lokalizacje we Wrocławiu polecacie, jeżeli chodzi o kierownika i atmosferę w pracy? Np. Rossmann w Arkadach Wrocławskich?

Byla pracownica Bielan

Zgadzam się ze wszystkimi opiniami, które tutaj są. Nie qiem, czy nadal tam jest kierowniczką K.P. Ale jeśli tak, to współczuję. Jest dokładnie tak jak poprzedniczki napisały. Mobbing na każdym kroku, namawianie na siebie pracowników, obiecywanie awansu za to, że będą donosić na innych, ciągła krytyka, nawet jak zrobisz więcej niż Ci się wydawało, że to możliwe fizycznie to K. Stwierdzi, że to, czy tamto jwst źle lub coś jeszcze przecież miało być zrobione. Grafik zmienia się kika razy w tygodniu, o czym K. Informuje smsowo z dnia na dzień. Dostałam amsy, że jutro na 15 do konca. Zamiats na rano. Nie można odmówić, nie można nic zaplanować. Ciągle telefony w dniu wolnym dlaczego to, cyz tamto nie jest zrobione. Bywałam świadkiem sytuacji jak przychodził do pracy chłopak z ochrony, my wtedy już byłyśmy w pracy, żeby rozłożyć toqar, a K. Przy wszystkich komentowała "o Boże ten de...il przyszedł" itp. To było moje najgorsze doświadczenie jeżeli chodzi o pracę. Płakałam, że muszę tam iść następnego dnia. Uważajcie. Bardzo nie polecam. Dodatkowo nikt nic sobie z tego nie robi, bo regionalna to znajoma i twierdzi, że K. Jest świetną kierowniczką. Takie miejsca pracy nie powinny istnieć w tych czasach. A takie zakompleksione dziewuchy jak K.P. Powinno się zwalniać z wilczym biletem na zarządzanie ludźmi. Czy nikt z działu HR rossmanna się tym nie interesuje?

K. - Aleja Bielany

Nie jest to złe miejsce pracy, chociaz bywały cięższe dni. Na jedną gwiazdkę to miejsce zasłużyło tylko ze względu na kierowniczkę. Osobę te ciężko nazwać za równo kierownikiem jak i człowiekiem, chyba że za normę przyjmiemy wyslugiwanie sie ludźmi, patrzenie jedynie na swoje korzyści, brak pojęcia o czymkolwiek co dotyczy tego miejsca i znieczulice na ludzkie problemy. Radzę przemyśleć dwa razy zatrudnienie sie w tym miejscu.

Paulina
@K. - Aleja Bielany

Na jakie zarobki mogłaś tam liczyć? Myślałam o zatrudnieniu, ale czytam te komentarze i trochę się boję.

Asystent
@Paulina

Nie sa tego warte, czasami mozna liczyć na premie, ale nie wolno Ci pojsc na zwolnienie i musisz robić dużo nocek..

Cala prawda o Bielanach

Bielany Wrocławskie, istny cyrk na kółkach.. Juz nie łączy mnie umowa z wyżej wspomniana firma, dlatego myślę, ze warte wspomnienia jest to co sie dzieje w tym miejscu. Zacznijmy od tego, ze do tego sklepu zawsze widnieją aktualne ogłoszenia pracy. Za pewne jest to spowodowane tym, ze scenariusz rok w rok sie powtarza- to znaczy cały zespół sie zwalnia, zostaje tylko kierownik, a na miejsce starego zespołu, wskakuje nowy, który ma wielkie nadzieje związane z tym sklepem i ścieżka rozwoju. Na planach niestety się skończy, a zapał zostanie po pierwszych dniach pracy ugaszony, kiedy przyjdzie zderzyć sie z rzeczywistością w postaci kierowniczki. Co mam na myśli (tutaj rozwija sie bardzo dluga lista) Pierwsza i najważniejsza rzecz: grafik, który robi tylko i wyłącznie kierowniczka, z pewnością po to aby nim dowolnie manipulować..Wszystkie osoby zatrudnione mają obowiązek pracować praktycznie w każdy weekend. Uczycie sie i liczycie na prośby grafikowe? , zapomnijcie, chyba, ze uważacie, ze wolne po,, nocce " to wolne o które prosiliście, zostanie Wam tez wspomniane, ze w grudniu prośby nie zostaną uwzględnione, szkoda ze takie wymysły pojawiają sie pod koniec listopada. Nie można nic zaplanować bo grafik od momentu opublikowania dla zespołu, będzie ciągle modyfikowany, a na nim zacznie ukazywac sie nam prawdziwa magia. Weekendowe zmiany kierowniczki sukcesywnie będą z tego grafiku znikać, skracać sie do minimum, az pod koniec miesiąca zorientujecie się, ze pracujecie w każdy weekend po 12h, z czego kierownik sklepu miał jeden weekend pracujący w godzinach 10-15. Możecie pomyśleć sobie, ze skoro zmiany są po 12h, to będziecie mieć dużo wolnego czasu w tygodniu? nic bardziej mylnego.. , kierowniczka zapewni Wam taki grafik, ze cały tydzień będziecie w pracy, po to aby jednego dnia przyjść na 12h, drugiego na 3h, kolejnego na 5h, tak abyści nie mogli zaplanować sobie wolnego dnia.. bo przywilej wolnych długich weekendów należy tylko do kierowniczki..Spróbujcie kiedyś zwrócić w tym temacie uwagę, a usłyszycie wytłumaczenie, ze to nie był do końca wolny weekend, bo tego dnia miała byc w pracy..nie sili sie nawet na lepsze wymówki, tak to jest kiedy traktuje sie ludzi w sposób lekceważący.. Kolejny hit - nocki, kierownicy co do zasady powinni na równi z resztą zespołu brać nocki, niestety kierowniczki od lat nie widziano tutaj na nocce przez kolejne dobre wymówki :) Jeśli nadal zastanawiacie sie nad pracą tam, dodam jeszcze, ze o wszystko będą pretensje, nie zdążycie skończyć dostawy?.. kierownik i tak powie, ze zrobiliście to po złości, rozchorujecie się?.. kierownik i tak Wam powie, ze symulowaliscie na lewym l4, popełnicie błąd?.. usłyszycie serię wyzwisk. A gdyby tak spróbować prosić o pomoc kierownik regionalna i opowiedzieć o tym co dzieje sie na sklepie? , nie jeden odważny juz próbował.. , tylko po to aby kierownik regionalna zadzwoniła po takiej rozmowie do kierownika sklepu, a ta wzięła Cie na rozmowę jakim jesteś fatalnym pracownikiem. Jeśli to nie podziała to kierowniczka usiądzie przed swoimi przełożonymi i zacznie płakać, udając poszkodowana, bo każdy jest przeciw niej.. Pogratulować struktur ✌️ Może juz czas cos zmienić, bo przemiał na tym sklepie juz jest porównywany z dworcem pkp, co powoduje tylko jedna osoba. Ahh zapomniałam jeszcze dodać, ze każdy pracownik jest przepytywany przez Panią kierownik o to co jest problemem na tym sklepie.. , otóż może warto sie domyślić, ze sama pytająca. Może czas tez zaprzestać namawiania pracowników do wzajemnego donoszenia, bo juz nikt sie na to nie łapie, tak jak na wspólne pobieranie priorytetow z magazynu :) Pozdrawiam cieplutko i mam nadzieję, ze ktos wreszcie zainteresuje sie tym ewenementem wśród sklepów, a konkretnie tym co sie tam dzieje. Przykre, bo praca sama w sobie jest znośna, ale to jak jeden człowiek potrafi ja uprzykrzyć jest godne podziwu..

Aga
@Cala prawda o Bielanach

Z tego co wiem i to na 100% Kierownik w tym sklepie jest dobra znajomą Regionalnej.Ja przeszłam w innym sklepie mobig,zgłosiłam go do HR i kto dostał po (usunięte przez administratora) ja zostałam zwolniona.Pani kierownik ze sklepu na Gagarina Wrocław tak mnie gnębiła że wychodziłam z płaczem z pracy.Bylo mi zabronione picie wody ,do tego wyzwiska i obelgi . Zgłosiłam to i zostałam po pewnym czasie zwolniona.

Asystentka
@Aga

Zgadza się, ze to koleżaneczki, wie to większość pracowników z regionu. Jedynie Łódź jest ślepa, na kolesiostwo, które panuje w ich firmie. Pani kierownik regionalna, udaje, ze dba o dobro pracowników, a prawda jest taka, ze dba jedynie o dobro swoje i koleżaneczek kierowniczek, które dzięki niej znalazły sie na tym stanowisku. Pracownicy zawsze są pytani o to jak im sie pracuje, kiedy kierownik jest obok, aby czasem nie mógł powiedzieć prawdy, o tym jak wygląda sytuacja na sklepie. A jak spróbujesz sie poskarżyć, albo przenieść na inny sklep to szybko wręcza Ci wypowiedzenie..nie tak to powinno działać..podziwiam tych którzy zostali i to znoszą

Tylko nie Bielany Wrocławskie

Minelo juz trochę czasu od mojego zwolnienia, jednak chce podzielić sie opinia i uczulić na punkt w Aleji Bielany na Bielanach Wrocławskich. Sama praca niczym sie nie wyróżnia, głównie układanie towaru, ciezkie nocki, na których trzeba dźwigać, na drugi dzień pozostaje sie z bólem kręgosłupa, z kasy trzeba robić mnóstwo rzeczy, na które nie ma czasu, bo ciągle jest kolejka. Największym jednak minusem jest Pani kierownik, chociaż ciężko mówić o niej z szacunkiem, w innej firmie nie przyjęliby jej nawet na kasę, jednak rossmann widać lubi niekompetentnych ludzi. Jedyne miejsce w którym pania widywałem to biuro, przecież trzeba odpisać na prywatne wiadomości i sprawdzić portale społecznościowe. Kiedy juz wyłaniała sie na sklep to w towarzystwie jednej z asystentek, dość śmieszny widok. Niestety osoba, która zajmuje sie tym punktem, nie ma o niczym pojęcia. Do póki nie zmieni sie tam kierownictwo to odradzam pracę.

Joanna43

Centaur 2016- gdybym wiedziala jak w tej firmie zalatwia sie awans to w zyciu bym sie nie zatrudnila! Jestem od roku kierownikiem sklepu w Wroclawiu ...oczywiscie nie awansowalam za zaslugi tylko regionalny ubzdural sobie ze jak mnie awansuje to bede z nim ladowala w lozku! Impreza Centaur sluzy wlasnie ku temu aby takie rzeczy zalatwiac! Masakra!Na kazdym kroku dwuznaczne propozycje za ktorymi kryje sie awans,podwyzka,premia itp itd ! Dziewczyny uwazajcie! W szczegolnosci w wojewodztwach malopolskim,slaskim i dolnoslaskim! Tam te imprezy tylko po to sa robione!

;)
@Joanna43

Trochę stara ta opinia, teraz jest chyba pani regionalna a nie pan :P

Zostaw merytoryczną opinię o Rossmann - Wrocław

• Jak się pracuje w Rossmann?

Zobacz opinie na temat firmy Rossmann tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rossmann?

Rossmann