3 Dodaj opinię
3 12 19 5 1

Opinie o CEFahrer

Bartek Nowy wpis

Zdecydowanie odradzam. Pojechałem do pracy jako kierowca c e. Okazało się, że jest możliwość tylko na c. Miała być możliwość nocowania w kontenerze na bazie, ale się okazało po przyjeździe, że nie ma miejsc. Gdzie dzień wcześniej wszystko było ok. Firma niemiecka miała zagwarantować ubranie robocze z butami. Okazuje się że niestety mogą co najwyżej kupić i odciągnąć z wypłaty. Firma niemiecka przegina z tacho. Padają propozycje jazdy bez karty, aby zdążyć dojechać do celu. Pośrednik nie odbiera telefonu. Albo na urlopie, albo na L4. Żenada!

Krzysztof Nowy wpis
@Bartek

Czy przed wyjazdem miałeś podpisaną umowę z zawartymi wszystkimi warunkami, o których wspominasz? Jeśli tak powinieneś wyjaśnić sprawę koordynatorem projektu. Napisz, czy udało Ci się rozwiązać sprawę, bo jednak kontrakt jest zobowiązujący dla obu stron.

Natal Nowy wpis

No niestety za wszystko się płaci. Mieszkań w hotelach pięciogwiazdkowych również nie będzie. Generalnie to dobry pracodawca i zupełnie nie rozumiem tych wpisów.

TakNie2
Ola

Nie polecam. Tylko chcą wycyckac człowieka!

Tak6Nie
Marek Nowy wpis
@Ola

Czy znasz jakieś argumenty, które mogą potwierdzić Twoją negatywną opinię o tej firmie? Twoja opinia opiera się wyłącznie na pojedynczym haśle. Jeśli podasz stosowne argumenty, to stanie ona bardziej wiarygodna.

Tak1Nie1
Iza

@Wiktor, dlaczego uważasz, że pracownicy tego nie doceniają? Skąd wyciągnąłeś takie wnioski? Każdy pracownik ma prawo do wyrażenia własnego zdania, z reguły zwraca się uwagę częściej na sprawy mniej korzystne. Zalety i plusy pracy dostrzegamy często już po odejściu. Czy ktoś posiada aktualne informacje o firmie CEFahrer? Na jakie stanowiska trwają w tym momencie rekrutacje?

Wiktor

CEFahrer ma opinię dobrego pracodawcy i zastanawiam się dlaczego niektórzy nie doceniają tego?

Tak10Nie
Iza

@Mania na jakim stanowisku pracuje w CEFahrer? W jakim systemie pracuje Twój mąż? Firma właśnie poszukuje kierowców c+e. Z oferty pracy wynika, że firma zapewnia niemiecką umowę o pracę, wynagrodzenie od 1800 do 2500euro, w zależności od znajomości języka i doświadczenia, niemieckie świadczenie socjalne.

Mirek
@Iza

Duży rozrzut tej kasy

Tak1Nie
Igor

Czy firma normalnie funkcjonuje?

szybki lopez

oszusci i naciagacze - sprzedawcy skor moga sie od nich uczyc!!!!

Tak28Nie

Jeżeli masz jakieś doświadczenia z CEFahrer to użytkownicy na pewno chętnie przeczytają Twoją wypowiedź.

Jasiek

Fajna praca odciągnęła was od pisania?

Mania

Mój maz pojechal z tej firmy i pracuje w Wurzburgu. Ma niemiecka umowe, pieniadze na czas i juz tam pracuje pol roku. J a mysle, ze warto, maja rozne oferty pracy z tego co sie dowiadywalismy.

Tak8Nie

Iza

@kiero widzę, że polecasz tą firmę. Powiedz coś więcej o warunkach pracy. Czy zakwaterowanie jest zapewnione? Jeśli ktoś jest zainteresowany pracą jako Kierowca c+e, to właśnie poszukują do pracy, w ofercie napisane jest, że zapewniają niemiecką umowę o pracę.

Tak4Nie

kiero

Kurde, no nie wiem... uczepiliscie sie chyba. Wiadomo, ze sami w Niemczech - jak znacie jezyk, znajdziecie cos za lepsza kase, ale na pierwsze prace za granica - super! Tam gdzie jestem firma nie gnie tacho, jest polska opieka. Socjal ok. Ja polecam!

Tak3Nie1

kiero

ernest

ja tam nie sądze zeby firma oszukiwała, patrząc na ich obecne rekrutacje i propozycje pracy w niemczech wydają się bardzo solidni i rzetelni, oferują moim zdaniem oferują sporo bo np. kierowca c+e ma możliwość pracy w systemie: 3/1, 4/1 lub praca na stałe

Tak9Nie

patryk

kolejny oszust, który chce zarobić tylko kase

Tak31Nie

Zostaw opinię o CEFahrer - Wrocław

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie