CEFahrer

Opinie o CEFahrer

Filtruj opinie po kryteriach:

Natal
 Opinia

No niestety za wszystko się płaci. Mieszkań w hotelach pięciogwiazdkowych również nie będzie. Generalnie to dobry pracodawca i zupełnie nie rozumiem tych wpisów.

TakNie1
jan kowalski
Nazwa działu: Handlowy
 Opinia

zachecam do tej oferty! to sa zlodzieje i oszusci obiecuja a rzeczywistosc jest taka ze mieszkasz jak pies w schronisku. po 8 osob w malym mieszkaniu. klutnie o o wszystko nawet o parking , libacje i zlodziejstwo i agent "firmy" ktory placi kierowcy minimalnie tak jak magazynierowi. sam agent za picie kawy bierze drugie tyle. zaraz po przyjezdzie pojawia sie problem ale jak tu wrocic 1000km a agent nie odbiera telefonu? dom wariatow nic wiecej. nie polecam i stanowczo nie polecam tych zlodzieji i oszustwo! za jaja ich wieszac cwaniaczkow!

Tak8Nie
Michał C.
 Opinia

Pojechałem do pracy z ogłoszenia w CEFAHRER. tO CO ZASTAŁEM NA MIEJSCU TO NIEPOROZUMIENIE. Nic się nie zgadzało,warunki mieszkalne i socjalne - lepsze mają imigranci. Katastrofa.Po kontakcie z agencja,otrzymałem odpowiedż,że to nie ich problem i wina. Zero pokory.Nie polecam Moje sugestie dla CEFahrer: szanujcie kierowców Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: wymienić kadrę

Tak5Nie
Ola
 Opinia

Nie polecam. Tylko chcą wycyckac człowieka!

Tak4Nie
Marek
@Ola 12.10.2018 14:31

Czy znasz jakieś argumenty, które mogą potwierdzić Twoją negatywną opinię o tej firmie? Twoja opinia opiera się wyłącznie na pojedynczym haśle. Jeśli podasz stosowne argumenty, to stanie ona bardziej wiarygodna.

Opinia

@Wiktor, dlaczego uważasz, że pracownicy tego nie doceniają? Skąd wyciągnąłeś takie wnioski? Każdy pracownik ma prawo do wyrażenia własnego zdania, z reguły zwraca się uwagę częściej na sprawy mniej korzystne. Zalety i plusy pracy dostrzegamy często już po odejściu. Czy ktoś posiada aktualne informacje o firmie CEFahrer? Na jakie stanowiska trwają w tym momencie rekrutacje?

Wiktor
 Opinia

CEFahrer ma opinię dobrego pracodawcy i zastanawiam się dlaczego niektórzy nie doceniają tego?

Tak10Nie
 Opinia

@Mania na jakim stanowisku pracuje w CEFahrer? W jakim systemie pracuje Twój mąż? Firma właśnie poszukuje kierowców c+e. Z oferty pracy wynika, że firma zapewnia niemiecką umowę o pracę, wynagrodzenie od 1800 do 2500euro, w zależności od znajomości języka i doświadczenia, niemieckie świadczenie socjalne.

Mirek
@Iza 19.09.2017 14:51

Duży rozrzut tej kasy

Tak1Nie
Igor
 Opinia

Czy firma normalnie funkcjonuje?

szybki lopez
 Opinia

oszusci i naciagacze - sprzedawcy skor moga sie od nich uczyc!!!!

Tak28Nie
 Opinia

Jeżeli masz jakieś doświadczenia z CEFahrer to użytkownicy na pewno chętnie przeczytają Twoją wypowiedź.

Jasiek
 Opinia

Fajna praca odciągnęła was od pisania?

Mania
 Opinia

Mój maz pojechal z tej firmy i pracuje w Wurzburgu. Ma niemiecka umowe, pieniadze na czas i juz tam pracuje pol roku. J a mysle, ze warto, maja rozne oferty pracy z tego co sie dowiadywalismy.

Tak8Nie
 Opinia

@kiero widzę, że polecasz tą firmę. Powiedz coś więcej o warunkach pracy. Czy zakwaterowanie jest zapewnione? Jeśli ktoś jest zainteresowany pracą jako Kierowca c+e, to właśnie poszukują do pracy, w ofercie napisane jest, że zapewniają niemiecką umowę o pracę.

Tak3Nie
kiero
 Opinia

Kurde, no nie wiem... uczepiliscie sie chyba. Wiadomo, ze sami w Niemczech - jak znacie jezyk, znajdziecie cos za lepsza kase, ale na pierwsze prace za granica - super! Tam gdzie jestem firma nie gnie tacho, jest polska opieka. Socjal ok. Ja polecam!

Tak3Nie1
ernest
 Opinia

ja tam nie sądze zeby firma oszukiwała, patrząc na ich obecne rekrutacje i propozycje pracy w niemczech wydają się bardzo solidni i rzetelni, oferują moim zdaniem oferują sporo bo np. kierowca c+e ma możliwość pracy w systemie: 3/1, 4/1 lub praca na stałe

Tak9Nie
patryk
 Opinia

kolejny oszust, który chce zarobić tylko kase

Tak30Nie

Zostaw opinię o CEFahrer - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CEFahrer