CEFahrer

Opinie o CEFahrer

Ola

Nie polecam. Tylko chcą wycyckac człowieka!

Marek
@Ola 12.10.2018 14:31

Czy znasz jakieś argumenty, które mogą potwierdzić Twoją negatywną opinię o tej firmie? Twoja opinia opiera się wyłącznie na pojedynczym haśle. Jeśli podasz stosowne argumenty, to stanie ona bardziej wiarygodna.

Iza

@Wiktor, dlaczego uważasz, że pracownicy tego nie doceniają? Skąd wyciągnąłeś takie wnioski? Każdy pracownik ma prawo do wyrażenia własnego zdania, z reguły zwraca się uwagę częściej na sprawy mniej korzystne. Zalety i plusy pracy dostrzegamy często już po odejściu. Czy ktoś posiada aktualne informacje o firmie CEFahrer? Na jakie stanowiska trwają w tym momencie rekrutacje?

Wiktor

CEFahrer ma opinię dobrego pracodawcy i zastanawiam się dlaczego niektórzy nie doceniają tego?

Iza

@Mania na jakim stanowisku pracuje w CEFahrer? W jakim systemie pracuje Twój mąż? Firma właśnie poszukuje kierowców c+e. Z oferty pracy wynika, że firma zapewnia niemiecką umowę o pracę, wynagrodzenie od 1800 do 2500euro, w zależności od znajomości języka i doświadczenia, niemieckie świadczenie socjalne.

Mirek
@Iza 19.09.2017 14:51

Duży rozrzut tej kasy

Igor

Czy firma normalnie funkcjonuje?

szybki lopez

oszusci i naciagacze - sprzedawcy skor moga sie od nich uczyc!!!!

Jeżeli masz jakieś doświadczenia z CEFahrer to użytkownicy na pewno chętnie przeczytają Twoją wypowiedź.

Jasiek

Fajna praca odciągnęła was od pisania?

Mania

Mój maz pojechal z tej firmy i pracuje w Wurzburgu. Ma niemiecka umowe, pieniadze na czas i juz tam pracuje pol roku. J a mysle, ze warto, maja rozne oferty pracy z tego co sie dowiadywalismy.

Iza

@kiero widzę, że polecasz tą firmę. Powiedz coś więcej o warunkach pracy. Czy zakwaterowanie jest zapewnione? Jeśli ktoś jest zainteresowany pracą jako Kierowca c+e, to właśnie poszukują do pracy, w ofercie napisane jest, że zapewniają niemiecką umowę o pracę.

kiero

Kurde, no nie wiem... uczepiliscie sie chyba. Wiadomo, ze sami w Niemczech - jak znacie jezyk, znajdziecie cos za lepsza kase, ale na pierwsze prace za granica - super! Tam gdzie jestem firma nie gnie tacho, jest polska opieka. Socjal ok. Ja polecam!

ernest

ja tam nie sądze zeby firma oszukiwała, patrząc na ich obecne rekrutacje i propozycje pracy w niemczech wydają się bardzo solidni i rzetelni, oferują moim zdaniem oferują sporo bo np. kierowca c+e ma możliwość pracy w systemie: 3/1, 4/1 lub praca na stałe

patryk

kolejny oszust, który chce zarobić tylko kase

Zostaw opinię o CEFahrer - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CEFahrer