Opinie o Pur Service + Montage w Dresden

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Pur Service + Montage. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pur Service + Montage o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pur Service + Montage w Dresden

Jawoll

Zrobić im najazd do biura w dresden !!!! (usunięte przez administratora)jesteś skończona i te wasze biuro

Oliwia

Firma krzak !!!! Niedługo inspekcja uderzy na tych zlodzieji !!!!!!!

Sokrates

Dlaczego posty są usuwane przez gnoma kasie !!!!!! Lodziara jedna szybciej kłamie niż mówi hahaha

Przemo

(usunięte przez administratora) zgadzam się a szczególnie gnom Kasia wiem bo pracuje tutaj w Lipsku i się zwalniam !!!! Omijać ich z daleka

BW

Wystarczy być uczciwym pracować normalnie jak człowiek nie świrować żadnym nie robić nie chlać jak świnia i będzie wszystko ok polecam Lubię atmosferę w Pur Service + Montage za: Wystarczy pracować jak normalny człowiek nie chlać nie ćpać i kulturalnie do ludzi i będzie się miało dobrze w tej firmie. Pani rekrutujaca bardzo sympatyczna polka

Przemysław

Przedsiębiorstwo PUR-Service+Montage jest dostawcą usług świadczonych na rzecz wielu różnych sektorów oraz wspiera procesy produkcyjne w szerokim zakresie usług systemowych i kompleksowych rozwiązań. Na stronie https://pur-service.com/portal-kandydata/?lang=pl szukają kandydatów do pracy. Umożliwiają zatrudnienie w różnych branżach technologicznych. Dla osób bez doświadczenia oferują szkolenia. Co sądzicie o ofertach pracy proponowanych przez firmę?

@Przemysław

Na jakie stanowiska szukają ludzi? Podaj proszę więcej szczegółów. Dzięki!

Zenek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Tomcio
@Zenek

Potrzebuje

Aneta

@one of the three companies Let us share your thoughts, remembering mutual respect and respect. If you offend another person, you must be aware that your administrator's entry may be deleted. We follow the rules of this forum's regulations.

McGregor

KU PRZESTRODZE!! Typowa agencja pracy "Łowcy głów". Na początku przed podpisaniem umowy piękna śpiewka, obiecują wszystko- jak chcesz umowę rozwiązać to nikt nie chce z Tobą gadać i nie daj Boże za porozumieniem stron. Pracowałem dwa miesiące..zakwaterowanie poniżej normy, kilometrów masa (chociaż miało być blisko domu) dodatków żadnych choćby na paliwo, alllle za to potrącają za co się da! Panowie jeśli już musicie z nimi współpracować to UWAGA na Bartusia D. Typowy karierowicz z Polski ! Facet bez honoru i oszust na dodatek. Pięknie gada ale nie zna znaczenia wypowiadanych przez siebie słów. Ja przez Typa popłynąłem na trochę euro. Takie firmy jak Pur Montage ,WBD żerują na naszej ciężkiej pracy!! Osobiście nie polecam!

Anonymus
@McGregor

Dlaczego mylisz firmy? Pur service plus montage a pur Montage to dwie różne firmy. Nawet człowieku nie wiesz gdzie pracujesz haha

Hektor
@Anonymus

Tys prowda...

Aneta

Kto zna firmę od strony pracodawcy? Czy trzeba znać dobrze język angielski bądź niemiecki? Czy firma jest godna polecenia? Nie widziałam na stronie informacji odnośnie rekrutacji, ale może koś z Was słyszał o obecnych wolnych stanowiskach? Jak wygląda sama rekrutacja?

Olek

Niektórym najlepiej wychodzi narzekanie. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Brygada rr

Kto uważa że ta firma jest dobra swiadczy tylko ze jest sie (usunięte przez administratora) nie fachowcem po przepracowaniu jednego miesiąca już mozna wyciągnąć wnioski i szukać innej firmy pozdrawiam

Brygada rr

Z daleka od tej firmy warunki mieszkaniowe tragedia płacą jak chcą co miesiąc problemy z wypłatą nie lubią jak się choruje bo muszą płacić (usunięte przez administratora) podsumowując firma porażka podejrzewam że nie długo już będzie po firmie

KM

PRZESTROGA DLA WSZYSTKICH, KTÓRZY MYŚLĄ O WSPÓŁPRACY Z TĄ FIRMĄ. NIEKOPETENTNI ! ZERO ORGANIZACJI ! WSZYSTKO CO MÓWIĄ TO JEDNO WIELKIE KŁAMSTWO ! WYPŁATY TAKIE, ŻE BARDZIEJ OPŁACA PRACOWAĆ SIĘ W POLSCE I TO NIE FIZYCZNIE. ABY DOBRZE ZAROBIĆ, TRZEBA ZROBIĆ DUŻO PONAD NORMĘ, CO NIE JEST PODKREŚLANE PRZED PODPISANIEM UMOWY, A WYPŁATY, KTÓRE UWAŻAJĄ ZA PODSTAWOWE CZYLI 1000e NIE ISTNIEJĄ, A KSZTAŁTUJĄ SIĘ W OKOLICACH 800-850e. PRACA I WARUNKI MIESZKANIOWE NIE SĄ WARTE OTRZYMYWANEGO WYNAGRODZENIA. PONADTO FIRMA OSZUKUJE JAK TYLKO MOŻE I STOSUJE RÓŻNE ZAGRYWKI, ŻEBY JAK NAJWIĘCEJ ZABRAĆ PRACOWNIKOM ! NIE UZNAJĄ ZWOLNIEŃ CHOROBOWYCH I BEZ SKRUPUŁÓW NIE WYPŁACAJĄ NALEŻNEGO PRACOWNIKOM WYNAGRODZENIA !!!!! WSZYSTKIE NADGODZINY IDĄ NA ZEITKONTO, ŻEBY PRZY KOŃCOWYM OTRZYMANIU ZA NIE WYNAGRODZENIA, NA DODATEK NA KONIEC WSPÓŁPRACY Z NIMI, OTRZYMAĆ JAKIEŚ MARNE GROSZE A NIE PIENIĄŻKI NA KTÓRE LICZYMY. PIERWSZY RAZ ZDARZYŁO NAM SIĘ WSPÓŁPRACOWAĆ Z TAK BEZNADZIEJNĄ FIRMĄ, KTÓRA W BIAŁY DZIEŃ, BEZKARNIE OKRADA LUDZI Z CIEŻKO ZAROBIONYCH PIENIĘDZY ! NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!! A FIRMIĘ ŻYCZĘ SZYBKIEGO BANKRUCTWA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Groszek
@KM

Wszystko co Mati napisałeś to prawda. Ta firma to jeden kibel. Ze starej ekipy już niewielu zostało. Ciagle rekrutują nowe osoby aby zapewnić obrót w stada i pogłowie na odpowiednim poziomie...

anonymus
@Groszek

zamiast (usunięte przez administratora) chlać w weekendy i spóźniać się do pracy przez to dostajesz kary to wziąłbyś się za robotę jeden z drugim. Połowa polaków, którzy w tej firmie pracują to debile i alkoholicy. Firma robi wszystko żeby było jak najlepiej dla pracowników. Ale jak polaczki przyjeżdżają do Niemiec a wymagają 2000euro na rękę bez znajomości języka to o czym tu mówić? Nie podoba się? Polska zaprasza. Nie dość, że mamy opłacone zakwaretowanie to barany jeszcze będą narzekać, że złe warunki, że łózko niewygodne. Przyjechałeś tu na wakacje? Skoro się tak nie podoba pokój, to wynajmij sobie mieszkanie samemu. Typowa Polska mentalność. Reasumując, WSZYSTKIE komentarze tutaj to praktycznie od ludzi, którzy mają problem ze sobą, albo są alkoholikami, albo burakami i leniami. Najlepiej nic nie robić a zarobić. Poraz kolejny dodam, że oczywiście bez znajomości języka. Przyjeżdzać do pracy, do obcego kraju i nie potrafić powiedzieć ani jednego słowa to jakaś porażka. Ale oni jeszcze wymagają!!! Ciesz się, że masz szansę lepszego zarobku. WSTYD polacy!!!

anonymus
@Groszek

Co do zwolnień chorobowych. Co ty myślisz, że wszyscy ludzie są idiotami? Jak walisz kranka co 2 tygodnie, jadąc do Polski to o czym ty myślisz? Pamietaj o jednym, w niemczech nie uznaje się polskiego l4. Idź do niemieckiego pracodawcy, po miesiącu idź na 2 tygodnie l4. Zobaczymy czy przedłużą ci umowę. Co za oszołomy i kombinatorzy.

Karp
@anonymus

Olu skoncz prymitywnie dyskucje na forum.doucz sie najpierw

kris

sa dwie, a do niedawna byly 3.Kiedys to byla jedna firma w kupie,oczywiscie oszustwa to podstawowy cel wiec dajcie sobie spokójPrzestrzegam i nie dajcie sie omamiac bo wszystko to klamstwa

gosciu

zawsze mozna trafic gorzej :P ..ale tez i lepiej :)

niedorydy

sprostujmy jedną kwestię robie w innej firmie żadnej life firmie ale miałem 3 wyjazdy z puru okres tzw tymczasowy za kazdy wyjazd miałem zwrot kosztów za hotel czy pensjonat nie płaciłem diete dostałem taką o jaką się wykłóciłem wiec skąd u was te pomysły o skubaniu z godzin itd itp nie mówie firma nie jest najwyższych lotów ale też nie robi jak mówicie każdy z nas jest dorosły i decyzje o pracy podjął sam

Zdzisław Dyrman
@niedorydy

Wygląda na to, że są DWIE rożne firmy: Pur Montage i Pur Service Montage...

oszukany

Wiatm wszystkich. Ja tez nie polecam tej firmy. Oszukuja na godzinach, godziny zostawaly przerabiane. Wiem od innych pracownikow z ktorymi pracowalem ze chorobowe wogole nie zostalo im wyplacone. W te dni wpisuja urlopy bezplatne. Ciagle przezucany bylem na inne zaklady bo nie bylo nigdy pracy. za te przejazdy nie dostalem zwrotu ani centa. wszystko na swoj koszt. Pozdrawiam wszystkich

Witam, chcę tylko poinformować że również nie polecam tej firmy, na koniec zrobili mnie jak młodego pozdrawiam

pur pracuje

z tym zerwaniem kontraktu i kara to głupota przyjeżdzasz robisz prifungi niemieckie które kosztują czy reasumując oddajesz kase za szkolenie zadna kara

Hugo
@pur pracuje

Jaka glupota? Nawet w ktoryms poscie napisal Dysponent tej firmy ( na innej stronie ) ze to jest normalne ze dostaje sie kary umowne po zerwaniu umowy!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Pur Service + Montage - Dresden

• Jak się pracuje w Pur Service + Montage?

Zobacz opinie na temat firmy Pur Service + Montage tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pur Service + Montage?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pur Service + Montage?

Kandydaci do pracy w Pur Service + Montage napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pur Service + Montage