Opinie o Pur Service + Montage w Dresden

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Pur Service + Montage. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pur Service + Montage o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pur Service + Montage w Dresden

kulfon

Witam wszystkich. I ja chce wtracic kilka slow. Napisac swoja opinie. Nikomu, ale to naprawde nikomu nie polecilbym tej firmy. Jestem strasznie rozczarowany tym co dzieje sie z pracownikami, jak sa traktowani i oszukiwani. Takze nie polecam. Jezeli ktos chce zarobic a po to wyjezdza sie do pracy za granice to nie decydujcie sie na ta firme. Bo o zarobku nie ma mowy.

oszukany

Umowe specjalna? Wczesniej pisales bolololo ze wogole sie nie placi za zakwaterowanie, teraz piszesz ze jednak kolega ktory tam pracowal placil. Cos tutaj krecisz. Ciekaw jestem co napiszesz w kolejnej wiadomosci. I dlatego tak jak napisales, ja oczywiscie zrezygnowalem ze wspolpracy bo mnie oszukali.

@oszukany

'bo nigdy nic nie placilem za mieszkanie firmie ani moi znajomi a po innych zakladach siedza' ja nie placilem bo nie bylem w oranienburgu wiec czytaj kolego ze zrozumieniem i kolege tam polecilem i o zadnej kwocie 250€ nie mowil wiec kazdy ma inna wersje jak widac, wyklocajcie sie dalej jak nie macie co innego do roboty A jak tacy z was specjalisci to w tym czasie nie powinniscie sie tu uzalac tylko wysylac cv gdzies indziej albo pracowac, ale jak widac lepiej leczyc swoje kompleksy na jakims forum. Pozdrawiam wszystkie marudy

@bolololo

bolololo czytaj co pisze. Przeciez napisalem ze z tego powodu ze zostalem oszukany na tej kwaterze zrezygnowalem ze wspolpracy. Sorry nie obrazajac cie wydaje mi sie ze cos tu krecisz z tymi kwaterami. A na jakim zakladzie pracujesz? Moze bylem tam, bo troche mnie rzucali bo kiepsko bylo z praca, moze nawet sie znamy :)

bolololo

mojego kumpla tam wyslalem to placil ale otwarcie od poczatku bylo cos kolo 70 euro jak mi mowil i ta kwota sie nie zmienila,przynajmniej nic nowego nie wiem. wiec jak ktos bedzie chcial wymyslic bajki to zawsze je wymysli. zreszta jak komus nie pasuje to droga wolna nikt nikogo nie trzyma! chetnych nie brakuje ludzie co kolo granicy mieszkaja chetnie przyjada bez laski wiec jak ktos placi 250 to chyba niezle przeskrobal albo ma umowe specjala ;P

bolololo

Haha jak bym im mial 250 placic to by juz mnie dawno nie bylo tu :D cudow moze nie ma ale to jakies naciagania kolego 'oszukany', bo nigdy nic nie placilem za mieszkanie firmie ani moi znajomi a po innych zakladach siedza Albo zaplaciles za cos innego i teraz bedziesz gadal glupoty jak kazda ksiezniczka co przyjezdza za praca a za nic nierobienie chce kokosy wiem ze jak ktos chce sam sobie szukac mieszkania to wtedy ma niby minimalnie wiecej ale ja mam kwatere i jedyne co sam sobie tam zorganizowac musialem to internet

@bolololo

Dziwne bo ja bylem w Oranienburgu i jakos wszyscy musieli placic. O co w tym chodzi?

Oszukany

Wszedzie sie oglaszaja ze za kwatere nie pobieraja zadnych kosztow. Po przyjechaniu na miejsce okazuje sie jednak ze za kwatere trzeba placic 250€!!! Nie dajcie sie nabrac podczas rozmowy telefonicznej. Nie polecam i absolutnie odradzam.

Bolo frolo

Absolutnie nie polecam. Niekompetencja toalna, zero pomocy. Pani mowiaca po polsku poprostu masakra. Nigdy sie do niej nie da dodzwonic. Nie odbierane sa telefony, zero odpowiedzi na smsy, takze nie da sie wogole niczego zaltwic jak masz jakis problem. jednym slowem mowiac jedna wielka masakra. Jak juz Ci sie uda dodzwonic po kilku dniach i kilkudziesieciu probach to o niczym nie wie, smsow nie dostawala.......naprawde az szkoda opowidac. Ja osobiscie nie polecam. Pracy tez nie ma. Nie maja do zaproponowania nic. Wiec jesli ktos wybiera sie na zarobek to napewno nie tutaj bo wiecej bedziecie na bezplatnym siedziec w domu anizeli pracowac.

oszukany

Broncie sie ludzie przed nimi. Tylko Was oszukaja a na koniec nie dostaniecie swoich ciezko zarobionych pieniedzy.

mobilny

Witam,miałem kontakt z firmami typu PUR,WBD,Walterfachkrafte i moge powiedziec,niepolecam zadnych kontaktow z tago typu firmami,wrogowi bym niezyczył,panowie troche wysiłku i zacznijcie na własną ręke szukac, ja od dwoch lat tak robie,pracuje juz w trzeciej firmie i nigdy niezarobiłem mniej niz 2800 netto za 161-168 g/m tj.norma7g/d.No chyba ze niemacie auta,praw jazdy, niekumacie nic po Niemiecku i jestescie PIEKARZAMI z certyfikatem od miesiąca,jesli tak nie jest to zycze powodzenia.Mobilny

sortowacz

Jest coraz gorzej. Nadal pracuje ale juz chyba nie dlugo bo chodza pogloski ze maja splajtowac.

oszukany

Witam wszystkich! Ja rowniez przejechalem sie na tej firmie. Podpisuje sie pod tym co napisal kolega powyzej. Osobiscie nie polecam!

zyczliwy

Witam serdecznie zwracam się do wszystkich którzy maja zamiar wybrać się do pracy poprzez pośrednictwo firmy Pur, otóż pracowałem tam jakis czas i odradzam te firmę z całego serca. Ludzie pracujący tam są traktowani jak śmiecie, z każdym dniem powstawał kolejny problem ze strony tej firmy. Nie dość że samemu trzeba było sobie wysyłać pocztą godziny pracy na każdy koniec tygodnia bo w przeciwnym razie gdyby nie dotarło na czas do siedziby firmy, nie zostania wypłacone pieniądze za ten tydzień. Problemy z zaliczkami. Wypłaty są po 20 dniu każdego miesiąca z częstym poślizgiem paru dni. Organizacja tej firmy jest karygodna nikt nic nie wie a jeśli masz problem jakikolwiek to unikają Twoich telefonów. Największy problem tej firmy to wielka ściema darmowego mieszkania!!!!!!!!! Jeśli nie robisz 115 % normy to masz odciagane z wyplaty. Dojazd do pracy też we własnym zakresie,i jakby mogli to odciagali by pieniądze za wszystko,mało godzin,wypłaty niskie,jeśli ktoś chce jechać i się wkurzać na każdym kroku to zachęcam do wyjazdu z tej beznadziejnej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Pur Service + Montage - Dresden

• Jak się pracuje w Pur Service + Montage?

Zobacz opinie na temat firmy Pur Service + Montage tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pur Service + Montage?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pur Service + Montage?

Kandydaci do pracy w Pur Service + Montage napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pur Service + Montage