Opinie o Green Cab Taxi w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Green Cab Taxi. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Green Cab Taxi o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sieci TAXI
Sieci TAXI Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Green Cab Taxi w Łódź

Były

Ten w goglach to miękka faja brak słów oszust i łapowkarz masakra!!!

Chase
@Były

Co za problem donieść do CBA

Chris

UWAGA Poszukuje tzw. kierowców firmowych, którzy zostali oszukani przez tą korporację, w wyniku ich nie zatrudnienia, bądź zatrudnienia na 1/8 etatu. Szukam również osób mających niezbędne papiery i świadczących dla nich usługi przewozu ich firmowymi autami Więcej informacji poproszę na maila krzysztof1976r@wp.pl

She

Dziadostwo jakiego nigdy nigdzie nie widzialam! Umowilam sie z kobieta ze za 20 min ktos po mnie podjedzie po 30 min dzwonie a tam odpowiedz ze (uwaga to bedzie dobre) "kierowca anulowal pani zgloszenie za 2 min do Pani oddzwonie" i co? I nic! Nie oddzwoniono malo tego nie odbierali juz nawet!!! Jak tak mozna? Czlowiek czeka marznie a oni robia z klienta debila! Sytuacja miala miejsce w Łodzi

Mil

Bardzo dobrze wkoncu ktoś niech się za tą firmę weźmie!!! To ze do dziś funkcjonuja tak bezkarnie w glowie się nie mieści!!!(usunięte przez administratora) Brac hajs za siedzenie z (usunięte przez administratora) a kierowcy zeby zarobic te gigantyczne stawki za auta musza jezdzic po kilkanascie godzin, bo tych aut nabrali jak bezmozgi i wolaja za nie po 150 za dzien albo i wiecej jest najprosciej, ciagnac jakies miesieczne koszty niby na jakies ubezpieczenia a jak cos sie wydarzy i tak musisz za to placic gigantyczne kary. Kase za rozliczenia, ubezpieczenia czy kary biora a na zadna z tych wplat nie daja potwierdzenia, kase za auta sie podnosi szkoda, ze ilosc zlecen nie wzrasta a maleje... Firma, ktora robi (usunięte przez administratora)kase kosztem kierowcow... Oby ktos wkoncu dobral wam sie do skory!!!!

Green Cab Taxi prowadziła rekrutację na stanowisko GLOB TAXI zatrudni kierowców TAXI na samochód firmowy i pryw. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Abc

Patrzę tak sobie na zlecenia w dniu takim jak dziś (niedz) i się zastanawiam dlaczego wy kuźwa kase bierzecie za auta i dlaczego kierowcy wam płacą...? Zleceń tyle, co kot napłakał, więc z czego ci ludzie mają wam za taki beznadziejny dzień jak dziś płacić? Mają sobie odejmować z ciężko zarobionej kasy z soboty, byleby wam zapłacić za auta??? Aż dziw bierze, że nikt wam się jeszcze do (usunięte przez administratora) nie dobrał z tymi waszymi umowami i innymi przekrętami, które robicie.

TAXI Lodz
@Abc

Taka prwda, podjeżdzam dzisiaj (niedz) na postój (Retkinia) a tu 6 greenów - dotychczas niespotykana sytuacja. Ja po 16 minutach odjazd.

BlackSalami

Coś słabiutko się zrobiło. Już 2 tydzień ssie. Kursików mało, tabuny wygłodniałych noobów z innych korpo, zwabione mirażami szybkiej kasy, obsiadają miododajne strefy, niczym muchy kupe. Kiedyś Bedonie, Zgierze, Kansasy, a nawet Olechowy potrafiły leżeć na giełdzie po kilkanaście minut. Teraz dzicz rzuca się jak szczerbaty na suchary. Geniusze z dyrekcji zapewne doszli do wniosku, że im więcej - tym lepiej i przyjmują jak leci, a najwięcej świniaków. Właściciele cały czas łudzą się chyba, że zostaną corpo no 1 w Łodzi.

Wkur...y
@BlackSalami

Faktycznie zrobiła się padaczka. Z takimi stawkami za auta, przy tym ruchu - niech sssp..... Autko w poniedziałek zostaje na placu na Żeligowskiego.

Jacek

Ile obecnie wynosci oplata miesieczna przy swoim samochodzie i dzialalnosci?

@Jacek

700 zł

Maf

M

OLO nowy
@Green

A jak się kształtują opłaty w innych korporacjach w Łodzi ?

Były pracownik Centrali

Większość zawistnych ludzi pisze tu nie potrzebne i głupie kłamliwe komentarze . Ja Polecam prace na Centrali w green miło się pracowało , super ludzie polecam

Kasia@
@Były pracownik Centrali

Ależ oczywiście że praca była wspaniała dopóki pracowali ludzie którzy odeszli. Z tego co rozumiem to chyba wjechałeś i jakiś czas Cię nie było więc z kąd wiesz jak się wszystko zmieniło? A się zmieniło!!! Teraz to już NIE TA SAMA praca.

CENTRALA GREEN CAB

UWAGA! Z racji tego ze centrala podjęła ostre działania przeciwko Greenowi, szukamy taksówkarzy, którzy by nam pomogli . Wiem ze większość z Was jest mocna w gębie słaba w czynach ale jeżeli ktoś z Was chciałby się do Nas dołączyć , bylibyśmy bardzo wdzięczni. Nie ma się czego bać. Chodzi nam tutaj przede wszystkim o skargi do Państwowej Inspekcji Pracy i sądu , ewentualnie Zusu i Skarbówki . Prosimy o kontakt na green.taxi@onet.pl

Byla
@CENTRALA GREEN CAB

A czy byli "pracownicy" tez moga??? Tj. z centrali i kierowc

CENTRALA GREEN CAB
@Byla

Tak jak najbardziej ! Im więcej nas tym lepiej !!!

Artur
@CENTRALA GREEN CAB

Ciekawe kto ... już po kontroli

Zadowolona
@CENTRALA GREEN CAB

Wszyscy byli pracownicy gdyby się zgłosili to mielibyscie większe problemy. (usunięte przez administratora)umowa o pracę(usunięte przez administratora), za L4, zwalnianie pracowników chronionych np sprawa (usunięte przez administratora)która jest zgłoszona i toczy się w sądzie, to jak MY byli pracownicy centrali mamy pomóc? Cieszcie się że się jeszcze wszyscy nie zebrali i nie zgłosili spraw do odpowiednich urzędów.

Tomii

Czy ktoś jeszcze tam pracuje??? Dodzwonić się nie idzie na centrale przez godzinę. Aplikacja tnie okrutnie. Rezygnuje z takich usług wolę Rydwany czy 800400400. Chociaż odbierają zlecenia . Powodzenia takiej firmie.

monia
@Tomii

Tomii ludzie odchodzą masowo ......(usunięte przez administratora) nie przyniosły rezultatu,(usunięte przez administratora)Jak ja się cieszę że już tam nie pracuję huhurrrraaaaaaaa :) :) :)

Nowa

Znalazłam ogłoszenie tej pracy na FB. Praca na centrali. Byłam na rozmowie i parę dni aby zobaczyć. Praca wychodzi po 220 h minimum w miesiącu stawka 12 zł. Umowa 1/8 nikt (usunięte przez administratora).Szkolenie poniżej zera bo nic nie uczy. Ponoć pół centrali odeszło miesiąc temu. Po przeczytaniu opinii na tym forum wszystko się zgadza. (usunięte przez administratora)Wyzysk. Radzę omijać bo ogłoszenie jest cały czas.

Monia
@Nowa

Obserwatorka poczytaj sobie opinie nowych ludzi i nie udawaj świętej bo daleko ci do tego, jesteś jedną z tych tłumoków siedzących na centrali ŻAL, ŻENADA, WSTYD!!!!

Taxi
@Monia

Oczywiście ze tak . Dramat . Radzę omijać te prace szerokim łukiem . O ile w ogóle można to nazwać „praca.”

Obserwatorkaa

Przedstaw sie odwazniaku skoro masz tyle do powiedzenia, widzę że masz ból (usunięte przez administratora) i oczerniasz wszystkich i firmę bo tobie nie wyszło, karzesz wszystkich za swoje błędy szkoda mi cię serioooo ????

@Obserwatorkaa

Błędy to popełnia firma!!!! (usunięte przez administratora) Nazywasz tutaj kolegę/ koleżankę " cwaniakiem" a sam/ a nim nie jesteś? Pokaż wzór do naśladowania podpisz się. Najpierw wymagają coś od siebie aby wymagać od innych. Bo jak widać kultury i wychowania brak wśród kierownictwa bo raczej nikt inny tego nie napisał. Pozdrawiam

Były
@Obserwatorkaa

Zbulwersowana obserwatorko proponuje założyć grupę na fejsie i tak się wyzywać bo ja naprawdę nie mam zamiaru czytać gownoburzy jak ktoś kogoś tutaj będzie oczerniał . Proste :)

Magdalena

Dziś w przeciągu 1,5 ha wykonałam ponad 30 połaczeń w celu zamówienia taxi. Na zmianę połączenia nie były odebrane lub zajęte. W centrali w ogóle ktoś pracuje?

Mati

Firma podnosi stawki, na godzinowce, osoby pracujace w biurze jedno wielkie cwaniactwo. (usunięte przez administratora)Bo juz wychodzi drozej niz w innych korporacjach, tymbardziej ze kierowcy na autach firmowych sa bez papierow i badan.....

Zielony
@Mati

To skoro tak się użalacie tutaj to czemu tego nigdzie nie zgłosicie ? Tak gadacie a i tak będziecie dla nich robić.. (usunięte przez administratora) . Tak się mieszają i gubią w swoich (usunięte przez administratora), ze już chyba sami nie wiedza w czym. I żebyście wiedzieli , (usunięte przez administratora)) pracując na 1/8 pracuje się 2 godziny dziennie !!!! Zapamiętajcie to . :DDDDDDD tak wszyscy w biurze pracują .

Mati
@Zielony

Przecież, ja już nie pracuje dla nich i nie zamierzam.

Taxidrv

Pracuje około 3 lat cały czas wynajmuje auto od nich. Najlepsze czasy to gdy jeszcze Rafał pracował w biurze, od jego odejścia jest z każdym dniem coraz gorzej. Wiem że wobec innych ludzi bywało z nim różnie ale to tylko z opowieści słyszałem. Ja nie miałem mu nic do zarzucenia i właśnie za tamtych czasów green najlepiej się rozwijał i prosperowal zarobki też były nie do porównania. Rower z Mikołajem to się już tak rozbrykali że głowa mała ale nie ujdzie im to plazem.

Zielony
@Taxidrv

Przecież ta firma upada... przed nimi dość ciężkie kontrole się szykują...

Taxi driver

Wrzucili nowa apke , bo już nie ma kto odbierać telefonów na centrali. Lepiej pieniądze te firma by przeznaczyła na zatrudnianie pracowników na pełny etat a nie na 1/8 i opłacanie wszystkich składek. A my kierowcy za bezgotówkowki będziemy czekali za rozliczeniami.

Zielone Taxi
@Taxi driver

Jak na centrali ze 6 osób zostało pracujących to wiesz ...

Łysy

(usunięte przez administratora) Jak piszecie o tych kontrolach to może i ja bym gdzies to zgłosił ? Jak na to patrzę to nie wierze ze tak może być!!

Byla

Jejku, jak czytam opinie to widze, ze nic sie w firmie nie zmienilo.(usunięte przez administratora) jezeli mnie pamiec nie myli to jednego dnia kiedys cala centrala w jednej chwili odeszla i to tez nie poprawilo jakosci pracy.

@Byla

Najlepiej stamtąd uciekać a nie ! Są 45 x razy lepsze prace . Ja nie wiem co tam ludzi trzyma . Praca tam to jakiś cyrk.(usunięte przez administratora). I wiadomo osobom wykształconym co maja coś do zaoferowania mówimy żegnam .

Tomi
@Green

(usunięte przez administratora) Dziewczyny spoko idzie się dogadać chodź pewnie zastraszane uciekają masowo z tamtad.

@Tomi

Jak donoszą na innych pracowników to siedzą . :)

bgd
@Green

Brak kultury osobistej i (usunięte przez administratora) w centrali

Kierowca greencab

Ta firma na poczatku pomimo chamstwa nie ktorych osob tam pracujacych byla jeszcze to zaakceptowania, na dzien dzisiejszy tj listopad 2018 to porazka kazda zmiana jaka jest wprowadzana to na niekorzysc kierowcow. Caly czas jakies kary albo blokowanie kierowcow za to ze ma nieoswietlony kogut i niewazne czy sie wlasnie posul czy konczysz prace lub jedziesz na przerwe blokada na kilka godzin i tyle bez mozliwosci odblokowania, zakaz dzwonienia na centrale pod kara blokady na 24 godziny. Oplata mc dla prywatnych kierowcow w ciagu 1,5 roku wzrosla z 350zl na 700zl z zamiarem jak chodza sluchy na 900zl od poczatku 2019r za co ja sie pytam jak nawet postojow firmowych niema bo postoj pod elcubano na 3 samochody na boczku to nie postoj firmowy. Kiedys mialo to sens a teraz pozatrudniali frajerow co i leasingi splacaja i kierowcow prywatnych maja gdzies cala ta czapa greencabu zapomniala chyba kto ich utrzymuje i buduje ich marke. Tragedia nawet niemozna nic planowac dlugo falowo chociaz na 3 lata w przod bo tam nic niewiadomo a jak juz wiadomo to ze podwyzka. W dlugi sie wrabac tylko mozna. Moje sugestie dla Green Cab Taxi: Zacznijcie szanowac ludzi dzieki ktorym istniejecie

Kuba

To niezły Mickiewicz xDDDD

Zostaw merytoryczną opinię o Green Cab Taxi - Łódź

• Jak się pracuje w Green Cab Taxi?

Zobacz opinie na temat firmy Green Cab Taxi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Green Cab Taxi?

Green Cab Taxi
1.7/5 Na podstawie 63 ocen.
  • Kilińskiego 25
    90-205 Łódź