Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Valuepack Europe Sp. z o.o. w Wiechlice

Administrator Nowy wpis

Na jakie zarobki można liczyć w firmie Valuepack Europe Sp. z o.o. na stanowisku Kierowca Kat. B? Czy pracownicy dostają premie?

Ola Nowy wpis

Tak naprawdę nie liczylabym na nic ciekawego ....jest ciężką pracą no ale wiadomo pieniędzy nie ma za darmo .Ale atmosfera straszna pracownice są cwane te co dłużej pracują znęcają się nad nowo przyjętymi .Zero zrozumienia i normalnego traktowania .Nie polecam

pracownica

Tak naprawdę to nie polecam...Zła atmosfera i ciężko o normalne traktowanie przez przełożonych.

Oksana Nowy wpis
@pracownica

Nie polecam atmosfera straszna a pracownice ,które pracują dłużej są złośliwe .Liderki tragedia młode mściwe ....

Pytanie Nowy wpis

Jaki jest wkład kierownictwa Valuepack Europe Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Rozmowa kwalifikacyjna
Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Valuepack Europe Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Mechanik Utrzymania Ruchu?
Wiktoria

Czy w Valuepack Europe od pierwszych dni zatrudnienia można się spodziewać umowy o pracę czy może warunki pracy na start są inne niż te późniejsze? Ktoś pamięta jak wyglądały jego początki pracy w tym miejscu? Chętnie o tym przeczytam by wiedzieć na co się można nastawiać.

Kasia Ś
@Wiktoria

Umowa u prace ale dają na lince 2800 brutto i musze (usunięte przez administratora) za tyle,no ale co moja wina mogłam sie uczyć a nie skonczyłam podstawówki

Każda wypowiedź się liczy! Napiszcie co wiecie o pracy w firmie Valuepack Europe Sp. z o.o. w miejscowości Szprotawa, czekamy na wieści.

Zostaw merytoryczną opinię o Valuepack Europe Sp. z o.o. - Wiechlice

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Valuepack Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Valuepack Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Valuepack Europe Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, a 1 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

Valuepack Europe Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Valuepack Europe Sp. z o.o.