Witajcie, praca jest 3 zmianowa, zakwaterowania sa b.dobre, melduja, pomagaja w formalnosciach, ubezpieczenie jest prawdziwe ktore obejmuje i Niemcy i Polske. Wynagrodzenia wyplacaja, z urlopami tez ida na reke, dojazd do pracy zawsze jest. Wiadomo trzeba pracowac sumiennie i nie sciemniac jak to u innych sie zdarza nagminnie a pozniej pretensje,ze ktos sie czepia. Pracuje z nimi rok i nie mam zamiaru rezygnowac. Wiadomo, stawka mogla by byc wyzsza ale w Pl tego nie zarobie. Czy polece ta firme? Jak najbardziej !