Opinie o Alpinia -Strefa Małych Vipów Beata Anderko w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Alpinia -Strefa Małych Vipów Beata Anderko. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Alpinia -Strefa Małych Vipów Beata Anderko o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alpinia -Strefa Małych Vipów Beata Anderko w Wrocław

omijacszerokimlukiem Nowy wpis

Najgorszy pracodawca z jakim miałam do czynienia. Śmieciowa umowa, wypłaty nieterminowe. Kobieta nie radzi sobie z emocjami i życiem prywatnym, przelewa swoje frustracje na pracowników.

Głos rozsądku Nowy wpis

Po co miałby ktoś pisać opinie negatywne ? Przecież w pobliżu nie ma konkurencji. Prosze zobaczyć jak co pare miesięcy zmienia się kadra pracownicza -wątpię , ze każda dziewczyna zachodzi w ciąże lub zakłada własna działalność , bo takowa niesie za sobą ogromne koszta…

Sumienie

(usunięte przez administratora)Wałki na umowach . Wałki na paragonach. Jesli się nie upomni o umowę - praca na czarno . Jeśli już się upomni to na pół etatu, reszta pod stołem . Zero szans na rozwój.

@Sumienie

Zgadzam się z każdym zdaniem . Ponadto nieterminowe wypłaty .

Escobar
@Prawda

Brednie o umowach i wypłatach nie na czas każdy pracownik dostaję wypłaty terminowo i premię. Ludzie wasza zawiść nie zna granic. Ze świecą szukać takiego pracodawcy atmosfery.

PrawdaWoczyKole
@Escobar

Tak i zapewne wszyscy sąsiedzi też kłamią , że widzą co chwile zmianę pracowników. Zawisc jaka zawiść ? To ostrzeżenie dla innych !!!

Agnieszka Nowy wpis
@Sumienie

Same kłamstwa są w tej opinii byle tylko jak najbardziej zniszczyć pracodawcę. Pracowałam dla Pani Beaty kilka lat i wszystko było dopięte perfekcyjnie.

Sumienie

Ciągle jest zmieniana kadra, chyba "Szefowej" ciągle nie pasują osoby które tam pracują Zgadzam się, wałki umowy, toksyczna atmosfera Widze, że juz kilka lat a nadal sytuacja sie nie zmienia, i szefowa nie wyciaga wnioskow

Marlena Nowy wpis
@Sumienie

Ktoś bardzo złośliwy dodaję tak obrzydliwe oczerniającąm opinię ???????? Nie ma tu ani grama prawdy

Brałeś udział w rekrutacji do Alpinia -Strefa Małych Vipów Beata Anderko. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
PRACOWNIK

Co za bzdury.. Ja się niczego nie mogę doczepić, wyplaty na czas, jak i co miesięczne premie. Wszystko jest w jak najlepszym porządku. Beata docenia każdego pracownika, jest bardzo dobrym pracodawca- przede wszystkim LUDZKIM :) Jak są problemy to je rozumie, i je wyjaśnia. Potrafi postawić się na miejscu pracownika, jest bardzo wyrozumiała osoba, i pomocna. Atmosfera również jest pozytywna, bez żadnych problemów. Większość tych komentarzy to jakaś kpina, chamstwo ludzie nie zna granic…

Bronisław
@PRACOWNIK

Od czego dokładnie są uzależnione te comiesięczne premie?

@Bronisław

Od zaangażowania, pracy.. całokszałt :)

@Bronisław

Jak to w handlu bywa… od utargu, zaangażowania i wykonywania dobrze swoich obowiązków ;)

omijacszerokilukiem

a ja powiem tyle : co chwilowa zmiana kadry mowi sama za siebie .

Właściciel
@omijacszerokilukiem

Szanowna Pani zmiana kadry czyli tak zwana rotacja pracowników to normalne w każdym miejscu gdzie się Pani zatrudni. Kobiety zakładają rodziny rodzą dzieci, decydują się na podjęcie własnej działalności gospodarczej, lub szukają bardziej intratnej posady. To wolny kraj.

Pracownik Butiku

Widzę, że więcej jest opinii niż dziewczyn które tu pracowały ;) Nie rozumiem negatywnych opinii- pracuję w Butiku 3 lata i nie zamierzam zmieniać miejsca pracy ;) . Wypłata jest zawsze na czas a często nawet szybciej. Z umowami wszystko w porządku. Atmosfera jest przyjazna - lubimy spędzać razem czas ;)

@Pracownik Butiku

To jak sądzisz, skąd te negatywne komentarze? Może jest coś, o czym nie wiesz, albo ktoś pomylił firmy?

PrawdaWoczyKole
@Pracownik Butiku

A prawocalo więcej niz opini i sąsiedzi też widzą swoje , nie pogrążajcie się

Honorata
@PrawdaWoczyKole

Ale z czym mają się nie pogrążać? Skoro nie zgadzasz się z tym co napisała, to jaka jest faktyczna prawda według Ciebie?

Renata

Jak wyglądają zmiany w pracy w butiku? Bo nie widzę tu takiego info.

Wszystko w najlepszym porządku: atmosfera bardzo dobra, bezproblemowa szefowa, zarobki ok, wypłata na czas.

Ilosc smutnych buziek mówi sama za siebie o autentyczności komentarza

Miałam przyjemność pracować z Panią Beatką rok czasu w butiku z odzieżą dziecięca ,,Strefa Małych Vipow” i pewnie pracowałabym z nią do dziś gdyby nie mój wyjazd za granice. Jest to osoba bardzo energiczna i entuzjastyczna. Jest szefem wymagającym ale bardzo dobrze wynagradzającym trudy i starania w pracy . Dokłada wszelkich starań aby pracownik czuł się doceniony jak i spełniony w pracy. Otwarta na nowe pomysły jak i chętnie dzieląca się swoim długoletnim doświadczeniem w handlu. Ma bezgraniczne zaufanie do pracowników. Każdej osobie życzę takiego pracodawcy. Bardzo polecam!

Beata
@Marta

Napisałaś, że Alpinia wynagradza dobrych pracowników i dba o to, by czuli się docenieni. A w jaki sposób, możesz powiedzieć? Są jakieś premie albo szansa na awans?

@Marta

Ilosc smutnych buziek mówi sama za siebie o autentyczności komentarza

Witam. pracuję u Pani Beaty już jakiś czas i jestem bardzo zadowolona. Mam umowę o prace, stabilność zatrudnienia i pewność, że wypłata na konto zawsze wpłynie na czas. Fajne zarobki, zniżki pracownicze plus elastyczny grafik do tego przyjemna i koleżeńska atmosfera w pracy to tylko niektóre atuty pracy w tej firmie. W momencie gdy pojawia się jakiś problem jest on na bieżąco rozwiązywany i w każdej kwestii można się dogadać.

Ilosc smutnych buziek mówi sama za siebie o autentyczności komentarza

Nie mogę powiedzieć złego słowa. Atmosfera jest bardzo miła, praca nie jest ciężka. Szefowa zawsze stanie po stronie pracownika, dogadujemy się bez żadnych problemów ( a jeśli takowe się zdarzą to są szybko i bezproblemowo rozwiązywane) Mam porównanie jeśli chodzi o pracę w handlu - jest to zdecydowanie najlżejsza praca jaką miałam ;)

zadowolony

No to ktoś przesadził z takim narzekaniem. Normalna firma i praca i nawet jeśli nie jest idealnie to z pewnością dobrze się tu pracuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Alpinia -Strefa Małych Vipów Beata Anderko - Wrocław

• Jak się pracuje w Alpinia -Strefa Małych Vipów Beata Anderko?

Zobacz opinie na temat firmy Alpinia -Strefa Małych Vipów Beata Anderko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alpinia -Strefa Małych Vipów Beata Anderko?

Alpinia -Strefa Małych Vipów Beata Anderko
2.7/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Zwycięska 25/35 lok. 5
    53-033 Wrocław