Opinie o Aneta Miksza F.H.U Stan-Bud w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Aneta Miksza F.H.U Stan-Bud. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Aneta Miksza F.H.U Stan-Bud o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aneta Miksza F.H.U Stan-Bud w Sosnowiec

Maki

Witam chcialbym sie dowiedziec Co z firmą I ile jest osob zatrudnionych

@Daniel Od Twojego ostatniego wpisu minął już pewien czas. Czy zatem, pomimo niepochlebnych opinii, zdecydowałeś się wziąć udział w rekrutacji? @młody Czas pracy nie powinien wynosić 15 godzin - jest to niezgodne z Kodeksem Pracy. Jak długo jesteś zatrudniony w F.H.U Stan-Bud? I co masz na myśli, pisząc, iż w tej pracy nawet nie trzeba się starać? Widzę, że zdania na temat firmy Stan-Bud są zróżnicowane, a jej właściciel ma problemy. Ale pamiętajcie, iż na forum obowiązują zasady w regulaminie Gowork https://www.gowork.pl/regulamin Nie wolno zatem tutaj nikogo wyzywać, obrażać, zabronione jest także posługiwanie się danymi personalnymi.

Daniel

Niepokojące informacje piszecie. Miałem zamiar starać się o pracę , ale zastanawiam się.

młody
@Daniel

u niego w firmie nie trzeba sie nawet starać hehehehe , tylko (usunięte przez administratora) po 15 godzin hehe

miłosz
@Daniel

(usunięte przez administratora) glupoty pracuje moge sie wypowiedziec stawke mam 15zl jesli chce dostaje dniowki wiec nie zgodze sie z wami jesli ktos chce porozmawiac moge podac num tel

@miłosz

Taa, a o kasę musisz się prosić.

firma FHU Stan-Bud Aneta Miksza Sosnowiec ul.Kujawska 21 NIP:6442982718 to zwykli oszuści ,nie płacą nikomu firmą kieruje jej chłopak Łukasz który gnębi pracowników, nawet doszło do znęcania się on szuka ludzi potrzebujących pracy, przywozi z daleka a później bez pieniędzy wyrzuca grożąc, wyśmiewając a nawet doszło do bicia, Jak taka potężna firma jak Eurovia może współpracować z taką firmą z takim zachowaniem i dosłownym znęcaniem się nad pracownikami zwłaszcza że za tydzien pracy mówi że należy się 100zł bo na więcej nie zasłużyłem czas zgłosić go do mediów!!!!!

My
@anonymous

OO fajna opcja !!! Może faktycznie tak zrobimy ? Zgłosimy do mediów niech cała polska widzi...

Czy rekrutacja na stanowisko pomocnika murarza w firmie Aneta Miksza F.H.U Stan-Bud odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
My

Wszystkie opinie się zgadzają bo taka prawda nie wypłaca pieniędzy i firma jest na jego dziewczynę właśnie na Anetę a on prowadzi Łukasz Stanek jedna wielka patologia !!! Popieramy jeździ bez prawa jazdy, nawet po pijanemu a co do firmy to nie wypłaca kasy, oszukuję okropnie i starszy policją że ma znajomości i nikt go nie może ruszyć ! Wszystko to prawda co tutaj jest napisane, ja się dziwię że ta Aneta jest taka głupia i sobie pozwala masakra !!! Nie polecam !!!! I ludzie może dlatego się nie podpisują imieniem i nazwiskiem bo tak jak napisali to jest (usunięte przez administratora) który by tylko krzywdę wyrządzał patologiaaaaa !!!!

Łukasz Stanek oszust z Sosnowca. Umawia się na płacenie dniówek, później zmienia zdanie na tygodniówki a po przepracowanym tygodniu pieniędzy nie zobaczysz. Chwali się że ma znajomości w policji i władzach Sosnowca. Zatrudnia pijakow i kryminalistow. Skłonny do bicia, bardzo nerwowy. Praca po 14,16 godzin. Nie polecam. Wozi pracownikow niesprawnym samochodem, pod wpływem alkoholu i bez prawa jazdy. Istna patologia. Nie polecam

Cienki

Pan właściciel ma sprawę w sądzie. Jego plac firmowy pozostawia wiele do życzenia. Policja dowodzi mu jedzenie i pociskami głupoty zamiast pracować. Chwali się że jego przyjacielem jest prezydent Sosnowca. To wiele tłumaczy, jaki przyjaciel takie poczynania. Zatrudnia na czarno i nie płaci.

tyur
@Cienki

a ile osób obecnie zatrudniają?

@tyur

15 osób

Arczi

Robiliśmy u nich zlecenia głównie elewacje kostka brukowa i układanie płytek ,kasa miała być płacona etapami ,a placil tylko zaliczki tygodniowo 1000 zl i tak przez miesiąc a kasa miała być cała za tydzieb ,potem cos się nam to nie podobało ,więc powiedzieli my że rezygnujemy ,Łukasz mówił że nie ma kasy ,wszędzie ma długów nie płaci nawet swoim pracownikom z tego co nam mówili pracownicy ,jeździ bez prawka bo ma znajomosci w policji w Sosnowcu,nie wypłacił nam około 18000 zł i potem mówił że są poprawki w inwestor mówił bam że kasę mu wypłacił,takie jego tłumaczenia ,ostrzegam was

Mateusz
@Arczi

Gdzie w sosnowcu wykonywal pan prace prosze podac ulice

arczi
@Mateusz

a czy to teraz ma sens ? i tak nie odzyskam niczego , było mineło trzeba się pogodzic i jest nauczka na przyszłość ze trzeba wiedziec w jakiej firmie sie pracuje a łukasz obiecuje a potem nie wypłaca

######

Jest oszustem zarobiłem kasę nawet ich nie zobaczyłem to zwyczajny (usunięte przez administratora)

wiola

Uwaga na złodzieja Sosnowca . Miszta Łukasz który się ogłasza do kostki brukowej jest oszustem zatrudnia ludzi na czarno , i nie wypłaca żadnych pieniędzy . Ludzie pracują u Niego po 10-12godzin a na koniec tygodnia wogóle nikomu nie płaci . Jego ogłoszenie jest widoczne na olx pod numerem telefonu 504616682 UWAGA NA TEGO OSZUSTA NIECH NIKT NIE IDZIE DO NIEGO PRACOWAĆ . !!!! TO NAJWIĘKSZY OSZUST I (usunięte przez administratora) NA CAŁYM SOSNOWCU

Uprzejmie proszę użytkowników tej strony o nie ujawnianie danych osobowych. Taka dyskusja łamie regulamin strony GoWork.pl. Proszę pamiętać także o zachowaniu kultury osobistej podczas pisania komentarzy.

Cześć wszystkim! Coby tu napisać bo i tak Łukaszu wykazuje a jego firma i tak na rozpadzie juz jest. Wkoncu i dzięki Bogu. Za tą krzywdę co ludzie tam wyrazili. Ludziom należy się psychiatra.dawniej Łukasz mówił na Twoje miejsce jest 10. a teraz nikt. Brawo wkoncu sprawiedliwość cie dobiegła i zapłacisz za te krzywdy ludzi.skarbuwka jak się dowie o twoich przekrętach to ci wszystko zabiorą

Piter

Polecam tą firme dobre wynagrodzenie 100 zł za tydzien pracy (w sumie wychodzi 16 zł i 66 groszy za dzien roboty) licza 6 dni w tygodniu w sumie za miesiac pracy licząc 30 dni np wychodzi 499zł i 8 groszy najwyższa krajowa w sosnowcu

xxxxx

mam pytanie czy Pracują tam jeszcze wacek miszel marcin i gruby i rusek czy już nie hehe bo pracowali tam po 8 miesiecy a mieli tylko 100 zł zaliczki tygodniowo i tak przez 8 miesiecy , mieli zarobione sporo pieniedzy , ale pewnie jak to Łukasz mówił kasy narazie nie mam , a jak ci nie pasuje to wypad,w sumie szkoda troche tych ludzi którzy pracowali tyle i zostali bez kasy ,bo ja pracowałem tylko tydzien i uciekłem stamtąd , to patologia i nic wiecej tam to starzy kawalerowie pracują bez przyszłosci

######

Łukasz głupoty to sam piszez jesteś nie wypłacalny nie masz nawet uprawnień na mini koparkę zniszczyłem płot nawet się nie przyznales widzieliśmy jak to zrobiłeś nawet nie potrafisz się przyznać do winy nawet organizacji nie ma w twojej śmiesznej firmie i chce chcemy żebyś oddał nasze cieszkie zarobione pieniądze !!!!!!!!!.

######

ŁUKASZ POPROSTU JESTES OSZUSTEM MIALY BYC UMOWY A TU JAK KAMIEŃ W WODE WYZWISKA BICIE I TRAKTOWANIE LUDZI GORZEJ NIŻ HITLER.

Pisze Pan glupoty a nie ma odwagi sie podpisac imieniem albo zostawic numer tel do kontaktu Panie Piotrze K wiecej odwagi hahaha

@Marcin

o widać , że jest więcej wrogów niż się domyślałem oddaj nam zarobione pieniądze i nie jestem Piotrem a kim jesteśmy to dobrze wiesz no chyba że jest jeszcze więcej oszukanych przez Ciebie , mówi ci coś Barti

@Marcin

a może tak czas powiedzieć ile już pracowników zostało bez pieniędzy a pracowali i znosili złe traktowanie a na koniec nawet złotówki nie zapłaciłeś nam

@Marcin

mam odwagę i będę miał wszędzie jak nie oddasz nam pieniędzy idziemy do sądu Bartosz Sajdak teraz mówi Ci to coś? mamy zdjęcia z budowy i inne

@Marcin

dobre sam masz na imię Łukasz a podpis Marcin dobreeeee hi hi hi

@Barti

A o jakiej budowie Pan pisze i o jakiej kwocie

@Łukasz

co ty nie wiesz ile nam jestes winny za 3 tygodnie roboty???? no powiedz ile nam dałeś za 3tygodnie

@anonymous

Po raz drugi pisze jeśli ktoś twierdzi że poniósł jaką kolwiek krzywdę to czemu się nie ujawni nie poda imię nazwisko itp

######

ŁUKASZ JESTEŚ ZWYKLYM OSZUSTEM. I MASZ SPRAWE W SĄDZIE.

@######

Super może się wtedy spotkamy

######

ŁUKASZ MY TOBIE NIE PODARUJEMY NASZYCH ZAROBIONYCH PIENIĘDZY!!!!!!!.

@######

Nikt nie każe Ci darować proszę się uiawnić jeśli macie odwagę pisać głupoty to można się też podpisać a nie piszesz Panie Piotrze K a Pan u mnie nigdy nie pracował co zazdrość dlatego oczernia Pan kogoś ha też mogę w us zrobić prezent dla Pana

Bartek
@Łukasz

Chyba masz tyle długów że nie wiesz do kogo piszesz

cccccc
@Łukasz

przestan palic głupa nie wiesz ilu pracownikom nie zapłaciłes

xxxzzzxxx

całą firmą kieruje Łukasz Stanek , który swoją musiał zamknąć bo uciekł przed długami , teraz firma zarejestrowana jest na jego kobiete a on sam nie ma prawa jazdy a jeździ autem , zadnych uprawnień i jeszcze się tym chwali , a pracuje na koparce bez uprawnień i opowiada wszystkim pracownikom że nikt go nie ruszy , zwykle oszukuje pracowników do pierwszej wypłaty omijać!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Aneta Miksza F.H.U Stan-Bud - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Aneta Miksza F.H.U Stan-Bud?

Zobacz opinie na temat firmy Aneta Miksza F.H.U Stan-Bud tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aneta Miksza F.H.U Stan-Bud?

Aneta Miksza F.H.U Stan-Bud
2.1/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Kujawska 21
    41-218 Sosnowiec