Stawski Syty Adwokacka Spółka Partnerska

Poznań

Stawski Syty Adwokacka Spółka Partnerska

Opinie o Stawski Syty Adwokacka Spółka Partnerska

Agata

@Agat, skąd masz takie informacje? Może masz informacje o tym jaka atmosfera panuje w Stawski Syty Adwokacka Spółka Partnerska oraz jakie są warunki zatrudnienia? To będą cenne informacje, dla tych którzy zastanawiają się czy aplikować do tej firmy.

malwina

oczywiscie postarano sie o usuniecie stawki... w jaki niby sposob stawka za godzine naruszala regulamin?

Agat
@malwina 12.05.2018 16:58

z tego co słyszałam 300 PLN /miesięcznie dla studenta przez rok

Jak wygląda dziś wynagrodzenie w Stawski Syty Adwokacka Spółka Partnerska? Czy od dodania ostatniej opinii jego poziom uległ zmianie?

Lisa

Studentka ostatniego roku z doświadczeniem - zaproponowano mi (usunięte przez administratora)zł za godzinę pracy. To niestety nie jest żart :) Szkoda tracić czas na rozmowę rekrutacyjną w tej Kancelarii.

Eve
@Lisa 02.02.2018 16:50

Niestety potwierdzam

student prawa

czy mozna prosic o jakies informacje o zarobkach i warunkach pracy?

apl egub

z tego co słyszałem od osoby, która tam pracowała: pierwsze 3 miesiące praktyk - 1750 PLN studenci wyciągają gdzieś 2000-2500 PLN aplikanci to 4000-4500 PLN

anka
@apl egub 10.05.2016 22:31

to całkiem niezłe zarobki. A ktoś wie, jak wygląda rekrutacja i rozmowa kwalifikacyjna?

Maciej

Jakie tutaj są stawki dla studentów i aplikantów?

Zostaw opinię o Stawski Syty Adwokacka Spółka Partnerska - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stawski Syty Adwokacka Spółka Partnerska