Stawski Syty Adwokacka Spółka Partnerska

Opinie o Stawski Syty Adwokacka Spółka Partnerska

Filtruj opinie po kryteriach:

Filip
 Opinia

Nowy pracownik niech w pierwszej kolejności zajmie się pracą!! Firma dobra więc ma wymagania.

TakNie2
Mati
@Filip 09.03.2019 17:40

co?

Tak1Nie
Agata
 Opinia

@Agat, skąd masz takie informacje? Może masz informacje o tym jaka atmosfera panuje w Stawski Syty Adwokacka Spółka Partnerska oraz jakie są warunki zatrudnienia? To będą cenne informacje, dla tych którzy zastanawiają się czy aplikować do tej firmy.

TakNie
prawnik
@Agata 13.06.2018 17:28

Czy da się tu wyciągnąć 10-12k miesięcznie na aplikacji?

Tak2Nie
malwina
 Opinia

oczywiscie postarano sie o usuniecie stawki... w jaki niby sposob stawka za godzine naruszala regulamin?

Tak5Nie
Agat
@malwina 12.05.2018 16:58

z tego co słyszałam 300 PLN /miesięcznie dla studenta przez rok

Tak3Nie
 Opinia

Jak wygląda dziś wynagrodzenie w Stawski Syty Adwokacka Spółka Partnerska? Czy od dodania ostatniej opinii jego poziom uległ zmianie?

TakNie
Lisa
 Opinia

Studentka ostatniego roku z doświadczeniem - zaproponowano mi (usunięte przez administratora)zł za godzinę pracy. To niestety nie jest żart :) Szkoda tracić czas na rozmowę rekrutacyjną w tej Kancelarii.

Tak6Nie
Eve
@Lisa 02.02.2018 16:50

Niestety potwierdzam

Tak6Nie
student prawa
 Opinia

czy mozna prosic o jakies informacje o zarobkach i warunkach pracy?

Tak5Nie
apl egub
 Opinia

z tego co słyszałem od osoby, która tam pracowała: pierwsze 3 miesiące praktyk - 1750 PLN studenci wyciągają gdzieś 2000-2500 PLN aplikanci to 4000-4500 PLN

Tak9Nie1
anka
@apl egub 10.05.2016 22:31

to całkiem niezłe zarobki. A ktoś wie, jak wygląda rekrutacja i rozmowa kwalifikacyjna?

Tak8Nie
Maciej
 Opinia

Jakie tutaj są stawki dla studentów i aplikantów?

Tak7Nie

Zostaw opinię o Stawski Syty Adwokacka Spółka Partnerska - Poznań