Opinie o Robgont w Raba Wyżna

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Robgont. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Robgont o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Robgont w Raba Wyżna

Barbara

Hej, hej, jak często Robgont poszukuje nowych pracowników? Może widzieliście jakieś oferty pracy firmy lub byliście w ostatnim czasie na rozmowie kwalifikacyjnej? Dajcie znać, byłabym wdzięczna :)

@Robert jest Pan właścicielem ? Mogę prosić o informację czy będzie pan poszukiwał pracowników?

Tadeusz P.

Jako parafianin Bazyliki Świętej Małgorzaty w Nowym Sączu pragnę podziękować za solidne wykonanie dachu kościoła z dachówki oraz docieplenia dachu. Kiedy zostaną ukończone pracy przy elewacji to, kościół będzie się świetnie prezentował, ale również będzie miło spędzać w nim czas w mroźne dni.

Robert
@Tadeusz P.

Dziekuje Panstwu

Przemysław

Firma godna polecenia. Zakupiłem gonty osikowy z impregnacją. Realizacja zamówienia odbyła się w ciągu tygodnia. Gonty pierwsza klasy. Dziękuje bardzo.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Robgont spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Również polecam usługi tej firmy. Wykonywali oni dach z gontów na moim domu w Kościelisku. Bardzo dobry kontakt z Panem Robertem pozwolił na dogadanie wszelkich szczegółów w trakcie prac kiedy nie było mnie na miejscu budowy. Prace przebiegły starannie, sprawnie i terminowo mimo panującej pandemii koronawirusa.

Ks. Zbigniew

Szczęść Boże, miałem przyjemność korzystać z usług świadczonych przez firmę Rob-Gont. Prace prowadzone były na kościele drewnianym wpisanym do rejestru zabytków i podlegały nadzorowi przyrodniczemu ze względu na fakt że jest on siedliskiem nietoperzy. Mimo tego że prace przebiegały w okresie zimowym roboty zostały zrealizowane solidnie i na czas. Bóg zapłać Panu Robertowi jak i jego pracownikom.

Blondi prawdę Ci powie

NIe plecam, pracowałam w tej firmie, jeżeli chcesz zainwestować pieniądze w swoje marzenia o domu - nie z ta firma :)

Jontek
@Blondi prawdę Ci powie

Wspolczuje szefowi ze zatrudnia takich głobow....Niezle oszukiwalas ta firme i naciagalas na kase .Przekaze to Panu Robertowi

Piotrek
@Blondi prawdę Ci powie

Pracowałaś?!Miałaś na myśli naciagalas (usunięte przez administratora) na kasę..

Mariusz R.

Dziękuje firmie Rob-Gont, która wykonała budynek mieszkalno-gospodarczy w stanie surowym w miejscowości Jasieniec. Współpraca przebiegła pomyślnie, Kontakt z wykonawcą bez zastrzeżeń, wszystko terminowo i starannie wykonane dlatego wyrażam uznanie za profesjonalizm w działaniu firmy Rob-Gont.

Nie szukają może fachowców od remontów ?

Robert
@Michał

Firma ROB-GONT poszukuje 20 pracowników Ale fachowców

PAWEŁ BURSKI

Pan ROBERT podjął się zlecenie już następnego dnia. Potrafił doradzić i zapewnić niezbędne materiały. Praca wykonana estetycznie. Nie znam się na tym, ale wnioskując po poradach jakie otrzymaliśmy od Pana ROBERT zostało to zrobione zgodnie z technologią. Polecam.

Adaś

Dużo opinii klientów, a gdzie pracownicy? Polecacie tą firmę?

Hanna

Czy ktoś z osób zaglądających na ten wątek pracuje dla Robgont? Osoby, które są Klientami wypowiadają się bardzo dobrze o tej firmie. Ciekawi mnie jednak, jak to wygląda od wewnątrz, z perspektyw pracowników.

Mateusz

Niestety nadal spotkać się można z wieloma firmami, które nie do końca rzetelnie wykonują swoje obowiązki. Ale co do firmy Pana Roberta Bielaka nie moge powiedziec nic zlego na jego jakos wykonania itp.Oczywiscie zdażaja sie niekiedy jakiejs drobne usterki ale to normalne w takiej ogromnej robocie ludzie kochani.Pozdrawiam Kierownik Mateusz......

Zdzisław Korosny

Firma Rob-Gont oferuje kompleksowe usługi dekarskie na terenie całej Polski. Bogate doświadczenie zawodowe, nieszablonowe podejście do potrzeb Klientów oraz bardzo dobra znajomość branży sprawia, że świadczą usługi profesjonalnie, fachowo i z zachowaniem najwyższej staranności.Polecam

Kamil

Witam tu Kamil Bartkowiak Kapitulne Jesteśmy z małżonką bardzo zadowoleni z firmy Rob-Gont. Szybko wykonany projekt z symulacją kosztów utrzymania. Bardzo dobry kontakt. Mieliśmy niecałe 150m2 podłóg do wyłożenia folią Caleo bezpośrednio pod panele oraz w łazience pod płytki maty grzewcze Hemstedt. Pan Robert z ekipa szybko i czysto wszystko wykonali. Na zakończenie sprawdzone zostało grzanie kamerą termowizyjną. Wszystko działa. Dokumentacja z wykonanej pracy i kontroli jest. Jesteśmy zadowoleni. Bardzo polecamy. Montaż był zrealizowany w miesiącu kwiecień 2019 zamontowane miałem również ogrzewanie lustra w łazience matą grzewczą Caleo nie ma to jak lustro nie zaparowane po kąpieli. Idealne połączenie z instalacją

Adrian
@Kamil

To kolejna pozytywna opinia klienta Robgont, to dobrze świadczy o firmie. Jestem jednak ciekaw, co mogliby powiedzieć o firmie osoby bezpośrednio z nią związane, czy to dobre miejsce do pracy? Jestem ciekaw jak kształtują się tu zarobki, jaka panuje atmosfera w grupie oraz czy osoby bez doświadczenia też są mile widziane. Jeśli ktoś ma jakieś informacje na ten temat, to piszcie śmiało.

Katarzyna Leja

Polecam usługi pana Robercika z podhala. W okolicach Czerwiennego pokazał mi swoje usługi i mogłam z mężem bezpośrednio porozmawiać z jego klientami. Spisana umowa, zaliczka etapami i dobry kontakt. Teraz budujemy wlasny dom i tez bedzie nam budowal dach. mam kom do nieg(usunięte przez administratora)

Polecam firmę!!!!

Ewa Stoszek

Konczymy budowe domku. Wszystko sprawnie i bardzo szybko. Bardzo dobry kontakt i doradzaja co jak zrobic. Polecam!!!!

Pawel

Kupiłem deskę elewacyjna fajny gatunek. Możecie kupować od Bielaka materiały!!!!

Jarosław .Teper

Postanowiłem zakupić gont lupany 15.lutego 2017 rok od Pana Bielaka w ilości 650m2 podwójnego krycia. Gonty okazaly się najlepsza jakoscia wyrobu na Podhalu i wogole . Realizacja trwała 5 dni roboczych wraz przysłaniem gontu pod mój dom. Polecam Firmę!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Robgont - Raba Wyżna

• Jak się pracuje w Robgont?

Zobacz opinie na temat firmy Robgont tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Robgont?

Robgont
3.9/5 Na podstawie 37 ocen.
  • 1
    34-721 Raba Wyżna