Robgont

Opinie o Robgont

Rafał

Ja mogę polecić firmę pana Roberta Bielaka z Nowego Targu, budowali (rozbudowywali) mój dom i byliśmy z żona strasznie zadowoleni. Uczciwi, pracowici, materiały nam na budowę również zapewniali i nie mieliśmy żadnych problemów, czy podwyższania cen. Po zakończeniu wszelakich praca otrzymaliśmy wszystkie dodatkowe papiery potrzebne do odbioru budynku między innymi certyfikaty oraz atesty na materiały. Naprawdę firma godna polecenia!

Mateusz Chowaniec

Jesteśmy z żona mega zadowoleni! :) Remont generalnego dachu z gontu łupanego podwójnie kladzionego poszedł sprawnie, mimo że w trakcie pracy wyskakiwały jakieś ukryte "cuda", ekipa zawsze znalazła jakieś fajne rozwiązanie. Panowie mili, profesjonalni, widać, że zaangażowani w pracę, można było liczyć na fachowe porady. Polecam każdemu, kto chce mieć super daszek...

@Mateusz Chowaniec 11.01.2019 21:36

Ciesze się, że jesteście zadowoleni z jakości usług wykonanych przez firmę Robgont. Mógłbyś napisać, jak to się stało, że wraz z żoną zdecydowaliście się powierzyć swoje zlecenie akurat tej firmie? Było to z polecenia znajomego, czy może sami znaleźliście ich ofertę? Przedstawcie proszę, jak to wyglądało.

Norbert

Robgont postawił mojemu bratu dom z bali i jest bardzo zadowolony, wszystkim poleca teraz, jak bym miała działkę, to bym się nie zastanawiała. Takie domy są o wiele ładniejsze niż murowane i mają swój niepowtarzalny klimat. Projekt brał ze strony zapusckorzenie.pl, wewnątrz kominek z granitu, drewno + szkło, przepięknie!

Grzesiek

Polecam Pana Bielaka do współpracy

Agnieszka

Z wielką przyjemnością polecam firmę Robert Bielaka Rob-GONT, która w mojej ocenie należy do firm o najwyższym poziomie profesjonalizmu. Z usług firmy skorzystałem w 2010roku. Od początku budowy nie miałem żadnych zastrzeżeń, co do jakości oraz terminowości realizowanych prac. Ponadto chce podkreślić pełne zaangażowanie, doradztwo, kompleksowe podejście do zlecenia oraz miłą atmosferę, która towarzyszyła w naszych relacjach od samego początku. Rzadko spotykany na naszym rynku był też stosunek do mnie jako do klienta. Życzliwość, otwartość i ogromna uczciwość. Nie wspomnę już o komforcie w postaci pełnej kontroli nad koordynacją wykonywanych prac. Z tą firmą można być pewnym, że wszystko będzie tak jak być powinno.

Wladek

Polecam ekipę Rob-Gont!!!

@Wladek 05.12.2018 22:19

Korzystałeś w ostatnim czasie z usług firmy Robgont? Czy w Twoim przypadku nie było żadnych problemów z rozliczeniem z firmą, której dotyczy wątek tego tematu? Napisz coś więcej na temat Twojego zlecenia, które powierzyłeś tej firmie, abyśmy mogli lepiej zrozumieć Twoją wypowiedź. Zachęcam.

Edek
@Adrian 02.01.2019 09:03

Zadnych problemów z niczym.

beton
Zweryfikowany użytkownik

Firma jak najbardziej NIEUCZCIWA nie płaci za otrzymany towar ostrzegam wszystkich ,nie odbiera telefonu unika spotkan muszę jeszcze zawiadomić US o odliczeniu VAT które napewno dokonali

K.

UWAGA. Nie świadczcie tej firmie żadnych usług, ani nie sprzedajcie żadnego towaru z odroczonym terminem płatności. Właściciel to cwaniak, który nie płaci dłużnikom. Kombinator jakich mało, najpierw zbywa byle czym, obiecuje że zapłaci a potem nie odbiera telefonów i unika kontaktu. Odzyskanie swoich pieniędzy tylko przez firmę windykacyjną albo nawet sąd. Wyjątkowo nieuczciwa gnida.

@K. 21.11.2018 11:06

W jakim zakresie współpracowałeś z firmą Robgont? Była to Twoja pierwsza współpraca, czy może wcześniej miałeś już okazję współpracować z tym pracodawcą? Jeżeli wcześniej współpracowałeś, to zastanawia mnie, czy w przeszłości również były problemy z odpowiednim rozliczeniem? Sprecyzuj swój komentarz tak, aby był bardziej zrozumiały dla czytelników wątku.

@Adrian 21.11.2018 13:27

Od pół roku nie zapłacona faktura za wykonaną usługę, co tu komentować? Wszystko tak jak napisane wyżej, czytaj ze zrozumieniem.

@K. 21.11.2018 14:34

Jaka jest odpowiedź firmy odnośnie do rzekomo nieopłaconej faktury na Twoją rzecz? Starałeś się osobiście wyjaśnić opisaną przez Ciebie nieprzyjemną sytuację? Jest to ważna informacja dla przyszłych współpracowników, dlatego uprzejmie proszę o odpowiedź.

@Adrian 03.12.2018 09:39

To nie jest rzekomo nieopłacona faktura, tylko faktycznie nieopłacona faktura. Resztę też masz napisane, nie odbiera telefonów, a jeśli zdarza mu się odebrać to się po prostu rozłącza. Głupie pytania zadajesz, jakby był uczciwym przedsiębiorcą to by dawno zapłacił. (usunięte przez administratora) kombinator taka zwykła (usunięte przez administratora) po prostu.

Leszek

Usługa wykonana bardzo dobrze, brygada dachowcow spóźniła się bo nie otrzymała na czas adresu gdzie miała montować gonty. Po rozmowie telefonicznej przyjechała na miejsce i bardzo dobrze wykonała swoją pracę. Polecam.

Wladyslaw

Dziękuję za dostarczony gont lupany w ilości 108m2 super jakość!!

Bodzio

Współpracuje z Rob-Gontem od 2 lat i nigdy nie nazekalem na płatności. Panie Bielak z czystego serca to pisze. Pozdrawiam Bogusław M.

Kazimierz

Firma Rob-Gont-stawiała mi dom z bali w 2019roku maja ladne projekty, fachowo doradza, komunikacja byla idealna-zawsze doradzili, odpowiedzieli, przyjechali jak trzeba proponuje tylko zrezygnowac u nich z uslugi transportowej-jest dwa razy drozsza niz na rynku! nie mamy raczej zadnych problemow, wszystko zostalo profesjonalnie wykonane a co sie nam nie podobalo-bez szemrania poprawione.Jakosc super polecam z czystego serca rodacy

Adrian

Czy wiecie może, jak obecnie wyglądają kwestie kadrowe w firmie Robgont? W okresie jesienno-zimowym firma normalnie funkcjonuje, czy może jest to okres, gdzie firma ma przerwę od pracy, aż do wiosny? Może ktoś odpowiedzieć, jak to wygląda?

Agnieszka

Nieuczciwa firma. Właściciel bierze narzędzia i materiały (które są wg umowy po stronie wykonawcy) na fakturę inwestora , oczywiście jej nie opłacając. Gont wg opinii rzeczoznawcy (dysponujemy całą dokumentacją) jest słabej jakości (brudny, krzywo położony). Pan Robert Bielak nie wywiązuje się z umowy i nie kończy prac, które są dla niego niewygodne (w naszym przypadku dokończenie okna trójkątnego i podbitki) zostawiając prace i opuszczając budowę. Nie polecam. Moje sugestie dla Robgont: Opłacenie faktury firmie RODA, naprawienie szkód lub zwrot pieniędzy

Aneta

@Zbigniew Kasprowicz, jak długo korzystacie już z usług firmy Robgont? Jeżeli współpraca trwa od dłuższego czasu to, czy zauważyłeś, aby ekipa budowlana zmieniała się, co jakiś czas, czy raczej jest to firma, która stawia na sprawdzonych i zaufanych pracowników? Przedstaw, co wiesz na ten temat.

Zbigniew Kasprowicz

Jeśli poszukujecie ekipy budowlanej polecam Robert Bielaka Usługi Budowlane ,czysto, terminowo, bardzo dokładnie. Pracują na terenie całej Polski i okolic. Mają duże doświadczenie i sporo realizacji do pochwalenia się. A tak naprawdę prace Budowlane oraz remontowe wykonują staranie i sumienie zgodnie z umową, co ważne, trzymają się terminów, o ewentualnych zmianach informują i są czyści- ja z moją natura pedantki miałam satysfakcję bo sprzątali po sobie na bieżąco. Macie tu ich stronę www.robgont.com i korzystajcie jak my.

Aneta

@Wiesław, jesteś kolejną osobą, która pozytywnie ocenia usługi, które oferuje firma Robgont. Twoja opinia również będzie pomocna dla potencjalnych klientów firmy. W dalszym ciągu oczekuję na opinię osób, które miały okazję pracować w firmie Robgont i mogą podzielić się z nami informacjami w tym zakresie.

Wiesław

Obsługuje inwestycje kompleksowo, budujemy domy z bali od fundamentów, aż po dach. Wspiera inwestorów również w kwestiach projektów budowlanych. W razie potrzeby służą radą w kwestii praktycznych rozwiązań wpływających na komfort użytkowania. Gwarantują terminowość, solidność i wysoką jakość popartą wieloletnim doświadczeniem i opinią klientów, a to wszystko w konkurencyjnej cenie. Rob-Gonta Polecam z czystego serca

Aneta

@Michał,@Andrzej.M,@Mateusz Chowanie, dziękuję za Wasze oceny usług firmy Robgont z poziomu klientów. Opinie klientów są również ważne, ponieważ pomagają budować wizerunek firmy na rynku. @anonymous, czy osoby, które opisujesz mówiły może, jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie Robgont? Większość opinii dotyczy oceny firmy pod względem oferowanych usług, więc ważne jest, aby w wątku znalazły się również informacje na temat tego, jak pracuje się w tym miejscu.

anonymous

Firma założyła gont krzywo, zostawiła go brudnym pozostawiając niedokończone prace, klepki odpadają. Bardzo przykre doświadczenie we współpracy z właścicielem. Ekipa, która przyjechała to chłopaki z Ukrainy, którzy przyznali się, że niektóre prace wykonują po raz pierwszy. Posiadam całą dokumentację rzeczoznawcy. Dodatkowo firma ROB-GONT nie opłaciła do tej pory faktury za narzędzia, które brała w firmie RODA. Firma RODA ponawia prośbę o jej zapłacenie!!!

Mateusz Chowanie

Jesteśmy z mężem mega zadowoleni! :) Remont generalnego dachu z gontu podwójnie kladzionego poszedł sprawnie, mimo że w trakcie pracy wyskakiwały jakieś ukryte "cuda", ekipa zawsze znalazła jakieś fajne rozwiązanie. Panowie mili, profesjonalni, widać, że zaangażowani w pracę, można było liczyć na fachowe porady. Polecam każdemu, kto chce mieć..

Andrzej.M

Witam. Chciałbym podziękować firmie Rob-Gont Robert Bielak za współpracę. Z wykonanej pracy jestem usatysfakcjonowany, gdyż została wykonana bardzo fachowo. Muszę przyznać, że firma Pana Robert Bielak w pełni wywiązała się z umowy i w stosunkowo krótkim czasie wykonała zlecenie. W przyszłości jeszcze nieraz skorzystam z usług tej firmy, gdyż mają bardzo atrakcyjne ceny. Dla zainteresowanych umieszczam zakres prac, które obowiązywała umowa: fundamenty, instalacje wodno-kanalizacyjne wewnątrz fundamentów, izolacje termiczne i przeciw wilgociowe fundamentów, drenaż, ściany zewnętrzne, ściany działowe, stropy, więźba dachowa, obróbki blacharskie, pokrycie dachu gontem drewnianym, okna połaciowe, rynny i rury spustowe, wstawienie okien oraz montaż drzwi garażowych i wejściowych.

Michał

Zamowilem Gont firmie Rob-gont przyznam ze jakos jest wysoka.Firma wyliczyla mi wszystkie gonty narozne oraz proste bez zadnego alle.Polecam

Aneta

@Paweł Janas, jesteś kolejną z osób, która zdecydowała się na wyrażenie zadowolenia z usług, które oferuje firma Robgont. Tak jak w przypadku poprzedników Ciebie również zapytam o to, jak to się stało, że skorzystaliście z usług akurat tej firmy? Była to decyzja na podstawie opinii w internecie, czy może polecenie przez znajomego? Sprecyzuj, jak to wyglądało.

Paweł Janas

Ja polecam firme Rob-Gont-stawiali nam dom w tamtym roku maja ladne projekty, fachowo doradza, komunikacja byla idealna-zawsze doradzili, odpowiedzieli, przyjechali jak trzeba proponuje tylko zrezygnowac u nich z uslugi transportowej-jest dwa razy drozsza niz na rynku! nie mamy raczej zadnych problemow, wszystko zostalo profesjonalnie wykonane a co sie nam nie podobalo-bez szemrania poprawione.Jakosc super polecam Cie góral

Aneta

@Agnieszka Wojtach, @Katarzyna Wcislo, cieszy mnie to, że jesteście zadowolone z wykonanych prac przez firmę Robgont na Waszą rzecz. Możecie napisać, jak trafiliście na firmę, której dotyczy wątek główny forum? Polecił Wam ją znajomy a może jakieś opinie, które czytaliście na jej temat? Zachęcam do sprecyzowania zamieszczonych informacji.

Katarzyna Wcislo

Bardzo polecam gont drewniany modrzewiowy od Pana BIELAKA.Firma tego Pana pokryła w 2008 rok mój Dom gontem łupanym modrzewiowym podwójnie kładzionym w ilości 380 m2 połaci dachowej.Do dzisiejszego dnia Gont zachowuje się bardzo dobrze niema żadnych ubytków..Takich wykonawców więcej...

Agnieszka Wojtach

Z wielką przyjemnością polecam firmę Roberta Bielaka, która w mojej ocenie należy do firm o najwyższym poziomie profesjonalizmu. Z usług firmy skorzystałem w 2015roku. Od początku budowy nie miałem żadnych zastrzeżeń, co do jakości oraz terminowości realizowanych prac. Ponadto chce podkreślić pełne zaangażowanie, doradztwo, kompleksowe podejście do zlecenia oraz miłą atmosferę, która towarzyszyła w naszych relacjach od samego początku. Rzadko spotykany na naszym rynku był też stosunek do mnie jako do klienta. Życzliwość, otwartość i ogromna uczciwość. Nie wspomnę już o komforcie w postaci pełnej kontroli nad koordynacją wykonywanych prac. Z tą firmą można być pewnym, że wszystko będzie tak jak być powinno.

Aneta

@Tomek, Twój opis i ocena firmy Robgont z poziomu klienta może być kluczowa dla wielu osób, które rozważają skorzystanie z usług tej firmy. Czy był to Twój pierwszy kontakt i praca zlecona firmie Robgont? Co wpłynęło na to, iż zdecydowałeś się na skorzystanie z usług akurat tej firmy? Polecenie przez znajomego, czy może jakieś inne czynniki? Przedstaw, proszę, jak to wyglądało.

Tomek

Wykonanie stanu deweloperskiego domu jednorodzinnego wg projektu dw 11 gotowego budowa marzec-wrzesień 2016. Rzetelność i fachowość, to główne cechy warte podkreślenia. Cena za usługę przyzwoita jak na warunki krakowskie. Firma Rob-Gont zatrudnia pracowników z dużym doświadczeniem budowlanym, co można było zauważyć oceniając jakość robót i organizację na stanowiskach pracy. Wszystkie prace zostały zakończone w terminie i zgodnie z zasadami sztuki budowlanej. Polecam firmę Rob-Gont. jako solidnego partnera dla inwestora.

Zostaw opinię o Robgont - Raba Wyżna

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Robgont