Robgont

Raba Wyżna

Robgont

Opinie o Robgont

Aneta

@Zbigniew Kasprowicz, jak długo korzystacie już z usług firmy Robgont? Jeżeli współpraca trwa od dłuższego czasu to, czy zauważyłeś, aby ekipa budowlana zmieniała się, co jakiś czas, czy raczej jest to firma, która stawia na sprawdzonych i zaufanych pracowników? Przedstaw, co wiesz na ten temat.

Zbigniew Kasprowicz

Jeśli poszukujecie ekipy budowlanej polecam Robert Bielaka Usługi Budowlane ,czysto, terminowo, bardzo dokładnie. Pracują na terenie całej Polski i okolic. Mają duże doświadczenie i sporo realizacji do pochwalenia się. A tak naprawdę prace Budowlane oraz remontowe wykonują staranie i sumienie zgodnie z umową, co ważne, trzymają się terminów, o ewentualnych zmianach informują i są czyści- ja z moją natura pedantki miałam satysfakcję bo sprzątali po sobie na bieżąco. Macie tu ich stronę www.robgont.com i korzystajcie jak my.

Aneta

@Wiesław, jesteś kolejną osobą, która pozytywnie ocenia usługi, które oferuje firma Robgont. Twoja opinia również będzie pomocna dla potencjalnych klientów firmy. W dalszym ciągu oczekuję na opinię osób, które miały okazję pracować w firmie Robgont i mogą podzielić się z nami informacjami w tym zakresie.

Wiesław

Obsługuje inwestycje kompleksowo, budujemy domy z bali od fundamentów, aż po dach. Wspiera inwestorów również w kwestiach projektów budowlanych. W razie potrzeby służą radą w kwestii praktycznych rozwiązań wpływających na komfort użytkowania. Gwarantują terminowość, solidność i wysoką jakość popartą wieloletnim doświadczeniem i opinią klientów, a to wszystko w konkurencyjnej cenie. Rob-Gonta Polecam z czystego serca

Aneta

@Michał,@Andrzej.M,@Mateusz Chowanie, dziękuję za Wasze oceny usług firmy Robgont z poziomu klientów. Opinie klientów są również ważne, ponieważ pomagają budować wizerunek firmy na rynku. @anonymous, czy osoby, które opisujesz mówiły może, jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie Robgont? Większość opinii dotyczy oceny firmy pod względem oferowanych usług, więc ważne jest, aby w wątku znalazły się również informacje na temat tego, jak pracuje się w tym miejscu.

anonymous

Firma założyła gont krzywo, zostawiła go brudnym pozostawiając niedokończone prace, klepki odpadają. Bardzo przykre doświadczenie we współpracy z właścicielem. Ekipa, która przyjechała to chłopaki z Ukrainy, którzy przyznali się, że niektóre prace wykonują po raz pierwszy. Posiadam całą dokumentację rzeczoznawcy. Dodatkowo firma ROB-GONT nie opłaciła do tej pory faktury za narzędzia, które brała w firmie RODA. Firma RODA ponawia prośbę o jej zapłacenie!!!

Mateusz Chowanie

Jesteśmy z mężem mega zadowoleni! :) Remont generalnego dachu z gontu podwójnie kladzionego poszedł sprawnie, mimo że w trakcie pracy wyskakiwały jakieś ukryte "cuda", ekipa zawsze znalazła jakieś fajne rozwiązanie. Panowie mili, profesjonalni, widać, że zaangażowani w pracę, można było liczyć na fachowe porady. Polecam każdemu, kto chce mieć..

Andrzej.M

Witam. Chciałbym podziękować firmie Rob-Gont Robert Bielak za współpracę. Z wykonanej pracy jestem usatysfakcjonowany, gdyż została wykonana bardzo fachowo. Muszę przyznać, że firma Pana Robert Bielak w pełni wywiązała się z umowy i w stosunkowo krótkim czasie wykonała zlecenie. W przyszłości jeszcze nieraz skorzystam z usług tej firmy, gdyż mają bardzo atrakcyjne ceny. Dla zainteresowanych umieszczam zakres prac, które obowiązywała umowa: fundamenty, instalacje wodno-kanalizacyjne wewnątrz fundamentów, izolacje termiczne i przeciw wilgociowe fundamentów, drenaż, ściany zewnętrzne, ściany działowe, stropy, więźba dachowa, obróbki blacharskie, pokrycie dachu gontem drewnianym, okna połaciowe, rynny i rury spustowe, wstawienie okien oraz montaż drzwi garażowych i wejściowych.

Michał

Zamowilem Gont firmie Rob-gont przyznam ze jakos jest wysoka.Firma wyliczyla mi wszystkie gonty narozne oraz proste bez zadnego alle.Polecam

Aneta

@Paweł Janas, jesteś kolejną z osób, która zdecydowała się na wyrażenie zadowolenia z usług, które oferuje firma Robgont. Tak jak w przypadku poprzedników Ciebie również zapytam o to, jak to się stało, że skorzystaliście z usług akurat tej firmy? Była to decyzja na podstawie opinii w internecie, czy może polecenie przez znajomego? Sprecyzuj, jak to wyglądało.

Paweł Janas

Ja polecam firme Rob-Gont-stawiali nam dom w tamtym roku maja ladne projekty, fachowo doradza, komunikacja byla idealna-zawsze doradzili, odpowiedzieli, przyjechali jak trzeba proponuje tylko zrezygnowac u nich z uslugi transportowej-jest dwa razy drozsza niz na rynku! nie mamy raczej zadnych problemow, wszystko zostalo profesjonalnie wykonane a co sie nam nie podobalo-bez szemrania poprawione.Jakosc super polecam Cie góral

Aneta

@Agnieszka Wojtach, @Katarzyna Wcislo, cieszy mnie to, że jesteście zadowolone z wykonanych prac przez firmę Robgont na Waszą rzecz. Możecie napisać, jak trafiliście na firmę, której dotyczy wątek główny forum? Polecił Wam ją znajomy a może jakieś opinie, które czytaliście na jej temat? Zachęcam do sprecyzowania zamieszczonych informacji.

Katarzyna Wcislo

Bardzo polecam gont drewniany modrzewiowy od Pana BIELAKA.Firma tego Pana pokryła w 2008 rok mój Dom gontem łupanym modrzewiowym podwójnie kładzionym w ilości 380 m2 połaci dachowej.Do dzisiejszego dnia Gont zachowuje się bardzo dobrze niema żadnych ubytków..Takich wykonawców więcej...

Agnieszka Wojtach

Z wielką przyjemnością polecam firmę Roberta Bielaka, która w mojej ocenie należy do firm o najwyższym poziomie profesjonalizmu. Z usług firmy skorzystałem w 2015roku. Od początku budowy nie miałem żadnych zastrzeżeń, co do jakości oraz terminowości realizowanych prac. Ponadto chce podkreślić pełne zaangażowanie, doradztwo, kompleksowe podejście do zlecenia oraz miłą atmosferę, która towarzyszyła w naszych relacjach od samego początku. Rzadko spotykany na naszym rynku był też stosunek do mnie jako do klienta. Życzliwość, otwartość i ogromna uczciwość. Nie wspomnę już o komforcie w postaci pełnej kontroli nad koordynacją wykonywanych prac. Z tą firmą można być pewnym, że wszystko będzie tak jak być powinno.

Aneta

@Tomek, Twój opis i ocena firmy Robgont z poziomu klienta może być kluczowa dla wielu osób, które rozważają skorzystanie z usług tej firmy. Czy był to Twój pierwszy kontakt i praca zlecona firmie Robgont? Co wpłynęło na to, iż zdecydowałeś się na skorzystanie z usług akurat tej firmy? Polecenie przez znajomego, czy może jakieś inne czynniki? Przedstaw, proszę, jak to wyglądało.

Tomek

Wykonanie stanu deweloperskiego domu jednorodzinnego wg projektu dw 11 gotowego budowa marzec-wrzesień 2016. Rzetelność i fachowość, to główne cechy warte podkreślenia. Cena za usługę przyzwoita jak na warunki krakowskie. Firma Rob-Gont zatrudnia pracowników z dużym doświadczeniem budowlanym, co można było zauważyć oceniając jakość robót i organizację na stanowiskach pracy. Wszystkie prace zostały zakończone w terminie i zgodnie z zasadami sztuki budowlanej. Polecam firmę Rob-Gont. jako solidnego partnera dla inwestora.

Aneta

@Adam Wieczorej, Twoje zadowolenie z poziomu klienta firmy Robgont, jest bardzo pomocne dla osób, które w przyszłości mają zamiar skorzystać z ich usług. Możesz do swojej wypowiedzi dodać informację, czy było to Twoje pierwsze zlecenie, które powierzyłeś tej firmie? Co wpłynęło, na to, iż zdecydowałeś się akurat na firmę Robgont?

Adam Wieczorej

Firma podjęła się wybudowania mi domu z bali. Jestem doświadczonym architektem. Znam się na rzeczy i umiem kontrolować ekipy, z którymi współpracuję. Tutaj byłem bezrobotny. Ekipa dokładnie wiedziała co ma robić i nie trzeba było nad nią stać z batem. Podziwiam sprawność i fachowość ekipy budującej mój dom.

Aneta

@Tadeusz, czy jesteś pracownikiem tej firmy? Jeśli tak, to napisz proszę jakieś szczegóły dotyczące warunków oferowanych przez tego pracodawcę. Jak aktualnie przedstawia się sytuacja w Robgont? Czy firma prowadzi obecnie jakieś ciekawe rekrutacje?

MATEUSZ

ODRADZAM Z RĘKĄ NA SERCU. Firma założyła gont krzywo, zostawiła go brudnym pozostawiając niedokończone prace, klepki odpadają. Bardzo przykre doświadczenie we współpracy z właścicielem. Ekipa, która przyjechała to chłopaki z Ukrainy, którzy przyznali się, że niektóre prace wykonują po raz pierwszy. Mam całą dokumentację rzeczoznawcy i zdjęcia, które pokazują jakość!

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Robgont? Dajcie znać, co o tym sądzicie. W ten sposób możecie ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

Edward

Naczytałem się sporo w Internecie o gontach drewnianych, które podobno obecnie przeżywają prawdziwy renesans. Po wielu latach powracają do łask. W związku z tym, że jestem na etapie budowy domu stwierdziłem dokładnie na czym to wszystko polega. Moje poszukiwania zakończyły się na firmie Rob Gont, która wykonuje gonty drewniane. Lepiej nie mogłem trafić. Profesjonalna pomoc, doświadczenie i duża wiedza. To wszystko ma ta firma, która zajęła się dachem w moim domu. Oceniam ich na 5.Prosze pisac....

Tadeusz

Bardzo dobra firma jako pracodawca to ma ogromne znaczenie dla pracowników!!!

Mirosław Knor.@@@

Robciu zycze Ci wszystkiego dobrego abys dalej budował tak uczciwie jak u mnie hej góral.

Wojciech B..

Super Firma godna polecen...

LESZEK 4098

Firma Roberta Bielak wykonała dla mnie super altane z grubych bali oczywiscie kryta łupanym gontem .Oceniam ta firme na 5 nalezy sie panstwu taka ocena..Pozdrowienia z Opala

Anna H

Drodzy rodacy Pan Robert Bielak wykonał dla nas remont zabytkowej Dzwonnicy w Mętkowie.Prace zostały wykonane w jak najlepszym poziomie .

ANIA@9865

Dziękuje Panie Robercie za tak świetne wykonane pokrycie z gontu łupanego...

Bielak Pedal

Oszust!Zadnych umow!Nie wyplaca do konca.W trakcie pracy zmienia warunki platnosci.Prosze uwazac!Nie daj sie oklamac!!Bardzo prosze o pozostawienie tej opinii poniewaz jak widze zostaja tylko pozytywne komentarze,a pozniej ludzie maja problem!!!!

Łukasz123

Polecam Rob-Gonta!!!!!

Zostaw opinię o Robgont - Raba Wyżna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Robgont