Opinie o Pentair Poland Sp. z o. o. w Dzierżoniów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Pentair Poland Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pentair Poland Sp. z o. o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pentair Poland Sp. z o. o. w Dzierżoniów

Julia

@Pracownik, a jakie otrzymałeś warunki zatrudnienia na początek pracy w Pentair Poland? Czy zostało zapewnione ci wstępne szkolenie? Czy pozostali pracownicy byli dla Ciebie pomocni w przypadku trudności? Jak oceniasz swoje początki w Pentair Poland?

Wojciech

Musisz słuch mieć dobry, skoro takie rzeczy słyszysz. A skoro tyle już wiesz o zarobkach, to skąd zainteresowanie firmą i pomysł, że minimalna nie dotyczy też spawacza? Poczekam tu z Tobą to może nam kto, precyzyjniej określi, jaką stawką dla spawacza, a jaką choćby dla magazyniera, i co tam trzeba umieć?

Czy Pentair Poland Sp. z o. o. organizuje staże dla studentów?

Widziałem jaki czas temu rekrutacje na inżyniera elektryka, inżyniera produkcji a na zwykłego pracownika można się dostać bo takie stanowisko by mnie interesowało. Prócz szkolenia BHP jest też wdrożenie stanowiskowe tak żeby od pierwszych dni bez problemu wejść w obowiązki? Czekam na informacje.

damian

Czy trzeba mieć ukończone szkolenia?

Piterr Nowy wpis
@damian

Tam szkoły nie trzeba mieć koordynatorzy co pracują niektórzy są bez szkoły po zawodówce.

Pracownik produkcji
@Julia

Szkolenie wstepne jest rowniez bhp. Sa nowe ubrania robocze rozmowa wstepna opinia kierownika do kadr i kwestia dogadania sie o kase. W moim przypadku wszytko ok rowniez stawka.

Wojciech Nowy wpis

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Pentair Poland Sp. z o. o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Dzierżoniów
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Dzierżoniów
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Designer
Harris Calorific International
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK

Czy istnieje możliwość rozwoju w Pentair Poland Sp. z o. o.?

Ala

Ten zakład to jedna wielka porażka alfy same baby w domach a oni się innymi interesują w zakładzie .Co to za kierownictwo nie widzą co się tam wyprawia przełożeni sami nie lepsi .

Elżbieta
@Ala

Aha? A to oni jakiejś pracy tu nie mają do zrobienia, że takie rzeczy podobno robią? No bo w sumie to co konkretnie do ich obowiązków powinno tutaj należeć?

Ala
@Elżbieta

Bardziej ich zajęte (usunięte przez administratora) interesują niż praca .Praca to porażka tam nie wiedzą kto czym żądzi i po co wogule są .

pentair

Tak jak inni tutaj piszą wszystko się zgadza. Mimo zapewnień że dadzą informację zwrotną to jej nie ma w wyznaczonym terminie. Oczywiście wszystkich zapewniają że do dwóch tygodni będzie info zwrotne. Jak im zwrócić na to uwagę to się jeszcze głupkowato cieszą kadrowe jakby miały jakieś psychopatyczne ciągotki. Jak to ktoś tu na forum napisał o nich "prowincja". W dodatku te same ogłoszenia o poszukiwaniu pracowników ciągle widnieją czy to na szeregowych pracowników czy na wyższe stanowiska, rekrutacja jest stała. Co świadczy o tej firmie. Tak więc skoro na wszystkie stanowiska ciągle rekrutują to albo im się ta firma tak mocno rozwija, lub może po prostu taka olbrzymia rotacja. Albo panie z kadr muszą udowodnić sens swej bezsensownej egzystencji i dlatego ciągle rekrutują i coraz więcej ich tam potrzeba, bo i specjalistę ds. rekrutacji poszukują i mają tyle rekrutacji, że nie mogą dać ludziom info zwrotnego bo maja taki zap******, że nie idzie załadować :)

@pentair

To prawda co piszesz cieszę się że już tam nie pracuje,trafiłem teraz do dobrej firmy , event to beznadzieja zawsze się zastanawiałem po co tyle kadrowe u mnie firmie kadrowa jest jedna i jeszcze na pół etatu i obsługuje tyle samo ludzi co w tej firmie, mam zarobki większe o naprawdę dużo prócz świąt mam płacone tak zwana 13 pensję . Szczerze nigdy bym do tej firmy nie wrócił chodź długo pracowałem 8lat.

Szefi
@Pierre

A do jakiej firmy poszedłeś?

Elżbieta

Aż trudno mi w to uwierzyć, żeby koordynator miał takie podejście co do pracowników. Bo ktoś tu napisał jeszcze niedawno, że na zgłoszenie złego traktowania nie było słusznej reakcji. Faktycznie w ten sposób reagują tutaj na problemy ludzi czy ktoś delikatnie przekoloryzował?

Radek

Firma nie ma kompletnie podejścia do pracownika, jest stosowany (usunięte przez administratora) po zgłoszeniu tego koordynatorowi usłyszałem "to się zwolnij" przełożeni to porażka, nadgodziny i soboty są tylko dla tych których lubi Twój przełożony, marne szanse rozwoju i dorobienia jakiejkolwiek dodatkowej gotówki o atmosferze nie wspomnę.

Czy Pentair Poland Sp. z o. o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Robert m

A jak z zarobkami ?i jakie na stanowisku spawacz, warunki pracy?

Hej, czy w firmie Pentair Poland Sp. z o. o. płacą za nadgodziny?

Mix

W każdej firmie muszą zapłacić za nadgodziny zgodnie z kodeksem pracy.

Pierre

Jak będziesz chodził do kadr i się upominał to ci wpłaca za nie więcej 3miesiące, będą ściemniać że się nie odbiłes .

On

Nie polecam tej firmy, brygadzista bardzo nie miły, Panie z biura nie wiedzą o co chodzi źle wykonują swoją pracę, zaniedbania bhp , brak szacunku dla pracownika, nawet o urlop trzeba prosić.

Robert
@On

Wymieniłeś wiele negatywnych aspektów, ja dla odmiany zapytam o pozytywy pracy w Pentair Poland. Czy takowe istnieją Twoim zdaniem, a jeśli tak to co to konkretnie jest? Daj znać!

@Robert

Nie ma niestety,długo pracowałem i nic pozytywnego w tej firmie nie widziałem.

Gringo

Jakie stawki na prasy krawędziowe ? Ile zmian i czy soboty obowiązkowe ?

@Gringo

Stawka jak w każdej firmie - jeden ma 2k drugi 3k zależy ile jesteś wart.

Robert

Rekrutacja w tej firmie to porażka ! . Firma nie chce przyuczyc nowych pracowników tylko mają wymagania za śmieszne pieniądze. Nie polecam.

@Robert

Rekrutacja w tej jak i wielu innych jest poniżej krytyki natomiast jest to mocno związane z tym co oferują kandydaci i co sobą reprezentują - zapewne jak w każdej innej firmie w tym kraju.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Pentair Poland Sp. z o. o.?

Mix

Firma pracuję w systemie 2 zmianowym zależnie od zapotrzebowania na danym stanowisku produkcyjnym.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Pentair Poland Sp. z o. o.? Ktoś coś?

urhelke

Pierwsze słyszę o takim trybie pracy w tym zakładzie.

Tomasz

Witam Na jaką stawkę można liczyć na stanowisku spawacz Tig ?

Witam, czy może ktoś napisać jak wygląda praca w dziale zakupów, konkretnie na stanowisku Buyer? Jak układa się współpraca z przełożonymi ?

Stefan
@Ania

Przeanalizowałem oficjalną stronę internetową firmy Pentair Poland pod kątem ewentualnych ogłoszeń o pracę, jednak niestety nic nie znalazłem. Wiecie może, czy firma poszukuje nowych pracowników?

Alaa

dzięki za info Robercie, wiec który zakład polecasz na strefie? Czy do Metalisa ciężko jest się dostać? Odp

@Alaa

Nie wiem nic o Metalisie. Jakoś nie jestem skłonny do polecania któregokolwiek zakładu. Można raczej wybierać mniejsze zło. ;) W Cooperze kobiety nie mają ciężkiej pracy, a zakład chyba płaci nieźle. Chyba, bo większość kobiet pracuje na konfekcji. Ja pracowałem na ekstruzji i na początek miałem 2400 netto. Warto próbować do Broena. Mam tam kilku znajomych i mówią, że płacą najlepiej na strefie, ale nie wiem ile. Rotacja bardzo mała, rzadko kiedy przyjmują ludzi, bo się nie zwalniają. Akurat ostatnio potrzebowali ludzi do składania zaworów. W Alphavision można liczyć na początek na 2500-2600 brutto, ale nie wiem nic o pracy, też mała rotacja, zakład daleko i trzeba dojeżdżać samochodem. W Mecfilu zaproponowali mi kiedyś mniej niż minimalną krajową, więc nie polecam. Nie wiem zbyt wiele o tym jak wygląda na strefie praca z punktu widzenia kobiety. Mam jedynie kilka koleżanek w Cooperze i im praca tam odpowiada, facetom mniej.

djfhsodhfohfodsh
@robert

w uszczelkach nie mają ciezkiej pracy? Stary w (usunięte przez administratora) byeś (usunięte przez administratora) widziałeś... trafisz na dział zwany volvo to ci pseudo koordynator pokaze co to praca... potrafi tylko szantażować i zmuszać do nadgodzin.... a kasa sory ale jest śmieszna. TO NIE TEN ZAKŁAD CO KILKA LAT TEMU.... (pracuje tam ponad 10 lat)

@djfhsodhfohfodsh

Jeżeli chodzi o pracę DLA KOBIET to w niektórych firmach na strefie mają zdecydowanie ciężej niż w Cooperze. A przy tym gorzej płatne.

@robert

Chociaż może zależy na jakich przełożonych w Cooperze się trafi, znajome nie narzekają na robotę.

Magda
@robert

Totalna bzdura ... jak mogliby zaproponować mniej niż najniższą krajową w Mecfil, przecież nie mogą tego zrobić, najniższa krajowa to najniższa krajowa nie mogą dać mniej.

alaaaa

Witajcie zwracam się do osb już pracujących w tej firmie wytłumaczcie co z ta firma jest nie tak , ze agencja od wielu mies od pon do pt na olx wystawia co dzień te same ogłoszenia o naborze do tej firmy.. bo z mojego punktu widzenia to nie jest normalne bo w normalnych zakładach zatrudniają ze 2/3 razy w roku a nie w kazde dni powszednie...? Czy chodzi o to , ze praca jest ciezka i ludzie sami odchodzą czy o cos innego. Odp zorientowani....

@alaaaa

Pracowalem tam i znam odp na te pytanie pierwsze to nie szanowanie lidzi dwa kasa tam nikt nie będzie pracował dlugo bo tam jest zla organizacja

Joe
@alaaaa

Rekrutacja na stanowisko kierownicze - porażka. Pierwszy etap - dwie osoby rekrutujące, rozmowa miła i rzeczowa. Super. I na tym koniec pozytywów - trzeci rekruter spóźnia się pół godziny... i zaczynamy od nowa. Drugi etap - dyrektor zakładu spóźnia się 40 minut i bez słowa przepraszam zaczyna czytać cv kandydata siedzącego przed nim. Trochę żenujące. Jeżeli z takim brakiem szacunku podchodzą do potencjalnego pracownika to nie mam ochoty sprawdzać jak traktują kogoś, kto już jest zatrudniony. No i oczywiście brak informacji zwrotnej o wynikach rekrutacji. Prowincja pozująca na wielki koncern.

Qwerty
@Joe

Potwierdzam. Byłam, sprawdziłam i odeszłam. Nie polecam, no chyba że ktoś lubi pracę w chaosie..

@Qwerty

Może napiszesz bardziej konkretną wypowiedź na temat Pentair Poland jako pracodawcy? Na ten moment Twoja opinia jest mało konkretna i może być niezrozumiała dla użytkowników forum. Napisz proszę szczegóły dotyczące warunków zatrudnienia. Chodzi mi o oferowaną umowę przez firmę na początku współpracy, a także jak zmienia się ona wraz ze stażem pracy w firmie. Myślę, że warto doprecyzować te kwestie.

Lechu
@Julia

Brak narzędzi musisz o nie walczyć lub brać z innych działów, bałagan i nielad organizacyjny i praca z niektórymi ludźmi na montażu wola o pomstę do nieba... Ogólnie majster ma gdzieś swoich podwładnych robisz raz tu a te aż tu.... Szkoda siły na ten bylejaki zakladzik

@Lechu

Czy ze względu na wspomniane przez Ciebie warunki pracy, Pentair Poland nagradza Was w dodatkowy sposób? Na przykład poprzez udzielanie pozapłacowych świadczeń i inicjatyw. Wśród pracodawców popularne są dofinansowania do karty sportowej lub prywatnej opieki medycznej.

Hubert
@Lechu

a mówiliście komuś z kierowników że takie narzędzia są potrzebne?

Czesc. Napiszcie jak wygląda tam praca kobiet . Dzięki.

anonymiss
@anonymous

Jeżeli chodzi o produkcję, większość kobiet pracuje na montażu, kilka także przy maszynach CNC. Praca kobiet lekka, z wyjątkiem montażu Comline, tam jest wyraźnie ciężej niż na innych działach i żeby zrobić normę trzeba 8 godzin zaiwaniać. Ogólnie znośnie, w miarę czysto, nie śmierdzi gumą, aluzja chyba oczywista. ;)

anonymiss
@anonymiss

A dokładniej jeżeli chodzi o pracę: produkcja i montaż szaf dla przemysłu. Na produkcji ustawiasz i obsługujesz maszyny wycinające/gnące detale, na montażu składasz dany model szafy na podstawie danej instrukcji stanowiskowej, przez pierwsze dni/tygodnie pomagają Ci bardziej doświadczeni pracownicy. Atmosfera przyjazna, z tym że "na górze" panuje chaos, co często odbija się na montażu/produkcji. Ale jak się tym nie przejmujesz i robisz swoje to jest dobrze.

Zostaw merytoryczną opinię o Pentair Poland Sp. z o. o. - Dzierżoniów

• Jak się pracuje w Pentair Poland Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pentair Poland Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Pentair Poland Sp. z o. o.