Korexbud Sport Sp. z o.o.

Adres: Spółdzielcza 15, 32-300 Olkusz

NIP: 6372196882 KRS: 0000591144

Korexbud Sport Sp. z o.o.

Opinie o Korexbud Sport Sp. z o.o.

takaprawda

Jeżeli podoba ci się survival i(usunięte przez administratora) po 16 godz na dobe (po przeliczeniu wynagrodzenia wychodzi ok 5 zł /h - umowa zlecenie), Spanie na mega syfiarskich, wyciągniętych ze śmietnika materacach. Śpisz hali na której przed chwilą pracowałeś, bez dostępu do ubikacji i bieżącej wody - jeżeli jest w okolicy jezioro lub rzeka dasz rade!! Dasz rade zapi...la ponad 40 godzin bez odpoczynku ? - są takie sytuacje!!! Uważajcie na idiote który uważa się mega mózgiem a jest deblem!! Chcesz by cie wyruchał to zaparaszam!!

Sonia

Witam, Korexbud istniejąc na rynku od kilkunastu lat był dystrybutorem wielu podłóg sportowych. Średnio co rok lub dwa, zachęca inwestorów i firmy budowlane do jakiejś nowej podłogi. Kolekcjonuje dokumenty poszczególnych produktów, przedstawia oryginalne rozwiązania po czym na hali często montowane są kiepskie imitacje. Właściciel firmy żeruje na niewiedzy inwestorów oraz pazerności firm budowlanych. Jakość prac uzależniona jest od instalatorów i oczywiście materiałów. Ponadto Właściciel wykorzystuje wysokie bezrobocie w swoim regionie. To wszystko składa się na niską cenę finalną. Korexbud ma na swoim koncie wiele reklamacji, kilka spraw sądowych, ale dalej dzielnie promuje kolejne nowe rozwiązania. Nie można Właścicielom odmówić samozaparcia i konsekwencji w dążeniu do wyposażenia jak największej liczby obiektów sportowych w podłogi sportowe o niskim koszcie oraz takiej samej jakości i żywotności:)

Dominika
@Sonia 03.05.2016 20:30

Jakby jeszcze płacił podwykonawców w terminie to mógłby mieć na stronie Rzetelna Firma ,,a nie tylko ikonkę hehe po naciśnięciu której okazuje się że nie bierze udziału w programie :)) nie polecam.

Zostaw opinię o Korexbud Sport Sp. z o.o. - Olkusz

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Korexbud Sport Sp. z o.o.