Opinie o Korexbud Sport Sp. z o.o. w Olkusz

Korexbud Sport Sp. z o.o.
2 1 5 5 1
Wiktoria Nowy wpis

Dawno nikt nie pisał nic o tym, jak się pracuje w Korexbud. Trochę mało jest w internecie informacji o tej firmie.Często zdarzają się nadgodziny?

TakNie
J. Nowy wpis
@Wiktoria

Bardzo często zdarzają się nadgodziny które niestety nie są płatne, nie polecam pracodawcy, problem z wypłatami. Przez ciagle krzyki na pracowników bardzo duży przemiał ludzi w firmie.

TakNie
takaprawda Nowy wpis

Jeżeli podoba ci się survival i(usunięte przez administratora) po 16 godz na dobe (po przeliczeniu wynagrodzenia wychodzi ok 5 zł /h - umowa zlecenie), Spanie na mega syfiarskich, wyciągniętych ze śmietnika materacach. Śpisz hali na której przed chwilą pracowałeś, bez dostępu do ubikacji i bieżącej wody - jeżeli jest w okolicy jezioro lub rzeka dasz rade!! Dasz rade zapi...la ponad 40 godzin bez odpoczynku ? - są takie sytuacje!!! Uważajcie na idiote który uważa się mega mózgiem a jest deblem!! Chcesz by cie wyruchał to zaparaszam!!

Tak1Nie
Sonia

Witam, Korexbud istniejąc na rynku od kilkunastu lat był dystrybutorem wielu podłóg sportowych. Średnio co rok lub dwa, zachęca inwestorów i firmy budowlane do jakiejś nowej podłogi. Kolekcjonuje dokumenty poszczególnych produktów, przedstawia oryginalne rozwiązania po czym na hali często montowane są kiepskie imitacje. Właściciel firmy żeruje na niewiedzy inwestorów oraz pazerności firm budowlanych. Jakość prac uzależniona jest od instalatorów i oczywiście materiałów. Ponadto Właściciel wykorzystuje wysokie bezrobocie w swoim regionie. To wszystko składa się na niską cenę finalną. Korexbud ma na swoim koncie wiele reklamacji, kilka spraw sądowych, ale dalej dzielnie promuje kolejne nowe rozwiązania. Nie można Właścicielom odmówić samozaparcia i konsekwencji w dążeniu do wyposażenia jak największej liczby obiektów sportowych w podłogi sportowe o niskim koszcie oraz takiej samej jakości i żywotności:)

Tak2Nie

Dominika Nowy wpis
@Sonia

Jakby jeszcze płacił podwykonawców w terminie to mógłby mieć na stronie Rzetelna Firma ,,a nie tylko ikonkę hehe po naciśnięciu której okazuje się że nie bierze udziału w programie :)) nie polecam.

Tak3Nie

Zostaw opinię o Korexbud Sport Sp. z o.o. - Olkusz

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Korexbud Sport Sp. z o.o.