4 Dodaj opinię

Opinie o Verona Consulting

Filtruj opinie po kryteriach:

nie z łapanki
@Weronika

Tak naprawdę to ile zarobię zależy w dużej mierze ode mnie. Na wysokość wypłaty składa się 1) ilość przepracowanych godzin (wymagane jest minimum 30/tygodniowo) i tak przy 160 godzinach w miesiącu otrzymuje około 2200 netto za same godziny. 2) Premia uzależniona od wyniku (tzn średniej ilości zaproszeń na godzinę) i wynosi kilkaset złotych. Jak w 90% firm z branży telemarketingowej oferowana jest umowa zlecenie z bezpłatnym ubezpieczeniem tak dla pracownika jak i bliskich.

Tak56Nie4
mouzes

Fajni ludzie, proste wymagania, pieniądz na czas, klimatyzacja (jak dobrze wejść do biura z tej patelni), i nie trzeba mieć jakiegoś super CV wystarczy, że chcesz gadać :)

Tak21Nie2
Kałamarnica 1 2 3

W większości call center są jakieś problemy. A to kasa nie na czas a to kadra upierdliwa i mobbing jest normą a to trzeba sprzedawać jakieś pierdoły... Tutaj nie ma sprzedaży, kadra zaczynała od słuchawki więc zna specyfikę tej pracy od podszewki i służy pomocnymi radami. no i zarobki bardzo dobre o wiele wyższe niż minimum krajowe i wypłacane zawsze na czas.

Tak43Nie8
zosia

zdania na temat pracy na słuchawce mogą być skrajnie różne... tak czy inaczej vc działa już 5 rok i powiem tak jeśli chodzi o rodzaj projektów, terminowość i wysokość zarobków, lokalizację, godziny pracy, to naprawdę nie ma się czego wstydzić

Tak13Nie1
Ewa

Powiedzcie mi, jak to jest tam z wynikami. Słyszałam, że trzeba mieć dziennie powyżej 20 zaproszeń. Co się dzieje jak nie zrealizujemy normy?

Prosto
@Ewa

To nie jest takie trudne, wiadomo, że przez pierwszy tydzień czy dwa patrzą przez palce a jak potem sobie nie radzisz to masz różne szkolenia, na poczatku (jestem tu od 3 mies) robiłem 10-12 teraz spokojnie 20-24, różnie jest ale naprawdę podstawa to nastawienie, upór, cierpliwość. Pozdrawiam.

Tak5Nie2
Stary wyga
@Prosto

zaproszenia są robione na siłę... tzn "niech Pani poda imię i nazwisko i nara" reszta ich nie interesuje. Tak to wygląda....

ktoś z dkj
@Stary wyga

Taaa.... stary może i jestes ale wyga z Ciebie żaden :) Od tego jest dział kontroli jakości by zaproszenia miały "ręce i nogi", jak zapraszasz na odpierdziel to długo nie popracujesz bo dkj wyłapie wszystkie Twoje błędy. Może w jakiś firmach "krzak" takie numery by przeszły ale na 100 procent nie tu.

Damian
@ktoś z dkj

Pracuję tu już 1,5 roku i wiele osób tak robi zaproszenia na siłę i nikt ich nie zwalnia, a dkj się tym nie przejmuje. Byle jakie zaproszenia i tak są przepuszczane , żeby tylko były...

Przemo

Przyzwoite call.

Leokadia
@Przemo

po tych 8 godzinach przepracowanych w tym cc nie wiem jak się nazywam... Ludzie krzyczą i straszą , a każda rozmowa jest stresująca

Jadwiga

Potwierdzam, że to dobry pracodawca. Potwierdzam, bo nie miałam na leki , a od kiedy tu pracuję to stać mnie nawet na to , żeby pójść na dancing z koleżankami z klubu seniora. Te dziewczyny wszystko tłumaczą ładnie i rozmawiam sobie z takimi babciami jak ja i mi to pasuje, bo sobie o życiu pogadam.

Lubię

Lubię ludzi tutaj pracujących bez nadęcia i panoszenia się. Praca nie jest leciutka ale bez przesady nie jest to jakaś wykańczalnia.

Tak8Nie
otóż to!
@Lubię

Fajni ludzie i fajne pieniądze.

Zuzia

Tutaj odnalazłam swoje drugie życie! Teraz wiem co chcę robić w życiu - wspinać się po szczeblach kariery w telemarketingu w tej firmie! Zarabiam tutaj więcej pieniędzy od (usunięte przez administratora)i chwalę sobie tą pracę. Spełniam się jako pani konsultantka ds. umawiania spotkań. Praca biurowa, czysta i od 8 do 16 , więc godziny idealne. Polecam każdemu , kto chce sporo zarobić, lubi rozmawiać , a tu dodatkowo można odnaleźć swoje powołanie.

Dominik

Nie jest to najlżejsza z prac ale wszystko inne jest na plus. Lokalizacja, ludzie (również kadra :D ) i hajs.

Basista

Trzeba się przyzwyczaić ale poza tym wszystko spoko.

O!
@Basista

Fakt :) pierwsze dni były dziwne he he ale teraz... tak czy inaczej wolę nawijać niż dźwigać ciężary.

Nick

Pieniądze to pieniądze. Tutaj naprawdę płacą a nie jak w niektórych krzaczorach... Mnie osobiście bardziej odpowiada gotówka. Z tego co wiem można to ustalić indywidualnie. Nie wiem jaki to problem. Bardzo solidny pracodawca.

Weronika

Pieniądze są wypłacane u Państwa na konto czy do ręki????

Nick
@Weronika

Kwestia ustalenia.

Henry

Mogę jedynie dodać, że firma ma w ogóle opinię bardzo dobrego pracodawcy.

Tak8Nie
generał
@Henry

Taka jest prawda. Nikt nie musi tu pracować, nie ma obowiązku. Choć każdy może. Dlatego z niesmakiem patrzę na malkontentów.

Aniela

Tutaj odnalazłam drugą młodość, wśród młodych ludzi i wyrozumiałej kierowniczki. (usunięte przez administratora) pomimo tego wszystko krok po kroku zostało mi wytłumaczone i teraz dorabiam sobie do emerytury i to wcale nie małe pieniążki. Jestem zadowolona , bo do tej pory starczyło mi ledwo na lekarstwa , a teraz dzięki tej pracy to czasami z koleżankami wyskoczę na koniaczek na miasto.

Tak8Nie2
Ktosia
@Aniela

Bez przesady... niemniej call center rzeczywiście dobre a pracodawca wypłacalny.

Po prostu
Nazwa działu: Telemarketing

Nie jest to spełnienie marzeń ale hajsik na czas i co do złotówki :)

Gargamel

Może to nie jest praca wymarzona ale pieniążki pewne a projekty łatwe sama robota nieco monotonna i automatyczna.

maruda

ważne nie przyjmować do siebie różnych słów... tak już jest w telemarketingu, pensje na czas, i fajna miejscówka ale na dłuższą metę można się wypalić, tak czy inaczej lepiej tu pracować niż nigdzie albo za jakieś psie pieniążki

Tak7Nie
Wola boska
@maruda

Myślę podobnie. Co najważniejsze kasa lepsza niż na niejednej umowie o pracę.

Zbyszek

Przyjmujeta do pracy jeszcze ? Bo tera u mnie redukcja etatów na taśmie na sortowni makulatury jest, a takto do was bym od sierpnia se przyszedł, co ?

Tak7Nie5
Odpowiedzialna
@Zbyszek

Nie przyjmujemy już do pracy. Proszę szukać na innych sortowniach.

Tak11Nie2
księgowa

Pensja zawsze na czas! I dla tych, którzy z różnych powodów pracowali kilka dni a nawet dla tych, którzy tylko kilka godzin. Tylko jeśli np. pracowałaś 19-20 lipca to pieniążki otrzymasz maksymalnie 15 sierpnia. I tyle.

Tak7Nie
Ewka
@księgowa

Pracuję tu od prawie roku i nigdy się nie zdarzyło ani opóźnienie ani niewypłacenie komuś należności.

Arleta

W przypadku rozmyślenia i rezygnacji z pracy po kilku dniach nie wypłacają pensji za przepracowane godziny !

TakNie6
teraz i tu
@Arleta

Kłamstwo! Wypłacają zawsze nawet za przepracowanych kilka godzin. Tylko nie na żądanie jaśnie pani a pomiędzy 10-15 każdego miesiąca.

teraz i tu

Praca w call center to nie jest taka łatwa sprawa, naprawdę trzeba być odpornym psychicznie można się zahartować to zawsze się przyda w życiu, jak za tego rodzaju zajęcie to płacą lepiej niż za stanie na kasie czy inne prace za najniższe krajowe. Wiadomo, że jak znajdzie się coś za powiedzmy 3500 do ręki to pewnie zmienię ale ludzi tutaj i doświadczenie będę zawsze wspominać dobrze.

Veronka jest OK
Nazwa działu: Telemarketing

Żadna praca nie hańbi a już na pewno nie ta! To ciężka i żmudna praca nie zawsze z miłymi respondentami. Nikt tu nikogo do niczego nie zmusza wiadomo, że telemarketing to forma reklamy i pewne przerysowania istnieją ale nie ma mowy o jakimś przymusie i wciskaniu czegoś na siłę! Praca na słuchawce generalnie w każdym cc jest podobna tylko, że zdarzają się "firmy" oszukujące i niewypłacające zarobków swoim pracownikom. Verona do takich nie należy! Wszystko jest wypłacane co do grosza i bez poślizgów. Nawet dla osób, które dajmy na to przepracowały 1 czy 2 dni. Lokalizacja w centrum miasta, stołówka, winda, klimatyzacja, toalety + przyzwoite zarobki dla pracowitych. Wiadomo nie każdy się odnajdzie ale jak złapiesz bacykla to naprawdę nie masz powodu do narzekań. Przyjdź i sprawdź!

Łyk end
@Veronka jest OK

Jest tak... prawda tylko trzeba swoje wysiedzieć i jak dobry wynik się zrobi to i 3 na czysto nie jest czymś dziwnym ale trzeba zap... gadać, przekonywać, gardło zdzierać, nie ma to... tamto... nic za friko.

Edmund

Dzień dobry. Mam do Państwa pytanie. W chwili obecnej niestety jestem bezdomny. Czy mam szansę na zatrudnienie u Państwa w firmie? Raczej się nie spóźniam i lubię rozmawiać z ludźmi. Jestem po odwyku i chcę zacząć nowe życie, aby mieć te parę groszy w kieszeni na podstawowe produkty. Proszę o jak najszybszą odpowiedź. Z góry dziękuję.

Tak1Nie1
om mani padme hum
@Edmund

Zapraszamy. Każdemu dajemy szansę :) Tylko tu nie śpimy i nie pijemy :D

Tak3Nie1
Natalia
@om mani padme hum

To już do tego doszło w tej firmie?!

@Natalia

Jeśli Pani nie widzi, że ktoś tu sobie żarty robi to trudno. Inna sprawa, że nie segregujemy ludzi na sorty. Ważne by być: punktualnym, pracowitym, czystym. Tyle i jak się często okazuje AŻ tyle.

Pomocna
@Edmund

Witam. Zachęcam do kontaktu telefonicznego,bądź osobistego w siedzibie firmy.

Uprzejmość dla uprzejmych

Uprzejmość dla uprzejmych, pieniądze i praca dla pracowitych.

@Uprzejmość dla uprzejmych

ile Państwo płacą informatykowi? jestem bardzo pracowity, nigdy w Radomiu nie otrzymałem godnej pensji jak Pani to skomentuje?

@Programista wyklęty

Mamy bardzo dobry zespół informatyków. Nie jestem informatykiem i nie wiem ile zarabiają ale myślę, że nieźle bo robią super robotę. Proszę przyjść i porozmawiać. Przynieść ze sobą (nie wiem jak to się nazywa w języku informatyków) swoje "portfolio" i już.

@Uprzejmość dla uprzejmych

tak, super robotę portfolio prac w call center hmmmmm rozmawialiśmy na temat współpracy na etapie rozmowy o wynagrodzeniu z tego co pamiętam, Państwo zamarli :) Na pewno to oznaka wysokich pensji w Veronie :) Nie skorzystam z propozycji :) Nie mniej jako call center słyszałem wiele pozytywnych opinii

om mani padme hum

Prawda jest tak, że każdemu dajemy szansę i to nie na minimalne zarobki. Kto pracuje ten ma.

@om mani padme hum

nie przypominam sobie, bym miał szansę pracować dla Państwa jako informatyk :D Nie przesadzajmy

dolares

Nie jest źle przynajmniej jeśli chodzi o kasę.

Wiesiek

Do pracy nie zabiera mnie limuzyna mam blisko :) Pewne pieniądze i jak za ten rodzaj pracy to całkiem dobre.

Teresa

Czy tam do was do tej centrali to dojeżdżajom te służbowe busy? Bo ja to mam daleko i problem dojechać, a z Warszawskiej tu spod Jedlińska byśta mnie zabrały

Wiesiek
@Teresa

Szczęść Boże dobra kobieto. Niestety limuzyn nie podstawiają, może jak ruszy lotnisko będą helikoptery. Tymczasem wszyscy przybywają do biura indywidualnie (to znaczy, że sama musisz dojść). Stosunkowo dobre zarobki a i robota lżejsza niż na polu czy taśmie. No to tyle. Niech Ci się darzy.

qqryq

Jak już nikt ci nie chce dac pracy przyjdz tu i po prostu zarabiaj.

szara mysz

Ile godzin i jaka będzie jakość mojej pracy w dużej mierze zależy ode mnie, zarobki też. Tylko nie trzeba strzelać fochów i robić swoje a nie mędrolić :D

Nienadęta

Dzięki tej firmie moja sytuacja finansowa wreszcie jest stabilna. Od 8 do 16 robię swoje a potem mam czas na wszystko, kiedyś było dużo czasu ale bardzo mało pieniędzy teraz jest mniej czasu a więcej pieniążków i fajnie, sympatycznie.

jasne
@Nienadęta

I tak trzymaj! W domu tego nie wysiedzisz :)

Henryk

Halo, dzień dobry. Ja mom 75 lat, emerytura kiepska i do niej chciołbym dorobić, bo tak na co dzień to pasztetówka i suchy chleb jem. Sprawnie jeszcze piszo ja na klawiaturze. Czy dostołbym się do wos do firmy?

jasne
@Henryk

Jasne ;D zaprOszamy!

Tomasz

Dzień dobry, mam pytanie. Ukończyłem studia wyższe z psychologii i marketingu i chciałbym zacząć pracę u Państwa. Czy to jest możliwe jeszcze w lipcu?

wiedzący
@Tomasz

Najlepiej przyjść i porozmawiać. Możliwości jest wiele.

Zostaw opinię o Verona Consulting - Radom

Chcę opublikować:

Wiesz coś więcej o tej firmie ?

Bądź na bieżąco!

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie