Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!
Martyna
01.05.2016 14:34
Inne
Ten sklep na rubinkowie do kompletna porażka, ludzie tam chodza, bo nie ma innego pod nosem oprócz biedronki, w której nie zawsze można dostać to, co się potrzebuje. Syf, totalny syf! Mięso odraza swoim wyglądem, panie sprzedające je, ani dzień dobry, ani proszę. Na dziale mięsnym 3 kolejki po wędliny, druga po mięso i 3 sery, 2 babki obsługują dwie kolejki a 3 kolejka stoi po 20minut i czeka. Panie szczególnie chyba pani kierownik, krótkie włosy, grubsza strasznie nie miła, kasjerki pracują jakby z musu,ale co się dziwić jak pracują za 4,5-5zl . Gdzie poszanowanie człowieka? Hitem jest też południe, największy w eclerku ruch i otwarte 2 kasy ... Ludzie!!!!!! Lub piątek, tym bardziej że wydluzyli o godzinę otwarcie sklepu do 22, a na wieczór zostawiają jedną ostatnią kasę otwartą i dziwią się , że ludzie są źli. Brak słów na to miejsce, totalny syf, brak kultury, brak organizacji, mam nadzieję, że powstanie tam niedługo coś nowego.
Zostaw merytoryczną opinię o E.leclerc
Opinia
Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.