Finetto Sp. z o.o.

2 Dodaj opinię
Finetto Sp. z o.o.
2 58 50 5 1

Opinie o Finetto Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Martyna

Firma godna polecenia.

Tak3Nie3
Ania
 Opinia

Firma uczciwie podchodząca do wypłat- bez problemu z płatnościami, jeżeli kasa była obiecana to się zgadza

Kinga
 Opinia

Solidna firma, wspołpracuje bardzo rzetenie, można powiedziec, ze to dobry kontrahent z jasno okreslanym polem dzialania i sprawna realizacja zadan. polecam

Opinia

Dobre zarobki, normalni ludzie, fajna atmosfera w pracy.

Zenon

Polecam są super

Pati
 Opinia

Nie każdy dobrze wybiera sobie pracę i pewnie stąd jest niezadowolenie. Ja polecam pracę.

waldek
 Opinia

Gołym okiem widać, że komentarz sponsorowane albo własne. Ja odradzam jakikolwiek kontakt z tą firmą, każdy sam oceni prędzej czy później.

Tak3Nie
Współpracownik
 Opinia

Tylko tak dalej. Jestem zadowolony.

Opinia

Super firma. Brak zasad corpo. Szanują ludzi. Polecam.

Martyna

Firma godna polecenia.

Tak3Nie3
włodzimierz

szkoda czasu..

Tak4Nie3
Damian
 Opinia

Byłem bardzo zadowolony z pracy w Finetto :) Firma jest chyba jednym z najlepszych pracodawców. Oferuje fajne zarobki, dobrej jakości narzędzia pracy, elastyczne godziny i można skorzystać ze szkoleń co już w ogóle jest totalną rzadkością. Atmosfera taka fajna, że ciężko stamtąd odejść. Ludzie mega sympatyczni pomocni i przyjaźnie nastawieni :) Nie ma prawie żadnych wad przy takim zawodzie. Kto tam się na awanse szykuje. Chce się tylko robić swoje i godziwie zarabiać i być dobrze traktowanym :)

Enka
@Damian 16.11.2017 08:15

to dlaczego tam dalej nie pracujesz skoro było tak cudownie ?

Tak6Nie

dsf
 Opinia

OMIJAĆ Z DALEKA !!!! Mam złe doświadczenia z tą firmą !!!!

Tak14Nie3
Nowy
@dsf 11.12.2018 18:06

A jakieś konkrety?

TakNie2

Tak4Nie

Opinia

Twój komentarz ma negatywny wydźwięk, nie podajesz jednak argumentów, dlaczego nie odpowiada Ci praca w firmie. Innym osobom zaglądającym na forum zależy na uzyskaniu rzetelnych informacji, czy możesz zatem powiedzieć, z jakiego powodu jesteś niezadowolona?

Tak1Nie1

Opinia

@Em, jeśli wystąpiły problemy, o których piszesz, to czy zostały gdzieś zgłoszone? Wspominasz, że pracownicy często zostawali dłużej, czy nadgodziny były obowiązkowe? @Nick, czy obecnie jesteś tam zatrudniony? Może znajdziesz też jakieś pozytywne strony?

Net
@Natalia 24.09.2018 14:28

Przecież to widać że podbija forum pracownik portalu. Płacą wam za to ?

Tak1Nie1

Dobra
 Opinia

A ja wiem że portal gowork ma setki spraw w sądzie za robienie szmaty w sieci. Ta cała @em to była pracownica którą jest pustą i głupią (usunięte przez administratora) i zmyśla różne rzeczy aby sie zemścić za brak prowizji z nieróbstwa.

Ona
@Dobra 17.10.2018 08:11

Tyle negatywnych komentarzy to nie jest przypadek.(usunięte przez administratora) Nikt rozsądny nie będzie polecać pracy w tej firmie.

Tak2Nie1

Tak16Nie
Karol
 Opinia

A co takiego sie zdarzyło, że wystawiasz taką opinię?

Nick
 Opinia

Niestety takie opisywane rzeczy to norma. Nie polecam nikomu tej firmy!

Tak5Nie1

Tak18Nie
Były
 Opinia

Haha, dokładnie. Żałosna firma.

Tak9Nie

Wrrrr
 Opinia

(usunięte przez administratora) Lepiej zarobić o stówkę mniej niż pracować w takim otoczeniu i w takiej atmosferze. Zdecydowanie nie polecam.

Tak15Nie
 Opinia

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Biuro Rachunkowe Finetto Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się ważne!

Monika
 Opinia

ciekawi ludzie, miła atmosfera, mozliwość awansu, praca na satnowisku asystenta jest bardzo odpowiedzialna, wymaga dużo zaangażowania i organizacji. Praca na wysokich obrotach czasami robienie kilkunastu rzeczy na raz

Tak13Nie

junior
@Monika 16.11.2017 08:35

porażka

Tak6Nie1

Opinia

Ktoś z Was obecnie pracuje w Biuro Rachunkowe Finetto Sp. z o.o.? Na jakie warunki pracy można liczyć? Co możecie doradzić osobom zainteresowanym pracą w tej firmie?

a
 Opinia

Witam jaka jest aktualnie atmosfera w firmie i zarobki ? trzeba dlugo siedziec po godzinach ?

Tak6Nie

Opinia

@Krzysiu, jaką funkcję pełnisz lub pełniłeś w Biuro Rachunkowe Finetto Sp. z o.o.? Jak przedstawia się Twoje dotychczasowe doświadczenie z tą firmą? Jak wygląda organizacja pracy w tym miejscu?

Opinia

Dobre zarobki, normalni ludzie, fajna atmosfera w pracy.

Ania

Kinga

Karolina
 Opinia

Sama praca na kierownicze i specjalistyczne stanowiska jest. Od dłuższego czasu nie ma szeregowych ofert co jest chyba oczywiste. Ludzie się kurczowo trzymają i nie rzucają takiej fuchy.

Tak2Nie

Sylwia
 Opinia

Teraz do takich dobrych firm szansa zeby sie dostac jest nikla, a szkoda z tego co wiem placa przyzwoicie

Tak1Nie

Aneta
 Opinia

PLUSY Dość wysoki poziom profesjonalizmu Możliwości awansu Na niższych stanowiskach raczej stabilna praca Dużo można się nauczyć MINUSY Wysoki poziom stresu Bardzo trudna i specyficzna organizacja Wiele nielogicznych zachowań i procesów

Tak2Nie

GRZEGORZ
 Opinia

Firma Finetto to solidna firma, starająca się o ludzi . Jest to firma starająca się zapewnic dłuższy okres pracy, a nie tylko na krótką chwilę.

Tak1Nie

Darek
 Opinia

Opinie o państwa firmie mam jak najlepszą bezproblemowo przebiegała nasza współpraca

Klient
 Opinia

Bardzo pozytywnie oceniam współpracę z firmą Finetto, profesjonalne podejście do klienta, zaangażowanie, pomoc w załatwieniu wszystkich potrzebnych formalności. A co najważniejsze z kontaktu telefonicznego w razie potrzeby. Firma pozwala na zdobycie dużego doświadczenia. Wszystko zgodne z opisem. Polecam.

Justyna
 Opinia

Jesteście bardzo dobra firmą i napewno będę polecała Was,wśród moich znajomych. Pozdrawiam i do usłyszenia

Ola
 Opinia

Krótko powiem, że polecam pracę w Finetto z kilku powodów: 1. z powodu bardzo dobrego wynagrodzenia 2. bardzo pozytywnej atmosfery 3. elastycznego czasu pracy 4. benefitów dodatkowych 5. możliwości rozwoju i szkolenia się Pracodawca jest bardzo wart uwagi :)

Zostaw opinię o Finetto Sp. z o.o. - Katowice

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie