Opinie o Interarms sp z o.o. w Radom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Interarms sp z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Interarms sp z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - Odlewnictwo staliwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Interarms sp z o.o. w Radom

Szef

sprzęt z poprzedniej ery, zero bhp, wysyłanie na urlopy jak nie ma roboty, na krew iść nie można, pensje w miejscu stoją od dawna, zwalniają z dnia na dzień, porażka jednym słowem

jez
@Franciszek

Najpierw na początku roku jak są przestoje to zmuszają do wybierania urlopów, a potem pod koniec roku sie okazuje że na święta jak firmę zamykają to trzeba brać bezpłatny bo przecież postojowego nie zapłacą

Jadźka Nowy wpis

Naprawdę Firma nie funkcjonuje, tak jak ktoś niżej pisał? Małżonek szuka pracy i powiedział żebym tu zerknęła bo mieli ofertę na tokarza w 2022, to co się stało z ludźmi z tego działu?

Kiedyś szukano do tej firmy samodzielnej księgowej. Co prawda było to dwa lata temu... Orientujecie się, jak często to stanowisko jest wolne i można na nie zaaplikować? Chętnie bym się tu przyjęła. Firma oferuje możliwość awansu w związku z ciągłym rozwojem firmy. To ile po zatrudnieniu można już progresować na wyższe stanowisko? Na jakie wynagrodzenie można w ogóle liczyć? Tak około.

XD Nowy wpis

Ale jaja xD przecież ta firma praktycznie nie funkcjonuje od ponad roku a co dopiero mówić o jakimś rozwoju ????

Szef

Franciszek
@Szef

To nie można wykorzystać urlopu kiedy się chce np. na wakacje tylko trzeba trzymać na przestoje? Kiedy zwykle jest mniej pracy i wysyłają na wolne? Często to się zdarza?

jez Nowy wpis
@Franciszek

Łucja

No to bardzo zwięźle napisałeś ;p A co tam jest nie tak? Ktoś wspominał o słabym kierownictwie, ale to już pare lat temu. Nic się nie poprawiło od tego czasu? Czy na warunki albo wypłatę narzekasz?

@Łucja

Można by książkę napisać... a z tym kierownictwem to nie tak dawno było, ledwo co zwolnili Grzegorza, (chociaż podobno na kamerach siedzi), ale reszta kierowniczków też janusze, partolą robote i na pracownikach sie wyżywają. O pensjach to nawet nie ma co zaczynać dyskusji...

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Interarms sp z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Nie zwolniona

Już nie gadaj że taka tragiczna. W całym Radomiu wszyscy zwalniają, kryzys inflacja a tu tylko hejt. Lepiej że przenieśli i chociaż część , w tym mnie dało się odratować.

Zwolniona

1/3 ludzi zwoniona, 1/3 przerzucona na drugą firmę, a i z tamtej ludzi pozwalniali żeby zrobić miejsce na naszych. Najgorsze że nawet nie dawali wypowiedzenia tylko wyrzucili osoby którym się kończyła umowa, żeby było szybciej, jak ci się kończyła umowa to 2 dni przed powiedzieli że nie przedłużają, i to wszystko w grudniu, przed świętami. Firma tragiczna pod każdym względem, jak sie nie chce zostać wywalonym z dnia na dzień to radzę omijać

Alełeb

Nowy kierownik to jest jakaś porażka... Mobbing i kolesiostwo na porządku dziennym, pensje bardzo słabe, radzę omijać z daleka.

info
@Alełeb

W odlewni precyzyjnej obsada kierowników jest od kilku lat bez zmian . Nie pomyliłeś się ??

TO nie ten zakład

Nonan

Krzysiu, nie ten zakład

Paulina

A aktualna ocena to jaka, bo to ze dwa lata widzę, że minęły

@Paulina

Bez zmian, jak Grzeg...(usunięte przez administratora)stosował i jak do kobiet sie przyczepiał o za krótkie spodenki( i spódniczki) tak jest dalej. Wszelkie próby zgłaszania tego wyżej nic nie dają bo jest ulubieńcem kierownika i dzięki niemu kiero wie kto ile razy i ile minut był w łazience i ile papierosów wypalił w ciągu zmiany xD

@Alełeb

No cóż, dobrze że zużycia papieru tu nie weryfikują, bo to już zdawałoby się poniekąd dziwne. Tylko te kobiety to z biurze są z tymi spódniczkami? Żadna na odlewnię to by tak nie wyszła? ;p Generalnie są tam kobiety?

@Paulina

Kobiety z modelarni, jest cały dział, jak jest ciepło ti sie odpowiednio ubierają. Chodzi tu o prywatne ciuchy w których się przychodzi do firmy, pracują raczej w dresach itp

@Alełeb

Aha, no rozumiem. Dres? A do tego jak odnosi się BHP, jak najbardziej tutaj to odpowiada? Inne przepisy także są w odpowiednim stopniu przestrzegane?

Stsr

bhp tutaj nie istnieje

Edyta
@Stsr

Nie istnieje? Czy nie do końca jest przestrzegane? A jak z płatnościami? Wypłaty są zawsze na czas?

Anomim
@Stsr

To prawda bhp w ogóle nie istnieje.Dziwię się że ten zakład jeszcze istnieje.Brud smród i ubustwo.

Marysia

Komu można zanieść CV żeby było wiadomo że na pewno trafi do kierownika ?

@Marysia

Może bezpośrednio kierownikowi?

Były

Kto chwalii interarms to ma klapki na oczach lub zajmę zarobki nie adekwatne do wykonywanej pracy wadliwe maszyny na których było wypadków. Kirownik Grzegorz tego zakładu potrafi dokuczyć każdemu delikatnie mówiąc

Bożena
@Były

A jakie konkretnie zarobki można uzyskać skoro piszesz, że są nieadekwatne do wykonywanej pracy?

Zainteresowana
@Bożena

Podbijam pytanie..

Przemysław
@Zainteresowana

Też chciałbym się dowiedzieć. Nikt nie pisze jakie dają stawki. Może to tajemnica firmowa i o zarobkach się nie gada na forum? Znajdzie się ktoś odważny i mi napisze?

Heh
@Przemysław

Hehe śmieszne, niskie ale nikt nie napisze. A już się okaże ze jednak wysokie. Nadgodziny już są. I raczej będą tak mówią. Kasy zawsze za mało ale naprawde nie ma co narzekać

@Heh

Hmm a podasz dokładnie ile oferują? Piszesz tylko że stawki niskie ale konkretów żadnych z tego nie ma niestety.

Grzegorz

Niskie, czyli jakie? Bo każdy może to rozumieć nieco inaczej... Na minimalnej to raczej tam nie robicie? :)

Ktoś inny

Kochana, zacznij przychodzić do pracy to i będzie pensja wyższa :)

nic cck

Pensja jak na prace 3 zmianowa przy piecach to jest śmiech na sali Kierownik G….. to już wogole jest porażka przyjęcia są cały czas do pracy bo kto przychodzi ten długo tam nie popracuje i sam odchodzi

@nic cck

Śmiech na sali czyli ile masz na myśli tej pensji?

Henio Śmietana

Nadal można robić nadgodziny w razie co ?

@Henio Śmietana

Czemu aż tak bardzo zależy Ci na nadgodzinach?

Stary
@Henio Śmietana

Nie, kryzys jest

Tomcio Paluch

Odlewnia godna poleceni. Jest trochę zamieszania bo teraz każdy na zwolnienia i Covidy. Nikt nie pomyśli a ci co nie chorują musza robić za nich ale generalnie to firma fajna. Dobra kasa i nadgodziny można.

Człek
@Tomcio Paluch

Rodzinka widzę komentuje co chwila ???? i jeszcze narzekanie w komentarzu że ludzie chodzą na zwolnienia, co za januszostwo

@Człek

Widzę że tu pracowałeś, może opowiesz w takim razie coś o pracy w tym miejscu? Jestem ciekaw co powiesz skoro nie zgadzasz się z tymi wypowiedziami. ;)

Aga

Jestem już po okresie próbnym i nie mam zastrzeżeń do pracy w firmie. Polecam

Ile okres próbny?

Aga
@Info

1mc

Lolo
@Aga

Te z mogę polecić. Ale widzę, że konkurencja dba o pogorszenie wizerunku. Przecież wszytko można sprawdzić samemu na próbnym

Firmę oceniam pozytywnie

@Aga

Normalna firma, normalne warunki !

@Aga

Zgadza się ! Z reszta można to zawsze sprawdzić na okresie próbnym. Nikt nikogo nie trzyma. Moim zdaniem jest wszystko w porządku!

@Ktoś inny

A po okresie próbnym jaką umowę dają? I czy można pracować na część etatu?

Tak
@Grzegorz

O pracę

Belmondo

Nie mam pracodawcy nic do zarzucenia

Mariuszek
@Belmondo

Tak jest !

@Belmondo

Bardzo dobry pracodawca. Pensje na czas, wynagrodzenie ok, fajni ludzie. Szczerze polecam.

Jojek

Nadal rekrutują? Czy to prawda że na piecach dobra kasa?

Tak

Ts
@Olo

Ciepło jasno niebezpiecznie, opary staliwo gorące a i ciężko. Kasa nie zła ale długo zdrowia nie zachowasz

@Ts

Chłopy po 40 lat pracują i dobrze jst. Bez przesady

Roman
@Ts

W końcu to odlewnia a nie sklep z pamiątkami.

Miniek

Tak, akurat teraz rekrutują

Tede

Dobra

Mariuszek

Całkiem, całkiem :)

@Jojek

Zapraszamy na rozmowę i obejrzenie zakładu. Nowa rekrutacja została właśnie otworzona w związku ze zwiększeniem ilości zamówień.

Ile jest zmian w Interarms sp z o.o.?

Tede

Dwie.

Roman

Jest okres próbny przy zatrudnieniu? Kolega namawia do przyjścia ale on miał od razu bez próbnego. Teraz podobno jest. Pozdrawiam

@Roman

Cały czas obowiązuje okres próbny wynoszący jeden miesiąc. Umowa o prace od samego początku. Niektóre bardzo wyspecjalizowane stanowiska maja ten okres wydłużony.

Zizu

Normalny zakład. Polecam. Pieniądze na czas. Urlop. Wszystko legalnie bez krecenia

Miki

COVID jest i ludzi nie pozwalniali. Jeszcze nowych zatrudniają, a ludzie i tak narzekają. W Polsce nie dogodzisz. Solidna firma

Mikkkk

Po okresie próbnym wszystko zgodnie z umową. Warunki bardzo w porządku.

Zostaw merytoryczną opinię o Interarms sp z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w Interarms sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Interarms sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Interarms sp z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 8 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Interarms sp z o.o.
3.8/5 Na podstawie 84 ocen.
  • Przemysłowa 3F
    26-600 Radom