Opinie o EVERSHEDS SUTHERLAND ŁACHOWSKA-BROL SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie EVERSHEDS SUTHERLAND ŁACHOWSKA-BROL SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie EVERSHEDS SUTHERLAND ŁACHOWSKA-BROL SPÓŁKA KOMANDYTOWA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EVERSHEDS SUTHERLAND ŁACHOWSKA-BROL SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Warszawa

w odpowiedzi na ogłoszenie

Czy wrodzona brzydota dyskwalifikuje do pracy w Kancelarii na stanowisku recepcjonistki?

@w odpowiedzi na ogłoszenie

Osoba zatrudniona na stanowisku recepcji musi być zadbana i dobrze się prezentować. Indywidualne cechy fizyczne wyglądu nie mają wpływu na wybór kandydata.

Już w zeszłym roku zostało wspomniane, że w dziale administracji oferowane są całkiem niezłe warunki finansowe jak na rynek warszawski. można to rozumieć jako próg ponad średnią? Czy możecie przy tym proszę opisać warunki pracy w dziale? nie ma zbyt wielu opinii a może będę starać się o zatrudnienie

ciekawy Nowy wpis

Czy mogę się dowiedzieć jaki jest pułap wynagrodzenia na stanowisku asystenckim w dziale procesowym?

Administrator Nowy wpis

Firma EVERSHEDS SUTHERLAND ŁACHOWSKA-BROL SPÓŁKA KOMANDYTOWA niedawno zakończyła rekrutację na stanowisko Dyrektor finansowy. Jak oceniacie poziom trudności rozmowy?

w odpowiedzi na ogłoszenie

Zen

Co to za pytanie

Krystyna
@Zen

Mnie też zastanawia, co to za pytanie. Może @w odpowiedzi na ogłoszenie zechce to jeszcze uściślić. Widziałam, że w Wierzbowski Eversheds Sutherland właśnie trwa rekrutacja. Chcą zatrudnić recepcjonistkę: https://www.eversheds-sutherland.com/global/en/where/cee/poland/-pl/kariera/obecnie-poszukujemy.page Wiesz może, na jakie mniej więcej wynagrodzenie można liczyć na tym stanowisku? Będę wdzięczna za odpowiedź.

BB
@w odpowiedzi na ogłoszenie

Tak, jesli w miejscu pracy panuje mobbing. Inteligencja w takim miejscu pracy tez nie pomaga, zwlaszcza jesli przelozonemu jej brakuje. Bo jesli jednak ma jej wystarczajaco duzo, zeby zauwazyc, ze asystentka go przewyzsza, to na pewno bedzie chcial to na niej odreagowac. A w tym miejscu pracy wszystko moze sie zdarzyc....

@Krystyna

Wynagrodzenie, które oferuje Kancelaria jest uzależnione od wielu czynników; m.in. od doświadczenia kandydatów, kompetencji oraz wykształcenia.

Magda Nowy wpis
@w odpowiedzi na ogłoszenie

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Associate z doświadczeniem w obszarze prawa ochrony konkurencji w firmie EVERSHEDS SUTHERLAND ŁACHOWSKA-BROL SPÓŁKA KOMANDYTOWA? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Dominika

Zwróciłam uwagę na ofertę pracy w roli prawniczki z doświadczeniem w obszarze prawa pracy. Nie widzę raf w ogłoszeniu, mogą kandydować aplikanci - świetnie. Zastanawia mnie tylko, co pisaliście o stanowiskach asystenckich i chyba także juniorskich. Coś z nimi nie tak, ale co? Ktoś pisał nawet o tym, że lepiej aby taka osoba jadła co drugi dzień?! Chodzi o niskie uposażenie, czy jeszcze coś innego?

@Dominika

Kancelaria oferuje całkiem niezłe wynagrodzenia jak na rynek warszawski. Zarówno dla młodych prawników, administracji , jak i dla bardziej doświadczonych osób.

Czyli rotacja wynika z tego , że ludzie awansują ?

Igor
@Monika

Dokładnie awansują i pną się po szczebelkach. Awans to prestiż i szacunek

@Monika

Rotacja wynika z tego, ze nie ma perspektyw rozwoju. Jesli zdobedziesz troche doswiadczenia i chcesz sie rozwijac, to niestety musisz szukac takich mozliwosci gdzies indziej. Duza roracja mowi sama za siebie. Chociaz, nawet jesli jest na poziomie 90%, to zawsze jest te 10%, ktore sie tam odnajduje. I jak czytam te dobre opinie, to mysle, ze te 10% chyba ma wpisane w zakres obowiazkow, zeby regularnie wchodzic na to forum i wypisywac jak tam jest cudownie. Sa tam takie zespoly i takie stanowiska, od ktorych lepiej trzymac sie z daleka. Wedlug mnie takim zespolem nie jest zespol Pani AKK i Pani MGG. Jesli chodzi o stanowiska asystenckie to akceptowac tylko wtedy jesli od miesiaca jesz co drugi dzien, i TYLKO wtedy. Bo w przypadku tych stanowisk jest to miejsce pracy nienormalne.

Daria

Czy ktoś z pracowników poleca pracę w firmie?

Emilka
@Daria

Ja bardzo polecam. Co prawda już mnie tam nie ma, ale kancelarię miło wspominam I mogę po latach stwierdzić, że wyróżniają ją na rynku trzy cechy: świetna atmosfera ( co nie tak częste w kancelariach o międzynarodowym zasięgu), możliwość pracy z pasjonatami, świetnymi w swoim fachu (miałam styczność z każdym działem- nie ma zespołów słabych merytorycznie), realna możliwość awansu, czy to w tej czy w innej kancelarii. Wspomniana niżej rotacja wynika po prostu z tego, że można tub szybko zdobyć doświadczenie, które otwiera drzwi to wielu miejsc pracy ( a każdy pragnie rozwoju I zmiana pracy nie jest obarczona dużym ryzykiem przy rynku pracownika).

Krystyna
@Emilka

Jak rozumiem z Twojej wypowiedzi można liczyć na to, że otrzyma się tutaj pracę bez dużego doświadczenia (oczywiście na stanowisku dopasowanym do aktualnych kompetencji). Czy przewidziany jest jakiś okres wprowadzający takiego nowego pracownika, w którym otrzymuje on niezbędne instrukcje i przeszkolenie, żeby się wdrożyć?

anonymus
@Krystyna

Nie, nie dostanie się tutaj pracy bez dużego doświadczenia (chyba, że jest się studentem). Od prawnika w kancelarii wymaga się samodzielności przede wszystkim, ale wprowadzenie jest, takie jak wszędzie.

Igor

Mam wrażenie, że tylko maruderzy zaglądają na forum.

Dominika
@Igor

Kwestia, którą poruszyłeś jest bardzo ciekawa. Są tu osoby, które chcą się dowiedzieć o firmie zanim przyjmą ofertę współpracy- niestety kancelaria nie publikuje wysokości zarobków ani przed ani nawet w czasie rekrutacji- wchodzenie na forum jest jedynym źródłem wiedzy przed podjęciem ważnej decyzji.

Wierzbowski Eversheds Sutherland to bardzo dobra firma ale być może kiedyś tak nie było. To tylko dobrze świadczy.

Prawnik
@Piotr

A ile można tutaj zarobić jako associate?

@Piotr

Co to znaczy dobra firma? Chodzi o zarobki czy może o jasne, przejrzyste zasady zatrudnienia? Czym się różni od innych międzynarodowych kancelarii? Czy młody zdolny, student prawa będzie mógł odnaleźć się w tej kancelarii czy konieczna jest na wstępie znajomość ,,układów, układzików i jątrzeń" jak wspomniano poniżej?

@Piotr

Mozna sie narobic jak glupi a I tak na koncu powiedza ze sie opiexxxxles, o ile ktos Cie nie nauczy jak masz zabilowac I nie jestes tam z czyjegos polecania. Pewnie jestes tym przypadkiem, wiec prosze nie wprowadzaj ludzi blad, kazdy widzi ile osob stamtad odchodzi....

Prawnik

Pracodawca na zewnątrz wydaje się być świetny natomiast wewnątrz firmy sytuacja wygląda już zupełnie inaczej. Brak szacunku w stosunku do pracowników. Zarządzający sami sobie przeczą. Nie ma miłej atmosfery jest atmosferka, która na dłuższą metę wykańcza. Żadnych podwyżek bonusów dla pracowników etatowych, a wymagania jak pensja byłaby przynajmniej Managera. Do tego bardzo duża rotacja ludzi co sami mówi za siebie. Mimo zgłaszanych problemów do pracodawcy zawsze każda z zarządzających osób i tak obróci wszystko,że winny oczywiście jest pracownik. Zdecydowanie nie polecam.

Geronim
@Prawnik

@Prawnik Czy duża rotacja zawsze świadczy o tym, że coś złego się dzieje z Kancelarią? Możesz to rozwinąć?

Pracuję tu już ponad rok i uważam, że to miejsce jest wspaniałe. Stawianie na rozwój prawników, szacunek do pracowników i atmosfera to coś co wyróżnia to miejsce, a mam porównanie z inną dużą kancelarią.

J10001

Jako osoba która pracowała w tej firmie kilka lat zupelnie nie zgadzam sie z powyzszymi opiniami. WE wg mnie -a mam porownanie z kilkoma kancelariami - to jedno z fajniejszych miejsc, w których pracowałam. Jedno z nielicznych gdzie ludzi sie szanuje. Zapytajcie tych ktorzy tam teraz pracują.

Hoop

@ Prawnik zdecydowanie zgadzam się z Twoją opinią. Dodam jeszcze dwie kwestie: układziki i jątrzenia. Trzeba wiedzieć z kim i jak. Sama wiedza i praca nie wystarczy. Tracisz energię na niepotrzebne kwestie, oczywiście jeśli chcesz więcej niż przeciętniak

Zostaw merytoryczną opinię o EVERSHEDS SUTHERLAND ŁACHOWSKA-BROL SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Warszawa

EVERSHEDS SUTHERLAND ŁACHOWSKA-BROL SPÓŁKA KOMANDYTOWA
3.1/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Jasna 14/16A
    00-041 Warszawa