PHIU ASTECH

Przemyśl

Opinie o PHIU ASTECH

mika

no to dla tych co moga sie nie orientowac to firma PHIU ASTECH zajmuje sie tworzeniem koncepcji i rozwiązań w zakresie modernizacji systemów grzewczych, oświetleni budynków i obiektów a także pozyskiwaniem funduszy zewnętrznych na projekty związane z nowymi technologiami i odnawialnymi źródłami energii. cos bardzo ciekawego i mocno rozwijajacego sie w tych czasach. ja osobiscie sama chce tam sprobowac dostac gdyz to po moim kierunku. ale jaka tam umowe oferuja ktos moze mi powiedziec? z gory dzieki

Zachęcamy do dodawania opinii na temat firmy PHIU ASTECH. Twój komentarz może wiele zmienić.

Zostaw opinię o PHIU ASTECH - Przemyśl

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHIU ASTECH