Unique Personalservice GmbH

München

Opinie o Unique Personalservice GmbH

Dorbry mudzyn dac praca

Ogólnie to teraz jest inaczej naprzyklad pracujemy mamy sie dobrze mamy co jeść i pić. Odłożyć się nie da zarobki bardzo marne ale jak ktoś tak jak ja nie mam domu w polsce Jestem taki bezdomny i trochę pije a w pracy Mozna wytrzymać byle sie nie kłócić z majstrem bo to taki troche ss man i czasem bije ludzi ale to chyba wszystko jest do wytrzymania chodzi przede wszystkim o €€€€ Ojro ojro ojro polecam dziękuję za poświęcony czas pozdrawiam serdecznie

Lovely to friends

Nie przeszkadzasz

D

Bardzo nie polecam tej agencji. Bylem zatrudniony jako pakowacz na magazynie. Praca, jak praca, ciezka, ale dalo sie wytrzymac. Jesli chodzi o sama agencje to bylo jedno wielkie nieporozumienie. Zakwaterowali nas w jakims hotelu, chyba dla uchodzcow, bo ci ludzie tam smierdzieli jak cholera, non stop imprezy a do pracy nie chodzili. "Hotel" sam w sobie tez o kant tylka rozbic. Kosztowal nas 300e/msc. W kuchni byly palniki turystyczne, ktore praktycznie nie dzialaly, wiec zrobienie zwyklego obiadu graniczylo z cudem. Lozko mialem polamane, ale jakos nikt sie tym nie przejal. Wykupilem internet w hotelu, ale o dziwo dzialal tylko w holu na jednym urzadzeniu. Przy podpisywaniu umowy w biurze w Monachium ZAPEWNIONO NAS, ze w ciagu tygodnia znajda nam inne lokum, wiec umowy podpisalismy. Kilka dni pozniej jedyna osoba w firmie, ktora mowila w jezyku polskim poszla na urlop i wszystkie sprawy z agencja trzeba bylo zalatwiac po angielsku, a kontakt byl koszmarny. Jak oni dzwonili to trzeba bylo odebrac po sekundzie, a jak my mielismy problem to moglismy zapomniec o jakimkolwiek kontakcie. W pracy rozwalilem sobie palca, wiec dzien pozniej mialem isc do lekarza. Po telefonie do agencji tylko mi powiedzieli, gdzie mam isc i wywalone ogolnie na czlowieka. A potem jak dostalem zwolnienie od lekarza to mialem im jeszcze zawiezc do firmy, bo oni przeciez musza sobie tylki grzac (a wszedzie jezdzilem pociagami). Z pociagami tez nas oszukali. Z racji tego, ze mieli nam szukac mieszkania to zamiast biletu miesiecznego kazali nam kupic tygodniowy. I tak 5 tygodni sie zrobilo z tego. Mowili, ze za przejazdy zwracaja co miesiac, wiec nie bedziemy stratni, a pozniej zaczeli sie wykrecac, ze to jednak przy zwrocie podatku bedzie... i zamiast kupic bilet miesieczny, to jezdzilismy na tygodniowych, ktore sa drozsze. Chlopak, ktory byl ze mna byl chory, to nawet sie tym nie zainteresowali, powiedzieli tylko, ze ma isc do lekarza, a okazalo sie, ze nawet nie jest ubezpieczony... absurd gonil absurd. Po 5 tygodniach napisalismy wypowiedzenie, to zaczeli nam mowic, ze mozemy dopiero wypowiedzenie zlozyc za kilka dni, bo takie jest u nich prawo, co okazalo sie kompletnym klamstwem... stanowczo odradzam, bo obiecywac to oni potrafia (w tydzien mieli znalezc inne lokum, a dopiero przy wypowiedzeniu powiedzieli, ze nagle udalo im sie coz znalezc...), a maja gdzies pracownikow. Aha, zapomnialem. Jeszcze jak bylem w Polsce to mowili, ze to praca bez jezyka, bo to magazyn i tam po angielsku bez problemu beda mowic... Okazalo sie, ze tam kompletnie nikt nie mowil po angielsku. Mowiono tylko po niemiecku i bulgarsku/rumunsku - z racji duzej ilosci tych narodowosci. I jak ci ktos cos po niemiecku mowil i nie rozumiales to juz na ciebie patrzyli jak na idiote. Z powodu bariery jezykowej raz mnie trzymali dluzej w pracy. Mialem pracowac 8.5h skonczylo sie chyba na 11h. Bo tak, zero wyjasnienia... Stanowczo odradzam agencje. Omijac szerokim lukiem.

Bibułka the World
@D 08.09.2017 14:43

Brakuje mi tylko o tym ze nie ma problemu z tego co pamiętam to śmieszne uczucie w domu i nie wiem kiedy będę mógł się cieszyć się tym samym czasie w domu i ogrodzie i tak się zastanawiam czy to jest naprawdę bardzo dobre warunki pracy

Maruchana a co to?
@D 08.09.2017 14:43

Jaki gosc zal ciebie pretensje do Niemców ze polskiego nie znaja zrozum bez jezyka za granicą tylko w pole sie nadajesz kopać buraki takie jak ty jesteś i twa rodzina z pierdziszewa podlaskiego

DatLookGood

Nie polecam pracować w AH Online Rotterdam przez Unique. Zakwaterują was z rumunami, bułgarami, czechami czy innymi cyganami. W pracy mobbing i norma z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wywindowana przez białych murzynów, którzy na przeryw nie chodzą żeby zrobić wyższa normę i podnieść poprzeczkę dla innych. Pracowałem 4 mies., zarobiłem swoje i się zwolnilem. W biurze 2 idiotki pracują Magda i Sylwia. Po pracy czasem musisz czekać 2h na resztę jeśli mieszkacie razem i dojeżdzacie samochodem firmowym. W lato temp. jak na szklarni bo nie ma klimy, nie da sie pracowac w takich warunkach. Poza tym wiszą mi hajsy za niewykorzystany urlop. Już ja ich załatwię, nie oni pierwsi i ostatni.

Abc

Również nie polecam byłem 2 miesiące w Straubing. Jeden wielki cyrk mieszkanie bez kuchni bez poscieli, bez meldunku. Praca byla do pewnego momentu az nagle braklo i bylo rzucanie od zakladu do zakladu a za kazdym razem na innej nizszej stawce. Ciezko jest funkcjonowac jak w ciagu 1 tygosnia pracuje w 3 roznych firmach...W oddziale nic zalatwisz bo nikt nic nie wie albo kazdy jest czegos innego. Jedynym plusem jest polka,która praxuje w oddziale w Monachium ktora starala jak mogla pomóc. A reszta to wielka tragedia..

dejv

To nie agencja, to jakaś patologia. Dostałem ofertę pracy na magazynie na okres próbny 4 tygodnie. Na miejscu warunki tragiczne, ale to jeszcze idzie przecierpieć. Okazało się że to jakiś projekcik który cały zajmie 4 tygodnie. Na tym nie koniec. Brak organizacji na miejscu pracy. Zamiast 150h jak było w umowie przepracowałem tylko 90 bo nie było pracy! Jednak gdy w pierwyszm tygodniu było tylko 20h pracy, człowiek od agencji zapewniał że będzie zapłacone za każdy dzień 7,5h nawet jeśli tyle nie pracowaliśmy. I tak okłamywał nas do końca bo koniec końców dostaliśmy tylko za przepracowane godziny. Z dnia na dzień wyrzucał ludzi. Parę osób zostało na "dłuższy kontrakt" bo niby przedłużyli na 6 miesięcy, jednak po tygodniu i ich wyrzucono z pracy. może i trochę winy jest po stronie klienta agencji, jednak agencja powinna zapewnić ciągłość pracy, a nie naściągać 50 ludzi z polski i wyrzucić ich od tak.

Sam jesteś politologia
@dejv 12.05.2017 19:11

.mamy cie robaczku i głaszcze po futerku robson pozdrawiamy ekipy z polski co nie umieją zarobić na zachodzie

Zostaw opinię o Unique Personalservice GmbH - München

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unique Personalservice GmbH