Juka Usługi Pogrzebowe Rafał Węsierski

Starogard Gdański

Opinie o Juka Usługi Pogrzebowe Rafał Węsierski

gufi

Jakis czas temu bylem na pogrzebie organizowanym przez zaklad JUKA i nie jestem zadowolony miedzy innymi przez wygloszona przemowe jednego pana z obslugi to byl jakis cyrk ponadto pogrzeb ten zalatwiala znajoma i okazalo sie oszustwem reklamowanie pogrzebow ze zaczynaja sie od 1490zl a tak naprawde nie wystarcza zasilku pogrzebowego czyli 4000zl. Nie polecam tego zakladu!

Konkurencja?
@gufi 19.12.2016 17:51

4 tysiące się nie zmieściły? Bo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] liczyliście pewnie razem z księdzem i cmentarzem

seba

LUDZIE KOCHANI DLACZEGO NIC WIECEJ NIE PISZECIE MY TEZ SIE NABRALISMY JECHALISMY 600KM. A ONI POWIEDIELI ZE SPRZEDANY JAK BYLI MZ JUZ NA MIEJSCU MASAKRA KLAMCA OSZUST NACIAGACZ KOCHANI UWAZAJCIE POGRZEBY TO NIE ZARTY

AnkaC

Ja kilkanascie lat temu mialam zle doswiadczenie zwiazane z ta firma. (usunięte przez administratora)

zond
@AnkaC 14.03.2014 19:09

widzę , że firma juka to w takim razie bardzo doświadczony twór. Nie spodziewałem się , że już od tylu lat działają

kto wie.

To fakt najgorszy zaklad jaki znam!!! same przekrety i do tego jeszcze ta "mamuska" co pracuje w szpitalnym prosektorium to matka tego wlasciciela tej juki.

Zostaw opinię o Juka Usługi Pogrzebowe Rafał Węsierski - Starogard Gdański

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Juka Usługi Pogrzebowe Rafał Węsierski