Ceka Internationale Spedition Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Ceka Internationale Spedition Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ceka Internationale Spedition Sp. z o.o.

admin

Macie doświadczenie w firmie Ceka Internationale Spedition Sp. z o.o. jako stażysta? Co możecie powiedzieć o warunkach pracy, atmosferze w firmie? Czekamy na Twoją opinię!

robel
@admin 18.04.2016 13:35
Macie doświadczenie w firmie Ceka Internationale Spedition Sp. z o.o. jako stażysta? Co możecie powiedzieć o warunkach pracy,...

witam serdecznie. z tego co mi wiadomo , a wiem od znajomego który pracuje w Ceka Internationale Spedition Sp. z o.o. to firma rozwija się w naszym kraju naprawdę dobrze. Chociaż ofert pracy znaleźć nie mogę

Zostaw opinię o Ceka Internationale Spedition Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ceka Internationale Spedition Sp. z o.o.