Opinie o ERGONOVA - Bezpieczne Doradztwo Energetyczne

ewelina

Zastanawiająca jest ta cisza na forum. Macie tak dobrą pracę, że nikomu nie chce się już pisać? Podzielcie się swoimi opiniami z chętnymi do pracy w firmie.

Agata

Jaka jest możliwość na awans w ERGONOVA - Bezpieczne Doradztwo Energetyczne? Czy można liczyć na szkolenia? Dzieląc się tymi informacjami pomagacie osobom, zastanawiającym się nad aplikowaniem.

efg

@Tymoteusz a dlaczego nie?skoro maja wystarczajaca ilosc pracownikow to po co bez sensu beda ludzi zatrudniac mysle ze jezeli cos sie zwolni ktos odejdzie to wtedy sie pojaiw jakies nowe ogloszenie od nich

Tymoteusz

Witam, dzwoniłem do firmy i powiedzieli mi, że do lipca rekrutacja wstrzymana, bo nie mają miejsc, czy to normalne?

Dagmara

To prawda , że można dostać w fimię podstawę ? Z tego co wiem większość firm z tej branży płaci samą prowizję.

Mistrz

Byłem na wielu rozmowach w tej branży, tu od początku wydaje mi się to profesjonalne. Spotkanie w biurze, nie w galerii, firma z zewnątrz dużo, sporo pracowników się kręci, więc w porównaniu do innych "specjalistów" z branży byłem pod wrażeniem. No i sam fakt, że nie przyjeli mnie odrazu, teraz czekam na informację zwrotną, bo nie mieli miejsc na okres testowy.

Krzysztof K.

Popyt na prąd jest spory. Sam myślę nad tą branżą bo ma duży potencjał. Ważne żeby mieli doświadczonych ludzi i szkolenia.

Johnyy

A co myślałeś kelner , że od razu kokosy będziesz zarabiał ? To , że dają podstawę do dobry sprawa widać , że poważna firma. Ja jestem umówiony do nich na rozmowę rekrutacyjną, zobaczymy co z tego wyniknie.

Elwira

Możecie coś więcej powiedzieć o firmie? Złożyli mi ofertę i jest bardzo kusząca w porównaniu do innych ofert. Pakiet prawny do tego - nie spotkałam się z taką opcją

Świerzak

Byłem na rozmowie całkiem niźle to wygląda ale to nie dla mnie. 1600 podstawy dają, to w Warszawie więcej zarobie jako kelner. Nie ma co trzeba uciekać z tego miasta

```

Widzę, że jest tu podobna polityka dodawania opinii jak w tej samej grupie kapitałowej HELPEA. Ogólnie sami sobie dodają opinie pozytywne, negatywne są odrzucane. Śmieszna firemka.

Kaja

Witam. U mnie też był przedstawiciel z Ergonowy. Wydają się profesjonalni. Zobaczymy jak mocno obniżą moją obecną cenę.

Dorota Dąbrowska

Prowadzę firmę produkcyjną. Było wcześniej u mnie wielu doradców energetycznych. W Ergonova podoba mi się obsługa prawna - to spore udogodnienie. Zdecydowałam się na tą firmę i póki co wszystko jest dobrze.

Dawidoxxx

Ciekawy
@Dawidoxxx 04.06.2016 13:24
Ciekawe na jakiej zasadzie będą działać biura regionalne w Polsce. Jest możliwość wykupienia franczyzy ?...

Też jestem Ciekaw, bo jest popyt na zmianę energii

Ciekawy
@Dawidoxxx 04.06.2016 13:24

Też jestem Ciekaw, bo jest popyt na zmianę energii

Jaca

Dość ciekawie brzmi gwarancja kancelarii prawnej. Słyszałem tylko o jednej firmie w Polsce która taką posiada ale tamta nie miała pakietów dla klientów.

Niezły

Dokładnie, wiem, że są częścią grupy kapitałowej i startują szybko, byłem na rozmowie, teraz czekam na informacje zwrotną, bo mówią, że nie każdego przyjmują.

anneke

Maszyny i urządzenia przemysłowe - tym z tego co wiem to się zajmują ale nie moge ich strony znaleźć, pomóżcie

Zostaw opinię o ERGONOVA - Bezpieczne Doradztwo Energetyczne - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ERGONOVA - Bezpieczne Doradztwo Energetyczne