Buszko Tomasz Kancelaria Adwokacka

Opinie o Buszko Tomasz Kancelaria Adwokacka

Kuba

Bardzo dobry adwokat

neo

bardzo dobry, sprawny, załatwił wszytko tak jak trzeba

katarzyna

Przepraszam ze pisze ale wlasnie dostalam namiary na pana tomasza znajomy mi go polecil podobno bardzo dobry adwokat ale po przeczytaniu pańskiej opinii to już sama nie wiem bardzo mi zależy na dobrym adwokacje który mi pomoże

tb
@katarzyna 06.07.2015 09:19

niech pani uważnie przeczyta opinię. tatuś się do mnie zgłosił po dwóch dniach od zatrzymania syna , pół godziny przed posiedzeniem aresztowym, na które musiałem przyjechać 40 km w sobotę rano. pobrałem zaliczkę za ten własnie przyjazd. Co można było zrobić to zrobiłem. Cudotwórcą nie jestem

Zostaw opinię o Buszko Tomasz Kancelaria Adwokacka - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Buszko Tomasz Kancelaria Adwokacka