Opinie o Lavito Group Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Lavito Group Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lavito Group Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lavito Group Sp. z o.o. w Warszawa

Aneta Nowy wpis

Macie darmowe obiady albo bony żywnościowe w firmie ?

Jimmy Nowy wpis
@Aneta

Mają nic, firma nie istnieje, a nawet jak istniała to miała problemy z płaceniem oraz z prawem, bo wszyscy na śmieciówkach pracowali

Marcin Nowy wpis

@Patryś, na jakie aspekty pracy w firmie Lavito Group najbardziej skarżą się osoby, które obecnie pracują w tym miejscu? Chodzi o atmosferę, zarobki, kwestie socjalne? Przedstaw, proszę, bardziej szczegółowo te kwestie. @Patryk, dzięki Waszym opiniom oraz komentarzom osoby, które przeglądają ten wątek mają szerszy obraz tego w jaki sposób funkcjonuje firma Lavito Group, więc ułatwi im to podjęcie decyzji co do ewentualnego aplikowania do pracy w tej firmie.

@Patryk, mylisz się co do mojej osoby, ponieważ nie jestem pracownikiem firmy Lavito Group, ani tym bardziej założycielem jak napisałeś w swoim komentarzu. Moim zadaniem jest, uzyskać jak najwięcej merytorycznych informacji odnośnie pracy w tym miejscu, staram się dyskutować na różne tematy związane z tym miejscem pracy, więc każda merytoryczna i uzasadniona opinia jest mile widziana, przez osoby, które rozważają aplikację na wolne stanowiska pracy w tej firmie.

Patryś
@Marcin

Raczej nikt nie będzie rozważał pracy w tej firmie, obecni pracownicy bardzo narzekają na warunki i od dłuższego czasu szukają innej pracy.

Patryk Nowy wpis
@Marcin

@Marcin Czyli od 2 miesiecy interesujesz sie przypadkowa firma, ktora oferuje swoim pracownikow najwyzej umowy smieciowe? Trzeba byc bardziej ambitnym.

Patryk

Podpowiem ze Pan Marcin, ktory broni firmy jest najpewniej jednym z jest zalożycieli. Najciekawsze ze jest to osoba po studiach prawniczych, ktora wciska swoim pracownikom umowy smieciowe z premedytacja i pełną świadomością ze łamie prawo

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Lavito Group Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

@KL, dlaczego tak negatywnie oceniasz firmę Lavito Group pod względem pracy w tym miejscu? Możesz swoją wypowiedź na ten temat odpowiednio uzasadnić? Zawarłeś również informację o tym, że "już się zwijają z rynku" co przez to rozumiesz? Firma planuje zamknięcie swojej działalności? Przedstaw, proszę, jakie informacje posiadasz na ten temat.

KL

Najgorszy pracodawca, dobrze że już się zwijają z rynku.

@DK Jak to są wyrzucani po skończeniu większej roboty? Mógłbyś napisać trochę więcej na ten temat? @MM Poruszyłeś bardzo ważną kwestię. Stwierdziłeś, że firma Lavito oferuje zapewnia pracowników, że będą świetne warunki, ale okazuje się coś innego. Mógłbyś nieco rozwinąć temat? Napisać co jest pracownikom obiecywane, a co faktycznie się okazuje? Jest to poważny zarzut, dlatego chciałbym Cię prosić o więcej informacji. @Mrrr Może napiszesz proszę z jakiego konkretnie powodu nie polecasz pracy w firmie Lavito? Twoja opinia nie zawiera żadnych konkretnych informacji.

Mrrr

Nic ciekawego, omijać szerokim łukiem ;)

MM

Nie polecam zarówno pracy w lavito jak i współpracy salonom. Bardzo przeciętny pracodawca proponujący śmieciowe umowy z jak najniższym zusem. Mydlą oczy pracownikom świetnymi warunkami pracy w przyszłości do której żaden pracownik nie dotrze bo po drodze zostanie zwolniony. Na rynku pracy jest WIELU ciekawszych i perspektywiczniejszych pracodawców, którzy nie muszą płacić pracownikom "pod stołem" żeby poprawić swą pozycję na rynku.

DK

Atmosfera fajna, tylko szkoda ze ludzie pracuja na smieciowkach i/lub sa wyrzucani po skonczeniu wiekszej roboty

AS

Negatywne komentarze zanikające w dziwny sposob, podbijanie oceny przez pracowników firmy. Resztę dopowiedzcie sobie sami.

Nati

Nie polecam, byłam na rozmowie rekrutacyjnej - nie wiedziałam, że oprócz Pani, z którą miałam mieć przeprowadzaną rozmowę, będzie jeszcze Pan, który na każdą moją odpowiedź na jego pytanie krzywił się i patrzył, jakbym mówiła niestworzone rzeczy. Bez względu na to czy zostanę zatrudniona czy nie, miałam dostać telefon z odpowiedzią następnego dnia, jednak nie doczekałam się...

Bob

Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Lavito Group Sp. z o.o. - Warszawa

Lavito Group Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 188 ocen.
  • Al. Aleje Jerozolimskie 56C
    00-803 Warszawa