Piekuś Spółka z o.o. Spółka komandytowa

Inowrocław

Piekuś Spółka z o.o. Spółka komandytowa

Opinie o Piekuś Spółka z o.o. Spółka komandytowa

maestro20

pracuje w tej piekarni jakis czas,i szczerze nie polecam tej piekarni.Wszystko tylko ladnie wyglada na zewnatrz,a w srodku jeden wielki balgani patologia.Przerwy niby sa od nie dawn,ale w praktyce nie ma ich.Towar coraz gorszej jakosci jest,liczy sie sztuka a nie jakos.Na ukladniu pakoj towar w brudne kosze,nawet bulki.Technolog na piekarni to jeden wielki frajer,i jest falszywy,ma za nic czlowieka,ale trafi na swojego.Klanie w zywe oczy,wykorzystuje czlowiek jak tylko moze,a magazynier Iwinski tojedej wileki konfiden.ktory szuka tylko kogos zeby zrobil jego prace,a on najleoiej by pil kawke,i pali,chodz jest zakaz,a do tego liczyc nie umie.Pensje niby sa na czas.ale co miesiac jest inna,a premie technolog daje jak mu sie podoba.Umowy ktore mamy sa nie zgodne ze stanowskiem na ktory pracujemyRzucaj czlowiek gdzie chca,i nie pytaja sie o nic.Wracaj do tehnologa z piekarni ma za nic prawa pracownika i lamie je stale.On moze sie pomylic i robi to stale,ale pracownik nie moze tego zrobic.sa tacy prawonicy sa maja na umowie system pracy na trzy zmiany a pracuja na jedna,moze dwie.Czlowiek pracuje bo musi,ale wiekszosc tutaj z nas szuka innej pracy,i kto moze to odchodzi z tej patologi,glowie przez technologa,i do tego doklada tez dyrektor swoje,ktory nie zna sie na sprawch produkcji,a udaje wielkiego pana.Zajmuje sie takimi rzeczmi co nie powinnien,jak np sprzatanieNie polecam tego zakladu szczerze jak nie musicie to nie przychodzie tutaj,wykonczas saw,to oboz pracy jesta i tak przewija sie tyle ludzi ze szok,Biora teraz kogo popadnie,bo porzadny praconik nie przyjdzie.nie ma tez sie co dziwci ze Polo odeszlo,jak coraz gorsza jest jakos towaru.

Zostaw opinię o Piekuś Spółka z o.o. Spółka komandytowa - Inowrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekuś Spółka z o.o. Spółka komandytowa