Opinie o Piekuś Spółka z o.o. Spółka komandytowa w Inowrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Piekuś Spółka z o.o. Spółka komandytowa. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Piekuś Spółka z o.o. Spółka komandytowa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekuś Spółka z o.o. Spółka komandytowa w Inowrocław

Czy pracownicy w Piekuś Spółka z o.o. Spółka komandytowa dogadują się między sobą?

Pracownik Nowy wpis

Nie. Same obgadywanie za plecami , nie wiadomo komu ufać a komu nie.

Dr. misio Nowy wpis

maestro20 rozumiem rozgoryczenie, ale wróć opisac swój problem, jak douczysz się gramatyki oraz zasad pisowni. Dramatem jest to ze dorosła osoba pisze tak kalecząc język i zasady ortografii. Współczuje.

maestro20

pracuje w tej piekarni jakis czas,i szczerze nie polecam tej piekarni.Wszystko tylko ladnie wyglada na zewnatrz,a w srodku jeden wielki balgani patologia.Przerwy niby sa od nie dawn,ale w praktyce nie ma ich.Towar coraz gorszej jakosci jest,liczy sie sztuka a nie jakos.Na ukladniu pakoj towar w brudne kosze,nawet bulki.Technolog na piekarni(usunięte przez administratora) jest falszywy,ma za nic czlowieka,ale trafi na swojego.Klanie w zywe oczy,wykorzystuje czlowiek jak tylko moze,a magazynier (usunięte przez administratora)tojedej wileki konfiden.ktory szuka tylko kogos zeby zrobil jego prace,a on najleoiej by pil kawke,i pali,chodz jest zakaz,a do tego liczyc nie umie.Pensje niby sa na czas.ale co miesiac jest inna,a premie technolog daje jak mu sie podoba.Umowy ktore mamy sa nie zgodne ze stanowskiem na ktory pracujemyRzucaj czlowiek gdzie chca,i nie pytaja sie o nic.Wracaj do tehnologa z piekarni ma za nic prawa pracownika i lamie je stale.On moze sie pomylic i robi to stale,ale pracownik nie moze tego zrobic.sa tacy prawonicy sa maja na umowie system pracy na trzy zmiany a pracuja na jedna,moze dwie.Czlowiek pracuje bo musi,ale wiekszosc tutaj z nas szuka innej pracy,i kto moze to odchodzi z tej patologi,glowie przez technologa,i do tego doklada tez dyrektor swoje,ktory nie zna sie na sprawch produkcji,a udaje wielkiego pana.Zajmuje sie takimi rzeczmi co nie powinnien,jak np sprzatanieNie polecam tego zakladu szczerze jak nie musicie to nie przychodzie tutaj,wykonczas saw,to (usunięte przez administratora) jesta i tak przewija sie tyle ludzi ze szok,Biora teraz kogo popadnie,bo porzadny praconik nie przyjdzie.nie ma tez sie co dziwci ze Polo odeszlo,jak coraz gorsza jest jakos towaru.

Wiktoria Nowy wpis
@maestro20

Z twoich opowieści wynika, że w sumie nigdzie nie opłaca się pracować. prawie w całym kraju jest jeden wielki bałagan.Każda firma pięknie wygląda od zewnątrz. A potem się okazuje, że nigdzie nie jest tak słodko. W każdym zakładzie pracy tak jest i będzie.

wkurzony

na łódziej w Toruniu sprzedawcy mają gdzieś klientów za chlebem czeka się nawet 30minut gdyż jedna pani idzie na zaplecze druga jak mucha w smole stoi przy okienku i tak to wygląda MASAKRA a klient stoi i stoi przestanę chodzić do tej piekarni szkoda nerwów

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Piekuś Spółka z o.o. Spółka komandytowa? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Monter konstrukcji stalowych Rogaland
Fosdalen AS
logo firmy Handlowiec
Doeko Group Sp. z o.o.
rosa12@gazeta.pl

mam sporo lat ale nigdy przenigdy nie mialem takiego bolu zoladka wymiotow i zlego samopoczucia jak PO ZJEDZENIU WASZEGO WYROBU nazywalo sie to ,,strucla takie okragle na podobe tortu,, z ogromnym apetytem ogladalem ten wypiek i sie zawiodlem godzina 3,43 ja dochdze jeszcze do siebie po tej przygodzie. PO ZAKUPIE I ZJEDZENIU WYMIOTOWALEM POL NOCY LEZALEM CALY DZIEN WYDALEM NA ,,,STRUCE???,, NO I CHLEB ZEBY NIE BYLO .!!!! DO TEGO M U S Z E DOLICZYC DZIEN WOLNY! ! ZAKUP SMEKTY!!! ENTEROL !!! LEKI PRZECIWBOLWE!!! Pisze to aby ktos sie opamietal i zaczol zdawac sobie sprawe ze moze to sie skonczyc troche inaczej. Inspiracja do pisania byla wypowiedz innej klientki ktora miala takie same objawy chorobowe po zakupie slodkiego pieczywa. u niej byly paczki... W ..przystanku piekus,, torun NIE MA TU ZADNEJ ZLOSLIWOSCI CZY OCZERNIANIA TYLKO BEZSILNOSC!!!!!!KLIENTA

Zostaw merytoryczną opinię o Piekuś Spółka z o.o. Spółka komandytowa - Inowrocław

• Jak się pracuje w Piekuś Spółka z o.o. Spółka komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy Piekuś Spółka z o.o. Spółka komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekuś Spółka z o.o. Spółka komandytowa?

Piekuś Spółka z o.o. Spółka komandytowa

Piekuś Spółka z o.o. Spółka komandytowa