YS Poland Autoparts Sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o YS Poland Autoparts Sp. z o.o.

Janusz

Słyszałem, że firma potrzebuje aktualnie człowieka na stanowisko asystenta ds.logistyki. Czy mógłby ktoś podpowiedzieć czy to dobra robota? Można z tego wyciągnąć w miarę godziwe zarobki?

Alicja

Jesteś zatrudniony w YS Poland Autoparts Sp. z o.o.? Bardzo chętnie dowiemy się więcej na temat ogólnych warunków pracy panujących w firmie. Jakie benefity oferuje pracodawca swoim pracownikom. Podziel się swoją opinią.

fgg

@jaro teraz firma poszukuja inzyniera procesu w Gliwicach wymagana jest tutaj znajomość rysunku technicznego i praktyczne umiejętności posługiwania się dokumentacją i narzędziami pomiarowymi,mile widziana znajomość narzędzi zarządzania jakością , Lean i ich wykorzystanie w praktyce

Zostaw opinię o YS Poland Autoparts Sp. z o.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie YS Poland Autoparts Sp. z o.o.