WMK Invest Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o WMK Invest Sp. z o.o.

H-R__B

Nie będe dużo pisać. Nasza współpraca nie była zbyt długa. Dojazd mnie wykańczał i było mi za mało czasu. Firma pracuje w najnowszych technologiach, architekt(szef?) wymaga żeby się na bieżąco ich nauczyć i ogarniać. Technologicznie firma jest mocno przed polską konkurencją i też raczej nie mierzą w ten rynek. Minus to scrum master(zy-JH) i pm-owie poza biurem, przez co psuje się kontakt i nie ma ogarniania i bezpośredniego opierdalania zespołu. Chwalę sobie i dziękuję za to czego się nauczyłem.

Kamil

Firma poszukuje obecnie Programisty PHP, oferują bardzo dobre warunki pracy, umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, opiekę medyczną, udziały w szkoleniach i konferencjach oraz możliwość wyjazdów zagranicznych. A oprócz tego wiele innych, myślę, że oczekiwania są równomierne do oferowanych warunków.

Zostaw opinię o WMK Invest Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WMK Invest Sp. z o.o.