Opinie o Vortex Energy Polska Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Vortex Energy Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Vortex Energy Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wytwarzanie energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vortex Energy Polska Sp. z o.o. w Szczecin

Administrator Nowy wpis

Czy zarobki w firmie Vortex Energy Polska Sp. z o.o. są Waszym zdaniem satysfakcjonujące? Co powiecie o warunkach zatrudnienia?

Opani

Pracowałam w Vortexie prawie 4lata, moja pierwsza poważna praca. Pomimo przykrego rozstania (złożyłam wypowiedzenie) i humorów przełożonej która miała wówczas sporo osobistych problemów, wciąż mam sentyment do tego miejsca i do ludzi którzy je tworzyli. Szkoła życia, nauczyłam się praktycznie wszystkiego co wykorzystuje w obecnej pracy, nauczyłam się cenić siebie i swoją pracę. Pomimo tego że już mnie tam nie ma, i że to ja podjęłam decyzję o odejściu, uważam że jest to fajne miejsce tworzone przez fajnych ludzi. Ale zmiany nie żałuję - mimo ze są fajne wspomnienia i jest sentyment, niezmiennie mam dobre zdanie o tej firmie.

Bożena
@Opani

A czego konkretnie nauczyłaś się, co wykorzystujesz w obecnej pracy ? Dasz znać?

Opani
@Bożena

To jest zbyt szeroki obszar żebym napisała konkretnie. Doświadczenie w Vortexie przygotowało mnie do bycia specjalista w swojej dziedzinie - zarówno pod kątem wiedzy jak i umiejętności. Bazę wiedzy oczywiście trzeba wciąż aktualizować i poszerzać swoje horyzonty.

Olga Nowy wpis
@Opani

Ta aktualizacja bazy wiedzy to już jest oceniana w tym momencie na wyjściu z firmy? Będąc zatrudniona nie miałaś z tym żadnego problemu? Zauważyłam po opiniach, że ludzie to chyba właśnie po 3 / 4 lata tu siedzą. Czyli to jest próg wypalenia jednak? Są osoby, które byłyby dłużej?

Olga Nowy wpis

A nie, ja pytam skoro ktoś odchodzi tzn., że czas na zmiany może? czyli jednak po więcej lat się tu pracuje? po o wiele dłuższym stażu pracy jest opcja na jakieś przywileje lub perspektywy?

Opani Nowy wpis
@Olga

Perspektywy są zawsze. Ludzie pracują tu po 10 lat. Wpadnij na rozmowę - aktywnie rekrutują. Nie pożałujesz ;)

W firmie jestem od 3 lat - zaczynałam jako junior, teraz jestem project managerem. Atmosfera jest bardzo dobra, od początku nie czułam się porzucona na żadnym z etapów czy to wdrażania czy regularnej pracy. Nie ma problemu ze szkoleniami, wyjazdami itp. Polecam wszystkim, którzy szukają swojego miejsca!

Marzena
@Marta

Czyli po jakim czasie dostałaś awans na project managera?:)

@Marzena

Jakoś po 1,5 roku

Olga
@Marta

Ej to ładnie i już widać, że i na tym spore doświadczenie już masz. Opowiesz coś więcej o pracy na tym stanowisku tu u nich?

W Vortexie jestem już ponad 4 lata i polecam to miejsce każdemu. Doceniam jasne zasady pracy i atmosferę. Z ludźmi można się dogadać i w pracy i po pracy. Polecam tego pracodawcę! ;)

Olga
@Paweł

Po pracy także? Rozumiem, że relacje się tu tworzą... Firma organizuje jakieś integracje tutaj może?

@Olga

Są wyjścia i wyjazdy integracyjne, ale też chodzi o atmosferę w pracy między ludźmi.

Justyna
@Paweł

A często takie wyjazdy sa u was organizowane?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Vortex Energy Polska Sp. z o.o. na stanowisko Marketing Manager? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

To zależy od stanowiska. Jeśli jesteś zainteresowany pracą - wyślij aplikację! Będziesz pozytywnie zaskoczony atmosferą oraz możliwościami współpracy.

Praca w Vortexie daje możliwość realizacji planów zawodowych, pozwala też na dużą samodzielność w zakresie wykonywania obowiązków. Ludzie są życzliwi i mega pomocni. Polecam wszystkim to miejsce pracy!

Jakie godziny pracy obowiązują w Vortex Energy Polska Sp. z o.o.?

Godziny pracy

8:00-16:00

Rafał

Jestem obecnie studentem 4. roku. Przyszedłem do Vortexu na wakacje i myślę, aby tu zostać, chociaż na trochę dłużej. Pracuję w dziale solarnym i panuje zarówno tutaj, jak i w całej firmie super atmosfera. Ludzie życzliwi, mega pomocni, jak czegoś się nie wie, to nie ma problemu z tym, aby kogoś się poradzić. Przez to, że jestem tutaj, mimo wszystko krótko, to ciężko mówić mi o zarobkach czy możliwościach rozwoju. Mogę jednak polecić to miejsce zarówno np. studentom, którzy chcą przyjść na praktyki, albo szukają pierwszej pracy, jak i osobom z doświadczeniem związanym z gospodarka przestrzenną czy OZE.

Barbara
@Rafał

A jak wygląda pogodzenie grafiku pracy ze studiami? Opiszesz jak to wygląda u Ciebie? Podajesz swoją dyspozycyjność czy jak? Jesteś studentem dziennym czy zaocznym?

Rafał
@Barbara

Hej, obecnie trwają wakacje, więc nie jest to zbyt trudne. Od października będę kontynuował studia dzienne i będę się starał przesuwać zajęcia tak, abym mógł połączyć obie te sprawy. Z doświadczenia wiem, że nie jest to niewykonalne, w szczególności na tym etapie studiowania, kiedy to zajęć jest coraz mniej, po to, aby skupić się na pisaniu pacy dyplomowanej. Co do sposobu pogodzenia, to w przypadku umowy zlecenia, to co tydzień dajesz swoją dyspozycyjność w tygodniu. Bardzo wygodna sprawa dla studenów.

florentynka

Minęło już trochę czasu odkąd nie pracuję w Vortexie i pamiętam, że w porównaniu do innych miejsc pracy panowało tam dziwne spięcie. (usunięte przez administratora) Była dziwna atmosfera. Ale.. z tego co wiem zmienił się (usunięte przez administratora)i może jest swobodniej. Zasadniczo nie rozważałabym powrotu. Finansowo było słabiej niż u konkurencji w branży OZE.

Łukasz
@florentynka

Fajnie że napisałaś sporo na temat atmosfery w Vortex Energy. Może powiesz też jeszcze cokolwiek o wynagrodzeniach? Ile tu można zarobić i czy są jakieś premie i bonusy?

Xyz
@Łukasz

Jest OK, wpadaj!

Firmie panuje naprawdę dobra atmosfera - ludzie są życzliwi i chętni do pomocy, co jest szczególnie ważne na początku, kiedy zaczynasz nową pracę. Warunki są bez zastrzeżeń. Polecam każdej osobie, która chce zacząć rozwijać się w branży OZE.

Barbara

Może napiszesz coś więcej odnośnie wspomnianych warunków w Vortexie? Fajnie, że nie masz do nich zastrzeżeń ale chętnie bym się dowiedziała jak wyglądają przykładowo zarobki? :) Ile wynosi pensja, co się na nią składa? Czy są premie lub inne dodatki płacowe?

Czarek

Świetne opinie o firmie przekładają się na zadowolenie z pracy , generalnie polecam.

Jaka atmosfera jest między działami w Vortex Energy Polska Sp. z o.o.?

BT

Pracuje w firmie od niedawna, atmosfera jest ekstra. Wspólne wyjście i przyjaźnie nastawieni ludzie.

BylyPracownik

Pracowałem kiedyś w dziale obrotu energią. Uciekłem z firmy przez dużo (usunięte przez administratora) nadgodzin. (usunięte przez administratora) Jeśli chodzi o inne działy to nie wiem jak tam się pracuje, też często widziałem, że siedzą tam po godzinach. Dzieł projektów wiatrowych czasem miał dość ostre rozmowy z prezesem. Jest jednak sporo osób, które się trzymają tej pracy, więc nie jest najgorzej. Najbardziej mogę polecić dział księgowy. Ja już tam na pewno nie wrócę :)

Jo

Świetna firma dla uczciwych pracowników, poniższe komentarze nie są prawdziwe...

@Jo

Chciałabym, żebyś rozwinął swoją wypowiedź i napisał, co konkretnie oceniasz na plus w pracy w Vortex Energy Polska? Twój wpis różni się od pozostałych, dlatego warto, żebyś podzielił się swoim doświadczeniem związanym z tą firmą. Jest to ważne, gdyż osoby zastanawiające się nad rekrutacją do niej, będą miały możliwość oceny Vortex Energy Polska z różnych perspektyw.

Bartek
@Wiktoria

Jo - które komentarze rzekomo nie są prawdziwe? Jeśli masz rację, to powiedz, co jest prawdą? Jak wygląda tam sytuacja?

woda

Gdybym miała napisać pozytywną opinie o tej firmie i jej prezesie to bym nie mogła do końca życia spojrzeć sobie w oczy.

Wiktoria

@Toja, czy ostatecznie zaoferowano Ci pracę w firmie Vortex? Z ilu etapów składała się rozmowa? Czy możesz napisać jakie pytania usłyszałeś podczas tej rozmowy? Aktualnie młodzi kandydaci poszukują określonej ścieżki kariery oraz równowagi pomiędzy życiem zawodowym a osobistym. Zwracają też uwagę na detale, oceniając firmę już na samym początku rozmowy kwalifikacyjnej.

Mając w głowie jakieś teorie spiskowe lepiej szukać pracy w innym miejscu!

Toja

Firma przyjemna podczas rozmowy, powiedziałbym że profesjonalna, jednakże można odnieść wrażenie , że jedynym celem rozmowy jest wyciągnięcie informacji na temat zrealizowanych przez kandydata projektów OZE, których Vortex aktywnie poszukuje :)

Norbert

Vortex Energy to firma z opinią bardzo dobrego pracodawcy. Pewnie dlatego tak rzadko zaglądacie na to forum?

Wiktoria

Na swojej stronie (Link - https://vortex-energy-group.com/pl/oferty-pracy/) Vortex Energy Polska Sp. z o.o. prezentuje wiele ofert pracy. Zamierzacie aplikować? Czy jest na forum ktoś kto mógłby powiedzieć jak firma wygląda "od kuchni" i czy warto próbować?

Wiatrak
@Wiktoria

Oferty aktualne. Idę na rozmowę.

Zostaw merytoryczną opinię o Vortex Energy Polska Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Vortex Energy Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vortex Energy Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vortex Energy Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Vortex Energy Polska Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Malczewskiego 26
    71-612 Szczecin
  • NIP: 3020001493 REGON: 321357713 KRS: 0000456208

Vortex Energy Polska Sp. z o.o.