Vortex Energy Polska Sp. z o.o.

Szczecin

Opinie o Vortex Energy Polska Sp. z o.o.

Starystefana

Wszystko pięknie w teorii, ale wiecznie wiszą na ich stronie fikcyjne oferty pracy na które albo już nie szukają pracownika albo nigdy nie szukali... tylko cv zbierają, nie do końca zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Także jak Ci się uda dostać na stanowisku które de facto nie istnieje lub na które nie szukają pracownika to faktycznie możesz nieźle zarobić.

nug

Firma krążąca w branży energetycznej, więc pewnie wysokie są zarobki, a na stanowisko takim jak Specjalista ds. obrotu energią elektryczną, to już w ogóle, na samej premii podobno można te 2000 złotych uciułać.

hhh
@nug 15.04.2016 16:26

serio? 2 (DWA) tysie premii? rocznej? no to nic tylko u dobrego pana niemca się zatrudnić. a miesięcznie ile? 2 (DWA) tysie brutto?

Zostaw opinię o Vortex Energy Polska Sp. z o.o. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vortex Energy Polska Sp. z o.o.