VENA Mariusz Mucharski

Zabłudów

Opinie o VENA Mariusz Mucharski

koleżanka z pracy

Ja bym na twoim miejscu się nie pchał, chłopaki u nas na magazynie dostają po 8 zł za godzinę i to jeśli wyrobią normę - minimum 10h dziennie. Szef nie lubi jak pracownicy wychodzą po 8h pracy. W biurze mamy ok 1400zł na rękę ale średnio jest ok 20h bezpłatnych nadgodzin bo robota musi być zrobiona! Aha umowa o pracę najwcześniej po pół roku pracy i to na czas określiny i na najniższą krajową

Witam wszystkich! Znacie aktualne informacje na temat firmy Vena - Dom S.C. Mariusz Mucharski Tomasz Mucharski? Podzielcie się z nimi – być może pomożecie komuś w podjęciu decyzji o zatrudnieniu!

Zostaw opinię o VENA Mariusz Mucharski - Zabłudów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VENA Mariusz Mucharski