Opinie o She Cosmetic Lab Sp. z o.o. w Macierzysz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie She Cosmetic Lab Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie She Cosmetic Lab Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o She Cosmetic Lab Sp. z o.o. w Macierzysz

Graphic designer Nowy wpis

Uciekać jak najdalej ! Szef na pozór miły i na poziomie - nie przewiduje jednak płatności na czas, właściwie oczekuje kredytowania jego firmy. Efekt - wynagrodzenie za pracę opóźnione, po monitach i dodatkowo szef pan Krzysztof wycofuje się z zamówień poczynionych wcześniej, gdy tylko zrozumie, że nie jesteś jeleniem i nie będziesz czekał na płatność kilka miesięcy. Także szukaj pracy gdzie indziej człowieku - szkoda Twojego czasu i energii.

nick Nowy wpis

Czy poszukują kogoś do pracy na produkcji?

KylieX Nowy wpis

Praca w firmie She Cosmetic Lab dała mi wiele satysfakcji i ogrom doświadczenia. Atmosfera w firmie pozytywna. Sprzyjające warunki pracy. Pracownicy bywali różni, ale ogólnie praca była w miłym zespole z pozytywnym nastawieniem. Sporo pracy, ale dzięki temu można poszerzyć wiedzę. Jeżeli zależy Tobie na zdobyciu doświadczenia to jest to dobre miejsce.

Czy rozmowa rekrutacyjna w She Cosmetic Lab Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Krzysztof Nowy wpis

Rozmowy odbywają się po polsku, ale firma działa na rynkach międzynarodowych, więc dobra znajomość j. angielskiego jest konieczna :)

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie She Cosmetic Lab Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Joanna

Bardzo ciekawe doświadczenie dla mnie, dużo możliwości działania, rozwoju. Nie tylko współpraca z drogeriami na polskim rynku, ale również z drogeriami w innych krajach. Szczególnie ceniłam możliwość szybkiego działania, bez miliona zgód korporacyjnych;) Fajna atmosfera w biurze również nie bez znaczenia.

AK

Uciekać jak najdalej, nie warto nawet się fatygować na rekrutację. Szef wyżywa się na pracownikach, brak pensji na czas i komunikaty płynące wprost do pracowników, że ta sytuacja w żaden sposób się nie zmieni, więc należy to zaakceptować lub się zwolnić jak się nie podoba. Ciężka atmosfera, notoryczne awantury i wrzaski. W jednym dniu złożyły wypowiedzenie 3 osoby z czego 4 odeszła miesiąc wcześniej. Nikt nie był w stanie wytrzymać psychicznie notorycznego wyżywania się i braku podstawowych praw pracownika wynikających z kodeksu pracy. Samowolka ze strony szefa i wieczne robienie pod górkę pracownikowi. Ponadto wymuszanie na pracownikach brania urlopu na żądanie w niewygodnych sytuacjach. Jeśli chodzi o premie, są wyliczane w taki sposób aby ich na pewno pracownik nie otrzymał, więc jeśli ktoś by się łudził opowieściami o dodatkowych pieniądzach, lepiej niech się od razu obudzi :)

MK
@AK

Zastanawia mnie jak czytam takie komentarze co kierowało taka osobą, żeby pisać takie rzeczy? Może AK wyjaśni jak tyle czasu poświecił/ła żeby wymyśleć taka historie. To prawda, że kilka osób postanowiło rozwijać się po za strukturami firmy :) ale to po pierwsze osoby które dla własnej higieny prace zmieniły, bo pracowały w firmie od początku lub bardzo długo. Dwa w każdej firmie jest fluktuacja personelu i nie jest to coś niezwykłego, a wielość firmy może robić różnice. Gdy z dużej korporacji odchodzi 3/4 osoby to jest to promil, niż w małej. W She Cosmetics Lab jest wszystko ok- firma zmieniła siedzibę na większą, zwiększyli etatyzacje - otwarte 3 rekrutacje z tego 2 on top, KAM i MKT Manager - zespół ok. Zaaplikuj i sprawdź sam - w tedy wyrobisz sobie własną opinie a nie zdanie innej osoby.

Sara

@ex a poza szefem to reszta pracowników w porządku wobec siebie?

ex
@Sara

Reszta pracowników woli się po prostu nie wychylać. Zero inicjatywy, bo po co, skoro i tak zostanie zgaszona w zarodku.

NIE
@ex

Nie mierz wszystkich swoją miarą. Pracownicy są super, a jak trafi się ktoś kto tylko narzeka i chce zarabiać za nic, to ciężko żeby mu odpowiadały relacje,wypłaty czy cokolwiek.

były zainteresowany

5-6 tys. brutto za koordynatora logistyki z biegłym angielskim to słabo wygląda w porównaniu do innych firm. Cóż, życzę powodzenia w poszukiwaniu odpowiedniej osoby.

Czy w She Cosmetic Lab sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

ex

Żadna. Szef zawsze wie lepiej. Jeszcze zrobi wszystko, żeby udowodnić, że jego błędy to Twoja wina.

jj

limit na kilometry, niskie zarobki, wysokie plany. ciężko dogadać się z dyrektorem. uciekłam jak najszybciej..

xx
@jj

Dobra decyzja

rrr
@jj

w jakim dziale pracowałeś/aś? jak długo? czy obiecane premie były wypłacane?

Stefan
@rrr

Zainteresowała Cię praca w firmie She Cosmetic Lab? Jeżeli tak to chciałbym wiedzieć, co oczekujesz po tym miejscu pracy? Rozwoju zawodowego, czy może stabilnego zatrudnienia?

Zatrudnienie
@Stefan

A zatrudniaja osoby z wyrokami?

Zostaw merytoryczną opinię o She Cosmetic Lab Sp. z o.o. - Macierzysz

• Jak się pracuje w She Cosmetic Lab Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy She Cosmetic Lab Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w She Cosmetic Lab Sp. z o.o.?

She Cosmetic Lab Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Sławęcińska 14
    05-850 Macierzysz
  • NIP: 9510000073 REGON: 10331108 KRS: 0000192456

She Cosmetic Lab Sp. z o.o.