QLS Quality Logistics Service Sp. z o. o.

małopolskie

Opinie o QLS Quality Logistics Service Sp. z o. o.

Lidia

QLS Quality Logistics Service poszukuje aktualnie pracownika z minimum półrocznym doświadczeniem w branży logistycznej na stanowisko spedytora - handlowca. Dość ciekawa hybryda stanowiskowa - na czym głównie polega praca takiego pracownika każdego dnia?

Lidia

@logistyk zdecydowałeś się może na udział w rekrutacji? W tej chwili w sieci nie widać ofert pracy z HEMERBAU. Na jakie stanowiska najczęściej rekrutuje pracodawca? Informacja na ten temat pozwoli części forumowiczów zwrócić większą uwagę na bieżące możliwości zatrudnienia w firmie.

Miron

A jak płacą, dość często szukają spedytora i handlowców, może po trzech miesiącach zwalniają?

logistyk
@Miron 01.02.2017 10:18

Też jestem zainteresowany. Dlaczego znowu szukają? Okres próbny i do widzenia czy tak się rozrastaja, że tyłu logistykow /handlowców potrzebują? Jak wygląda wynagrodzenie na tym stanowisku? Najniższa plus premie? Opisze jakiś obecny pracownik coś więcej na temat firmy i sposobu współpracy?

janek

Quality Logistic Service to jest operatorem logistycznym, który zapewnia firmom dostęp do najlepszych sieci transportowo logistycznych w Europie, wiec nieźle.

Jakub

Czy ktoś ma aktualnie info jak sie u nich pracuje ? Bo znów szukają Spedytora - Handlowca, słyszałem od znajomych w branży że firma solidna jakich mało. Z góry dzięki

Zostaw opinię o QLS Quality Logistics Service Sp. z o. o. - małopolskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie QLS Quality Logistics Service Sp. z o. o.