Predica Business Solutions

Białystok

Opinie o Predica Business Solutions

kwas

@biedak pracuj na dzieło, zachoruj/złam nogę/cokolwiek. pracuj na dzieło, niech Ci żona zachoruje/dziecko. pracuj na dzieło weź kredyt na mieszkanie dla rodziny. pracuj na dzieło kup coś na raty. Biedak - brawo Ty. Emerytura to skrajna skrajność i nikt o niej - zdrowo myślący - nie myśli, tylko oszczędza na nią.

Zibi

Tenatr mowi jak jest. Dodatkowo jestes dla nich "smieciem" w sensie stosunku pracy. Pracujesz albo na zlecenie albo na dzielo!!! Jestes tez jednostka wybitna: sprzedajesz, potem wdrazasz i przynosisz podpisana fakture od klienta. Robisz wszystko. Czesto wszystko ogarniasz sam, mimo ze ONI mysla ze daja Ci wszystko - buhaha. Firma... w mieszkaniu;) gdyby nie kilka kontraktow dla bogatych arabow to pewnie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] by im sie nie poprzewracalo i nie pisali by bzdur w stylu Ja wiem to Ci powiem: zrob sobie LOGO to bedziesz wielki. Ehh, czasami ociera sie to o komizm. Faktem jedna jest ze jak na pierwsza prace to sa OK.

biedak
@Zibi 21.01.2017 11:36

Abstrachujac od firmy bo nie do niej chce sie odniesc. Jak czytam opinie o firmach ze zatrudniaja o dzielo i ludzia to nie pasuje, ze to jest traktowanie jak smiecia, a dla pracownika wazna jest umowe o prace to rece mi opadaja. Opinie zazwyczaj studencikow ktorym sie cos wydaje. Za duzo telewizji, za malo myslenia. Naopowiadano wam glupot typu, a bo emerytura, a bo ubezpieczenie, a bo cos.... Jeszcze nie slyszalem o przypadku, ze ktos ma wypasiona emerytura, a w przypadku niezdolnosci do pracy dostaje od panstwa satysfakcjonujaca kase, ktora sprawia ze jest szczesliwy. Bo jakie pieniadze sie dostaje to wiadomo. A nawet jesli byly to nie jest to nic na powszechna skale, wiec raczej bym sie nie spodziewal ze ty "biedaku" bedziesz ustawiony dzieki umowie o prace. Jedyny jakis nieduzy benefit to kobieta w ciazy, o ile jej sie nie zwolni po powrocie za to bo raczyla urodzic. Do wszystkich lametujacych nad umowami o dzielo: bierzcie poki mozecie, bo jak to zlikwiduja to nie dostaniecie nigdzie takich pieniedzy. Skladki bedzie trzeba zaplacic, a ta same pensja brutto na dzielo i na umowe o prace to nie ta sama kwota netto. Panstwo zabierze duza czesc na emeryture, ktora moze dostaniecie a moze nie. Radze kazdemu oszczedzac we wlasnym zakresie, a nie liczyc na Panstwo. Szczegolnie w przypadku pacownikow IT dostaniecie tyle ze jestescie wstanie to odlozyc i miec nad tym kontrole. No chyba ze wolicie powierzyc rozmnazanie kasy wspanialemu Panstwu.

Tenatr

Firma cierpi na brak zasobów, brakuje ludzi do pracy. Powoduje to duzo stresu bo musisz robić kilka projektów jednocześnie pomimo ze w jednym projekcie jesteś na 100% to wciskają inne rzeczy i pytają na kiedy. Firma składa się z kilku łebskich ludzi którzy ciągnął projekty oraz duzej liczby niedoświadczonych studentów którzy uczą sie na błedach popełnionych w projekach. Zarobki nie są najwyższe ale za to jest możliwość certyfikowania się za free. No ale jak w innej firmie zarobisz więcej to będzie Ciebie stać na opłatę za szkolenie / certyfikację itp.

nikName

Hej, aktualnie pojawiła się rekrutacja na stronie Predica. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jakie są widełki w tej firmie ?

Zostaw opinię o Predica Business Solutions - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Predica Business Solutions