Pro4People sp z o.o.

Wrocław

Opinie o Pro4People sp z o.o.

Jens

Nieduża ale fajna firma....polecam:)

Rapp

Mi na rozmowie rekrutacyjnej wszystko zostało powiedziane, także zaczynając pracę wiedziałem dokładnie co i jak. Ogólnie byłem bardzo zadowolony bo 2 etapy rekrutacji były kilka dni po sobie, a i informacja zwrotna przyszła szybko.

Developer

"Dziękujemy za udział w procesie rekrutacyjnym niestety…. bla bla" 2 tyg. później "przepraszamy nastąpiła pomyłka zapraszamy…" Ostatecznie " niestety nie zatrudnimy Pana" ŻENADA

dev

Strasznie nieprofesjonalni… nie można niczego się dowiedzieć…ze wszystkiego robią tajemnicę w trakcie procesu rekrutacyjnego…a na końcu się okazuje, że nie mają projektu i niestety nie mogą zaproponować Ci danego stanowiska. Omijać z daleka.

Erni

Czy ktoś może dać znać, jak wygląda forma zatrudnienia i warunki, jakich można się spodziewać w tej firmie? Podobno na stanowiskach w dziale IT jest całkiem fajnie :)

Zostaw opinię o Pro4People sp z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pro4People sp z o.o.