Handelcentrum

Bielawa

Handelcentrum

Opinie o Handelcentrum

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Byly szczesliwy pracownik

Nie polecam 1 raz l4 i juz zwolnienie i gadanie o cięciach etatu !

Mordka

Kpina nie firma nie dziwie się ze kierowcy odchodzą jak muchy 2 tyg spania w kurniku i cale 2100 wypłaty ... Nie polecam

xxx

Odradzam ! pseudo lobard z pseudo szefem który sam nie potrafi ogarnąć co się dzieję jak są zyski jest fajnie ale jak coś nie tak i strata to płać z własnej kieszeni !! zwalnianie ludzi z godziny na godzinę przelicz kasę oddaj klucze odradzam jak najbardziej !!

Zostaw opinię o Handelcentrum - Bielawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Handelcentrum