Hyla Poland

Opinie o Hyla Poland

Aneta

Mamy książkowy przykład jak pracownicy piszą sami opinie. Robią to specjalnie aby negatywne opinie zepchnąć na sam dół.

Izabela

Skoro jesteś byłym pracownikiem firmy Hyla Poland to może opiszesz jak wyglądała Twoja praca w firmie? Czy materiał telewizyjny, o którym wspominasz miał wykazać nieprawidłowości w działaniu firmy? Jak traktowani są pracownicy w Hyla Poland?

Kama

Jakie są prowizję od sprzedaży w Hyla?

Kama

5 procent to dla frajerów, pracowałam w podobnej firmie, ale za 30 procent, przy produktach za 1000 do 2000 zł, szkoda sobie głowę zawracać.

Doświadczona Telemarketerka

Jestem Telemarketerką z dużym kilkuletnim doświadczeniem, znam swoją wartość. Zrobiłam sobie ostatnio taką przebieżkę po rozmowach kwalifikacyjnych w różnych firmach. Nie oceniłam zbyt dobrze rozmowy w u tego pracodawcy. Rozmowa kwalifikacyjna była krótka, wszystkie inne rozmowy kwalifikacyjne które miałam w ostatnim czasie kończyły się propozycja pracy, a ta nie. Nie zatrudnili mnie i tyle. Nie zastanawiałam się nad tym do dzisiaj kiedy spotkałam koleżankę z którą pracowałam w telemarketingu ponad 3 lata temu w innej firmie. Okazuje się ze pracuje u nich i jest bardzo zadowolona dobre zarobki i płacone w terminie, ma umowę o pracę, czyli ok. Nie ma problemu z wolnym i świetna atmosfera. Szukam ogłoszeń i pójdę jeszcze raz na rozmowę może mi się też uda zatrudnić.

Baśka
@Doświadczona Telemarketerka

Też słyszałam że to bardzo dobra firma, przede wszystkim terminowo płacą i wszystko bez żadnych dziwnych obcinek. Jak tylko odbiorę wypłate od mojego obecnego pracodawcy to się zwalniam i idę do nich.

Przedstawiciel Handlowy

standard, znalazłem ogłoszenie na PH wysłałem CV i zostałem zaproszony na rozmowę

I tu się zdziwiłem i to pozytywnie. Moje Cv i list motywacyjny były na biurku, nie wiem czy ktoś je czytał. Po Dzień dobry usłyszałem dla nas liczy się człowiek, liczy sie to co sobą reprezentuje i padło pytanie "Czego Pan oczekuje od życia, ale tak naprawdę, co sprawi, że będzie Pan spełniony w życiu zawodowym?" Trochę mnie zatkało, ale co tam pytają to poleciałem na maksa! I nagle usłyszałem ok, świetnie, właśnie takich ludzi jak pan szukamy, żeby to osiągnąć zrobimy tak ..., i tu pojawiła się moja nowa praca z konkretnym planem, zadaniami do wykonania i gwarancją realizacji.

Mirosław

W poprzednim swoim komentarzu informowałem już, że przedsiębiorcy, którzy będą chcieli skorzystać z oferty gowork.pl będą sami wiedzieli jak skontaktować się z portalem i wysłuchać ofert przygotowanych dla nich. Po raz kolejny w wątku pojawia się wpis nie na temat, dlatego, proszę po raz kolejny, aby dodawać wpisy na temat pracy w firmie Hyla Poland, a nie na tematy niezwiązane z nią. W dalszym ciągu brakuje informacji, czy firma normalnie funkcjonuje. Ktoś coś wie?

Mirosław

Myślę, że przedsiębiorcy, którzy chcą skorzystać z oferty gowork.pl sami wiedzą, gdzie szukać informacji na ten temat i jak skontaktować się z portalem. Temat, w którym dodaliście wpisy dotyczy opinii o pracy w firmie Hyla Poland, więc powinny się tutaj znajdować tylko i wyłącznie wpisy, które dotyczą bezpośrednio tej firmy. Ciekawi mnie, czy firma normalnie funkcjonuje? Ktoś na informacje na ten temat?

fkdjsskd

(usunięte przez administratora) Jechałam świat drogi na rozmowę tylko po to, żeby ją skończyć po 30 sekundach, (usunięte przez administratora) a zarobki są o kilkaset zł niższe, niż było w opisie.

Krzysztof
@fkdjsskd

Chyba wyższe.

Aneta

@Artur, Twój komentarz jest całkowicie nietrafiony. Błędnie interpretujesz istnienie portalu gowork.pl. Tutaj każdy użytkownik może wyrazić swoją opinię na temat danego pracodawcy. Akurat ten wątek dotyczy opinii o pracy w firmie Hyla Poland, więc są tutaj pracownicy, którzy postrzegają daną firmę zarówno pozytywnie, jak i negatywnie. Tak zwany "hejt" bardzo prosto rozszyfrować, ponieważ osoba, która dodaje komentarz niezgodny z prawdą w żaden sposób nie potrafi go uargumentować, dlatego od razu widać, które komentarze są prawdziwe a które fałszywe. Nikt również nie "podsyca" dyskusji. Rozmawiamy na tematy, które są ściśle związane z warunkami pracy w danej firmie. Dlatego proszę, abyś bezpodstawnie nie oskarżał portalu o sytuacje, które nie mają miejsca.

Anuta

Ale to nie na temat, więc po co ten tekst?

Aneta

@Kinia, widziałaś gdzieś ogłoszenie odnośnie pracy na wymienionym przez Ciebie stanowisku w firmie Hyla Poland? Posiadasz doświadczenie, jeżeli chodzi o pracę w takim charakterze? @Tomas Cook, również masz jakieś niemiłe doświadczenia związane z firmą Hyla Poland? Może pracowałeś w tej firmie i możesz wypowiedzieć się z poziomu pracownika odnośnie stabilności zatrudnienia? Przedstaw, proszę, co wiesz na ten temat.

Aneta

@By, możesz napisać w jaki sposób firma Hyla Poland pozyskiwała osoby, które uczestniczyły w prezentacjach wymienionych przez Ciebie odkurzaczy? Wysyłała jakieś zaproszenia do udziału w pokazach? Czy może w jakiś inny sposób? Napisz, proszę, jak to wyglądało.

Aneta

@By, zaskoczyłeś mnie w swojej wypowiedzi cenami, za jakie byłeś zobowiązany sprzedawać dany sprzęt. Czy często osoby, którym oferowałeś towar decydowały się na zakup tego sprzętu? Czym wyróżniał się odkurzacz, że był w tak wysokiej cenie? @nk, czy Twój wpis w jakiś sposób odnosi się do firmy Hyla Poland? Na chwilę obecną trudno zrozumieć co chciałeś przekazać swoim komentarzem w tym temacie. Uzasadnij, proszę, czego miał dotyczyć.

Aneta

@By, możesz przybliżyć na podstawie jakiej umowy zatrudnia firma Hyla Poland? Jak ocenisz jakość oferowanych produktów, które sprzedawałeś za pośrednictwem tej firmy? Czy był to towar dobry jakościowo, czy raczej osobiście nie poleciłbyś go znajomym? Przedstaw proszę jak to wygląda. Uprzejmie proszę, forumowiczów, aby w tym wątku pojawiały się komentarze tylko i wyłącznie na temat. Proszę o nie spamowanie i powielanie tych samych wypowiedzi. Odsyłam do zapoznania z regulaminem forum, którego należy przestrzegać https://www.gowork.pl/regulamin

By
@Aneta

Na początku nie zawierają umowy, jest kilkudniowe szkolenie po którym musisz się wykazać i zrobić prezentację odkurzacza. (usunięte przez administratora) Pieniądze były tylko od sprzedanego sprzętu. Z tego co się orientuję, koszt wyprodukowania tego odkurzacza wynosi około 1500 zł a cena końcowa to wynik składowej wielu elementów na które składają się prowizje dla sprzedawcy, kierownika, szefa, właściciela i coraz wyżej. Cena sprzętu jest niewspółmierna do jakości jaką oferuje. Po kilku dniach zrezygnowałem (jeszcze umowy nie było) więc konsekwencji nie było. Moja moralność nie pozwalała na sprzedawanie takich sprzętów.

Aneta

Większość Waszych wypowiedzi odnośnie firmy Hyla Poland dotyczą jakości oferowanych produktów oraz ocenę usług, które prezentuje ta firma. Czy ktoś z Was może posiada informację na temat pracy w tym miejscu? Pracował ktoś jako przedstawiciel tej firmy i mógłby wypowiedzieć się na temat warunków pracy oferowanych przez Hyla Poland? Zachęcam do przekazania informacji na ten temat.

Ol
@Aneta

Proszę po raz kolejny o usunięcie ogłoszeń hyli. To jest niezgodne z regulaminem. Zgłosze sprawę.

Aneta

Czy w chwili obecnej firma Hyla Poland prowadzi rekrutację na wolne stanowiska do pracy w swojej firmie? Słyszeliście może o jakiś przyjęciach do pracy w tej firmie? Napiszcie, proszę, coś na ten temat, ponieważ w chwili obecnej brakuje informacji z tym związanych.

świetna praca dla tych którzy chcą czegoś więcej

zeneksis

ja to się tak ni e nadaje do tej roboty bo nie moge tak gadac do ludzi i nie bede tak jezdzać bo nie mam samochodu ale mój sąsiad to sie tam u nich zaczepił jaki,ś czas temu i widze ze jaoś tak mu dobrze idzie

rokosz
@zeneksis

dziś ph to chyba jedna z najlepiej płatnych robót i ta dowolnośc czasu to dobre jest

radek
@rokosz

ph znaczy przedstawiciel handlowy?

baraba
@radek

tak przedstawiciel handlowy , byłem tam na rozmowie ale nie mam jeszcze prawa jazdy odpadłem , nie doczytałem w ogłoszeniu a było , nie żałuje że poszedłem widzi mi sie ta firma , decyzja juz zapała robie prawko i zatrdniam się u nich

Na czym polega praca

Zostaw merytoryczną opinię o Hyla Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Hyla Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Hyla Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hyla Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hyla Poland?

Kandydaci do pracy w Hyla Poland napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hyla Poland